• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
FOX'un ekranlara gelecek Kimsesizler dizisinde skandal! Büyük tepki çekti

2020-09-24 12:41:10
FOX'un ekranlara gelecek Kimsesizler dizisinde skandal! Büyük tepki çekti

ABD destekli FOX kanalında ekranlara gelecek olan ‘Kimsesizler’ isimli dizinin tanıtım fragmanları yayımlandı.

#1
Foto - Tanıtımda çocuklara ilişkin sarf edilen sözler, Koruyucu Aile Evlat Edinme Derneği tarafından tepkiyle karşılandı.

Tanıtımda çocuklara ilişkin sarf edilen sözler, Koruyucu Aile Evlat Edinme Derneği tarafından tepkiyle karşılandı.

#2
Foto - Erdal Beşikçioğlu’nun başrol oynadığı Kimsesizler dizisi yakın bir zamanda FOX’ta ekranlara gelecek.

Erdal Beşikçioğlu’nun başrol oynadığı Kimsesizler dizisi yakın bir zamanda FOX’ta ekranlara gelecek.

#3
Foto - Dizinin fragmanlarında kimsesiz çocuklara yönelik ifadeler tepkiyle karşılandı.

Dizinin fragmanlarında kimsesiz çocuklara yönelik ifadeler tepkiyle karşılandı.

#4
Foto - Dün paylaşılan tanıtımda çocuklara ‘Köpek gibi davranacaksınız’ diye bağıran Mahir Boztepe karakterinin, ‘Aile bu dünyadaki en önemli varlıktır’ Ailesi olmayan bir hiçtir. Size de aileler gelecek. Saçınıza, Başınıza, tırnağınıza, dişinize bakacaklar. Siz de kendinizi acındıracaksınız. Hani o barınaktaki köpekler var ya ‘Beni seç beni seç diye yaltalanan köpekler, siz de işte öyle davranacaksınız. Burada ben ne dersem o. Ağlamaya mama yok’ ifadelerini kullanması tepki çekti.

Dün paylaşılan tanıtımda çocuklara ‘Köpek gibi davranacaksınız’ diye bağıran Mahir Boztepe karakterinin, ‘Aile bu dünyadaki en önemli varlıktır’ Ailesi olmayan bir hiçtir. Size de aileler gelecek. Saçınıza, Başınıza, tırnağınıza, dişinize bakacaklar. Siz de kendinizi acındıracaksınız. Hani o barınaktaki köpekler var ya ‘Beni seç beni seç diye yaltalanan köpekler, siz de işte öyle davranacaksınız. Burada ben ne dersem o. Ağlamaya mama yok’ ifadelerini kullanması tepki çekti.

#5
Foto - Koruyucu Aile Evlat Edinme Derneği Başkanı Ülkü Deniz, dizi ile ilgili Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na çağrı yaptı.

Koruyucu Aile Evlat Edinme Derneği Başkanı Ülkü Deniz, dizi ile ilgili Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na çağrı yaptı.

#6
Foto - Ülkü Aydeniz'in açıklamaları şöyle:

Ülkü Aydeniz'in açıklamaları şöyle:

#7
Foto - Fox Tv ‘de yeni başlayacak olan “Kimsesizler”dizisinin tanıtımı ulaştırıldı bana. Koruma altındaki çocuklarımıza hakaretler içeren, etiketleyen, topluma yanlış mesajlar veren korkunç bir dizi. Neden dizileri hazırlarken uzmanlardan ve STK ‘lardan bilgi alınmaz? Çok mu zor? Bu kadar mı sorumsuzsunuz bu ülkeye karşı? Ya bizlerin mücadelesini biliyor musunuz çocuklarımız için? Neden bu öyküleri yayınlayarak bizlere zarar veriyorsunuz? Hangi hakla? Siz evlat edinen ya da koruyucu aile olanlar çocuklarımızla buluşurken “ki bu anı doğum anımız diye tanımlarız” asla kaşı, gözü tipi gibi bir tercih yapmayız, ”seçmeyiz ”.Çocuklarımızla can bağımız var bizim .Bu dizi büyük hakarettir bizlere de

Fox Tv ‘de yeni başlayacak olan “Kimsesizler”dizisinin tanıtımı ulaştırıldı bana. Koruma altındaki çocuklarımıza hakaretler içeren, etiketleyen, topluma yanlış mesajlar veren korkunç bir dizi. Neden dizileri hazırlarken uzmanlardan ve STK ‘lardan bilgi alınmaz? Çok mu zor? Bu kadar mı sorumsuzsunuz bu ülkeye karşı? Ya bizlerin mücadelesini biliyor musunuz çocuklarımız için? Neden bu öyküleri yayınlayarak bizlere zarar veriyorsunuz? Hangi hakla? Siz evlat edinen ya da koruyucu aile olanlar çocuklarımızla buluşurken “ki bu anı doğum anımız diye tanımlarız” asla kaşı, gözü tipi gibi bir tercih yapmayız, ”seçmeyiz ”.Çocuklarımızla can bağımız var bizim .Bu dizi büyük hakarettir bizlere de

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23