• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'daki Hızır Çakırbeyli karakterini oynayan Oktay Kaynarca'nın veliahtı bakın kim oldu

2020-11-22 15:14:58
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'daki Hızır Çakırbeyli karakterini oynayan Oktay Kaynarca'nın veliahtı bakın kim oldu

Kurtlar Vadisi dizisindeki Polat Alemdar ve Memati gibi karakterlerin son dönemde transfer edileceği konuşulan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki bu iddia çok ama çok zayıf bir detay olarak dikkat çekiyor.

#1
Foto - Yılların eskitemediği, her projesi ile gündeme damga vuran ve canlandırdığı karakterler ile de fenomen olan, aksiyon dizilerinin aranılan bir ismi var ise, kuşkusuz o kişi Oktay Kaynarca’dan başkası olamaz…

Yılların eskitemediği, her projesi ile gündeme damga vuran ve canlandırdığı karakterler ile de fenomen olan, aksiyon dizilerinin aranılan bir ismi var ise, kuşkusuz o kişi Oktay Kaynarca’dan başkası olamaz…

#2
Foto - Kurtlar Vadisi dizisinde Süleyman Çakır karakterine hayat veren ünlü oyuncu Kaynarca, bu rol ile öyle bir damga vurdu ki, dizi hayranları aradan geçen yılların ardından hala “İstanbul’un Sefiri Süleyman Çakır” sözüyle sosyal medyada ismini anmaktan vazgeçmiyor.

Kurtlar Vadisi dizisinde Süleyman Çakır karakterine hayat veren ünlü oyuncu Kaynarca, bu rol ile öyle bir damga vurdu ki, dizi hayranları aradan geçen yılların ardından hala “İstanbul’un Sefiri Süleyman Çakır” sözüyle sosyal medyada ismini anmaktan vazgeçmiyor.

#3
Foto - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli performansı ile yine fenomen bir karaktere imza atan Kaynarca, sosyal medyada da zaman zaman paylaşımları ile dikkat çekiyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli performansı ile yine fenomen bir karaktere imza atan Kaynarca, sosyal medyada da zaman zaman paylaşımları ile dikkat çekiyor.

#4
Foto - Son pozunda karizmasını sergileyen ve “Herkesin menzili yüreği kadardır, ne fazla ne az” diyerek de beğeni kazanan oyuncu yine hayranlarını mest etti.

Son pozunda karizmasını sergileyen ve “Herkesin menzili yüreği kadardır, ne fazla ne az” diyerek de beğeni kazanan oyuncu yine hayranlarını mest etti.

#5
Foto - Kurtlar Vadisi ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizilerinin takipçileri Oktay Kaynarca'nın veliahtını belirledi.

Kurtlar Vadisi ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizilerinin takipçileri Oktay Kaynarca'nın veliahtını belirledi.

#6
Foto - Tolga Sarıtaş genç jenerasyonun en iddialı aksiyon dizisi oyuncularından birisi konumunda. Dizi takipçileri bu ismi Oktay Kaynarca'nın yerine geçecek isim olarak görüyor.

Tolga Sarıtaş genç jenerasyonun en iddialı aksiyon dizisi oyuncularından birisi konumunda. Dizi takipçileri bu ismi Oktay Kaynarca'nın yerine geçecek isim olarak görüyor.

#7
Foto - Bu yüzden Tolga Sarıtaş'ın ileride Oktay Kaynarca'nın yerine bu tarz aksiyon projelerinde yer almasına kesin gözüyle bakılıyor.

Bu yüzden Tolga Sarıtaş'ın ileride Oktay Kaynarca'nın yerine bu tarz aksiyon projelerinde yer almasına kesin gözüyle bakılıyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23