• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
Erdoğan bizzat verdi... Osman bey geceye damga vurdu!

2021-01-14 11:15:29
Erdoğan bizzat verdi... Osman bey geceye damga vurdu!

Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği’nin organize ettiği 2019 yılı Medya Oscar Ödülleri sahiplerini buldu.

#1
Foto - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen törende televizyon dünyasının en iyileri ödüllendirildi. Geceye medya dünyasının önde gelen isimleri katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen törende televizyon dünyasının en iyileri ödüllendirildi. Geceye medya dünyasının önde gelen isimleri katıldı.

#2
Foto - Reytinglere damgasını vuran ‘Kuruluş Osman’ dizisinde Osman Bey karakterini oynayan Burak Özçivit, Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği tarafından “Yılın en iyi erkek oyuncusu” seçildi.

Reytinglere damgasını vuran ‘Kuruluş Osman’ dizisinde Osman Bey karakterini oynayan Burak Özçivit, Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği tarafından “Yılın en iyi erkek oyuncusu” seçildi.

#3
Foto - Osman Bey karakterindeki performansıyla yediden yetmişe herkesin beğenisini kazanan Burak Özçivit, ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

Osman Bey karakterindeki performansıyla yediden yetmişe herkesin beğenisini kazanan Burak Özçivit, ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

#4
Foto - Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, ATV ekranlarında çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor ve her bölümü ile yüksek reytingler almayı sürdürüyor.

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, ATV ekranlarında çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor ve her bölümü ile yüksek reytingler almayı sürdürüyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23