• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Engin Altan Düzyatan’dan bomba açıklama: Bu işin içinde olmak…

2020-06-03 21:27:56
Engin Altan Düzyatan’dan bomba açıklama: Bu işin içinde olmak…

Kuruluş Osman ile ismi anılan, kendini tekrarlamaktan özellikle kaçınan Diriliş Ertuğrul oyuncusu Engin Altan Düzyatan daha önce yaptığı bir şeyi şu anki dönemde yapmak istemediğini sözlerine ekledi.

#1
Foto - TRT 1 ekranlarında bir dönem başrolünü üstlendiği Diriliş Ertuğrul dizisi projesi ile heyecan fırtınası estiren Engin Altan Düzyatan açıklamalarda bulundu.

TRT 1 ekranlarında bir dönem başrolünü üstlendiği Diriliş Ertuğrul dizisi projesi ile heyecan fırtınası estiren Engin Altan Düzyatan açıklamalarda bulundu.

#2
Foto - Engin Altan Düzyatan’ın açıklamaları:

Engin Altan Düzyatan’ın açıklamaları:

#3
Foto - Bir projeyi seçerken tarihi proje mi günümüz projesi mi diye değerlendirmiyorum. Hikâyesine göre oynayacağım karakterin bende yarattığı etkiye ya da toplumda yaratacağı etkiye göre değerlendiriyorum artık. Hiç bilmiyorum evet oynayabilirim oynamayı bilirim de bu tamamen karşıma çıkacak senaryolara ve benim hissettiklerime bağlı beni heyecanlandırıyor mu heyecanlandırmıyor mu diye bakıyorum.

Bir projeyi seçerken tarihi proje mi günümüz projesi mi diye değerlendirmiyorum. Hikâyesine göre oynayacağım karakterin bende yarattığı etkiye ya da toplumda yaratacağı etkiye göre değerlendiriyorum artık. Hiç bilmiyorum evet oynayabilirim oynamayı bilirim de bu tamamen karşıma çıkacak senaryolara ve benim hissettiklerime bağlı beni heyecanlandırıyor mu heyecanlandırmıyor mu diye bakıyorum.

#4
Foto - Bu işin içinde olmak o işin ben de yaratacağı izlenimler duygular beni tatmin ediyor mu etmiyor mu diye bakıyorum ya da rol beni zorlayacak mı ya da gerçekten benim bir şey yapmama gerek olmadan rahatlıkla oynayabileceğim bir rol mü?

Bu işin içinde olmak o işin ben de yaratacağı izlenimler duygular beni tatmin ediyor mu etmiyor mu diye bakıyorum ya da rol beni zorlayacak mı ya da gerçekten benim bir şey yapmama gerek olmadan rahatlıkla oynayabileceğim bir rol mü?

#5
Foto - Eğer rahatlıkla oynayabileceğim bir rol ise tercih etmek istemiyorum beni daha çok zorlayacak rollerde oynamak istiyorum. Kendimi bu şekilde geliştirebileceğim düşünüyorum.

Eğer rahatlıkla oynayabileceğim bir rol ise tercih etmek istemiyorum beni daha çok zorlayacak rollerde oynamak istiyorum. Kendimi bu şekilde geliştirebileceğim düşünüyorum.

#6
Foto - Gerçekten beni zorlar mı? Kendimi nasıl zorla ya bilirim tek baktığım bu şu aralar. O yüzden ben kariyerimin başından itibaren farklı farklı rolleri izlemeye özen gösterdim.

Gerçekten beni zorlar mı? Kendimi nasıl zorla ya bilirim tek baktığım bu şu aralar. O yüzden ben kariyerimin başından itibaren farklı farklı rolleri izlemeye özen gösterdim.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23