• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
9
Fahrettin Altun'dan şov yapıp yayını terk eden CHP'li Muharrem İnce'ye cevap

2020-05-30 00:47:08
Fahrettin Altun'dan şov yapıp yayını terk eden CHP'li Muharrem İnce'ye cevap

CHP'li Muharrem İnce katıldığı televizyon programının İstanbul'un Fethi etkinliğinde açıklama yapan Başkan Erdoğan'a bağlanması üzerine ucuz bir şova kalkışarak yayını terk etti.

#1
Foto - İletişim Başkanı Fahrettin Altun, CHP'li Muharrem İnce'nin yayındaki mesnetsiz açıklamalarına tepki gösterdi.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, CHP'li Muharrem İnce'nin yayındaki mesnetsiz açıklamalarına tepki gösterdi.

#2
Foto - Canlı yayında Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul'un Fethi'nin 567. yıldönümü için düzenlenen programına dönülmesi CHP'li Muharrem İnce'yi çıldırttı.

Canlı yayında Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul'un Fethi'nin 567. yıldönümü için düzenlenen programına dönülmesi CHP'li Muharrem İnce'yi çıldırttı.

#3
Foto - İnce,

İnce, "Böyle programlara çağırmayın bir daha. Pravda gibi bütün kanallar Erdoğan'ı gösterecek. Korkmayın bu kadar Erdoğan'dan" dedi. Erdoğan'ın konuşması sonrası ise İnce tepkisini artırarak ucuz bir şova kalkışıp canlı yayını terk etti.

#4
Foto - İletişim Başkanı Altun İnce'nin canlı yayındaki skandal ifadelerine şu sözlerle cevap verdi:

İletişim Başkanı Altun İnce'nin canlı yayındaki skandal ifadelerine şu sözlerle cevap verdi:

#5
Foto -

"Sayın Muharrem İnce'nin, bu akşam bir televizyon kanalında katıldığı programın Sayın Cumhurbaşkanımızın Fetih programında konuşma yaptığı dakikalara denk gelmesi üzerine yarıda kesilmesiyle ilgili sarf ettiği sözlere üzüntüyle şahit olduk.

#6
Foto - Sayın İnce'nin, özel bir televizyon kanalının tamamen kendi hür iradesiyle belirlediği yayın tercihleri üzerinden Sayın Cumhurbaşkanımız hakkında haksız, mesnetsiz ve ağır ithamlarda bulunarak takındığı suçlayıcı tavır kabul edilemez.

Sayın İnce'nin, özel bir televizyon kanalının tamamen kendi hür iradesiyle belirlediği yayın tercihleri üzerinden Sayın Cumhurbaşkanımız hakkında haksız, mesnetsiz ve ağır ithamlarda bulunarak takındığı suçlayıcı tavır kabul edilemez.

#7
Foto - Türkiye Cumhuriyeti'nde faaliyet gösteren her bir medya kuruluşu özgürce görüşlerini ve yayın tercihlerini yansıtmakta, yasal çerçeve içerisinde faaliyetlerine bir kısıtlama olmaksızın devam edebilmektedir. Sayın İnce'nin bu tavrı medya camiamıza da iftira mahiyeti taşımaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti'nde faaliyet gösteren her bir medya kuruluşu özgürce görüşlerini ve yayın tercihlerini yansıtmakta, yasal çerçeve içerisinde faaliyetlerine bir kısıtlama olmaksızın devam edebilmektedir. Sayın İnce'nin bu tavrı medya camiamıza da iftira mahiyeti taşımaktadır.

#8
Foto - Her hadiseyi fırsat bilip hasmane bir tutumla Cumhurbaşkanımızın şahsına yönelik bir hakaret, iftira ve karalama furyası başlatmaya çalışan bu zihniyetin iflah olmaz saldırılarının son bulmasını temenni ediyoruz.

Her hadiseyi fırsat bilip hasmane bir tutumla Cumhurbaşkanımızın şahsına yönelik bir hakaret, iftira ve karalama furyası başlatmaya çalışan bu zihniyetin iflah olmaz saldırılarının son bulmasını temenni ediyoruz."

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı