• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
10
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden iki kötü, bir iyi haber

2021-01-18 17:09:13
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden iki kötü, bir iyi haber

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden seyircilerine iyi kötü, bir iyi haber geldi.

#1
Foto - Ocak ayının ilk iki haftasında izleyicileri ile buluşamayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin senaryosunda yapılan revizyon nedeniyle bir süre çekimlere ara verilmişti.

Ocak ayının ilk iki haftasında izleyicileri ile buluşamayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin senaryosunda yapılan revizyon nedeniyle bir süre çekimlere ara verilmişti.

#2
Foto - Ancak bu revizyon sırasında beklenmedik gelişmeler de yaşandı.

Ancak bu revizyon sırasında beklenmedik gelişmeler de yaşandı.

#3
Foto - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde kimler ayrılacak? Hangi ünlü isim yeniden diziye dönecek? İşte bu soruların yanıtları tek tek ortaya çıktı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde kimler ayrılacak? Hangi ünlü isim yeniden diziye dönecek? İşte bu soruların yanıtları tek tek ortaya çıktı.

#4
Foto - TV100’den gazeteci Birsen Altuntaş, diziyle ilgili son bilgileri kaleme aldı. Makedonya’da yılbaşını geçiren ve bayılarak hastaneye kaldırılan Sabina Toziya’nın beyninde tümör olduğu ortaya çıktı.

TV100’den gazeteci Birsen Altuntaş, diziyle ilgili son bilgileri kaleme aldı. Makedonya’da yılbaşını geçiren ve bayılarak hastaneye kaldırılan Sabina Toziya’nın beyninde tümör olduğu ortaya çıktı.

#5
Foto - EDHO ekibi de 3-4 günlük bir çaba ile cenaze sahnesi hazırladı ve 19 Ocak Salı akşamı yayınlanacak yeni bölüm için, Toziya’nın oynadığı Hayriye karakterinin ayrılığı fragmana da yansıtıldı. Ancak dizideki ayrılıklar bu ani gelişme ile bitmiyor.

EDHO ekibi de 3-4 günlük bir çaba ile cenaze sahnesi hazırladı ve 19 Ocak Salı akşamı yayınlanacak yeni bölüm için, Toziya’nın oynadığı Hayriye karakterinin ayrılığı fragmana da yansıtıldı. Ancak dizideki ayrılıklar bu ani gelişme ile bitmiyor.

#6
Foto - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan bir isim daha gidecek. Bu kişinin de avukat Ebru karakterini oynayan Dilşad Şimşek olduğu ortaya çıktı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan bir isim daha gidecek. Bu kişinin de avukat Ebru karakterini oynayan Dilşad Şimşek olduğu ortaya çıktı.

#7
Foto - Uzun süredir dizide yer alan oyuncu, setten arkadaşları ile veda pozlarını Instagram hesabından paylaşmaya başladı.

Uzun süredir dizide yer alan oyuncu, setten arkadaşları ile veda pozlarını Instagram hesabından paylaşmaya başladı.

#8
Foto - ALİ SÜRMELİ GERİ DÖNDÜ - Ayrıca dizinin hayranlarını mutlu eden bir gelişme daha yaşandı.

ALİ SÜRMELİ GERİ DÖNDÜ - Ayrıca dizinin hayranlarını mutlu eden bir gelişme daha yaşandı.

#9
Foto - 179. bölüm fragmanına yansıdığı üzere Ali Sürmeli geri dönüyor. 6. sezonun başlarında beyin kanaması geçiren ve hastanede tedavi altına alınan oyuncu, sonrasında da dinlenme süreci geçirdi.

179. bölüm fragmanına yansıdığı üzere Ali Sürmeli geri dönüyor. 6. sezonun başlarında beyin kanaması geçiren ve hastanede tedavi altına alınan oyuncu, sonrasında da dinlenme süreci geçirdi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23