• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
12
Ekşi bile şaşırmış! Dünyaca tanınan Türkiye düşmanı rezil grubun akordu bozuldu

2020-11-08 14:18:17
Ekşi bile şaşırmış! Dünyaca tanınan Türkiye düşmanı rezil grubun akordu bozuldu

Türklere skandal sözler sarf eden System of a Down klibinde Azerbaycan'daki sivilleri hedef alan Ermenistan'a bağış toplamak içi çağrıda bulunurken, YouTube videonun kaldırılması yönündeki şikayetlere karşın henüz bir adım atmadı.

#1
Foto - ABD’nin Kaliforniya eyaletinde 1994 yılında kurulan Ermeni–Amerikan müzik grubu

ABD’nin Kaliforniya eyaletinde 1994 yılında kurulan Ermeni–Amerikan müzik grubu "System of a Down" 15 yıl aradan sonra piyasaya dönme kararı aldı.

#2
Foto - Metal müzik grubunun ilk icraatı ise, Azerbaycan tarafından hezimete uğrayan Ermenistan ordusu için bağış toplamak oldu.

Metal müzik grubunun ilk icraatı ise, Azerbaycan tarafından hezimete uğrayan Ermenistan ordusu için bağış toplamak oldu.

#3
Foto - Müzik grubu 27 Eylül'den bu yana Azerbaycan'daki sivilleri hedef alan Ermenistan için System Of A Down - Protect The Land isimli klip çıkardı. Klipte Ermenistan askerlerinin görüntülerine de yer verildi.

Müzik grubu 27 Eylül'den bu yana Azerbaycan'daki sivilleri hedef alan Ermenistan için System Of A Down - Protect The Land isimli klip çıkardı. Klipte Ermenistan askerlerinin görüntülerine de yer verildi.

#4
Foto - Özünde Türk düşmanlığı besleyen ve Türklere konserlerde hakaret eden, kliplerini YouTube üzerinden yayınlayan grup,

Özünde Türk düşmanlığı besleyen ve Türklere konserlerde hakaret eden, kliplerini YouTube üzerinden yayınlayan grup, "Yıllar sonra 2 yeni şarkı yayınladık. Şarkılarımızda Karabağ ve Ermenistan’dan bahsettik. Destek bekliyoruz. Yardımlar Karabağ ve Ermenistan’daki ihtiyaç sahipleri ve askerler için kullanılacak" ifadeleri yer aldı.

#5
Foto - Batı kültürünün temsilcisi ‘sözde sanatçı’ rezil grup, ırkçılığıyla ön planda. Grubun Türklerle ilgili yaptığı skandal klip tepki çekmişti.

Batı kültürünün temsilcisi ‘sözde sanatçı’ rezil grup, ırkçılığıyla ön planda. Grubun Türklerle ilgili yaptığı skandal klip tepki çekmişti.

#6
Foto - YouTube, bağış kampanyası başlatan müzik grubuna gelen şikayetlerin ardından henüz bir adım atmadı.

YouTube, bağış kampanyası başlatan müzik grubuna gelen şikayetlerin ardından henüz bir adım atmadı.

#7
Foto - Türkiye'deki yetkililerle irtibata geçmiş miydiniz? Sorusuna cevap veren grup üyesi: JD: Hayır geçmedik. Bence gitseydik bir sorun çıkmazdı. Menajerlerimiz endişelendi. Ben şahsen endişeli değildim çünkü daha önce de çok Türk tanıdım ve onlardan korkmuyorum.

Türkiye'deki yetkililerle irtibata geçmiş miydiniz? Sorusuna cevap veren grup üyesi: JD: Hayır geçmedik. Bence gitseydik bir sorun çıkmazdı. Menajerlerimiz endişelendi. Ben şahsen endişeli değildim çünkü daha önce de çok Türk tanıdım ve onlardan korkmuyorum.

#8
Foto - İleride Türkiye'de çalma planı var mı? JD: Türkiye'de çalmayı çok isteriz. Ve Türk hayranlarımızı diğer çaldığımız yerlerde de görmek isteriz. Eminim Almanya konserinde epey Türk hayranımızı göreceğiz. Kışkırtıcı açıklama yaparak ‘Türklerden korkmuyorum’ diyen gruba ekşi’den de yorumlar yapıldı.

İleride Türkiye'de çalma planı var mı? JD: Türkiye'de çalmayı çok isteriz. Ve Türk hayranlarımızı diğer çaldığımız yerlerde de görmek isteriz. Eminim Almanya konserinde epey Türk hayranımızı göreceğiz. Kışkırtıcı açıklama yaparak ‘Türklerden korkmuyorum’ diyen gruba ekşi’den de yorumlar yapıldı.

#9
Foto - Ekşi’de System of a Down grubunun besteledikleri şarkıları kayıt alırken stüdyoda ışıkları kapatıp, mum ve tütsü yakıp Türklere olan düşmanlıklarını tazeledikleri aktarılmıştı.

Ekşi’de System of a Down grubunun besteledikleri şarkıları kayıt alırken stüdyoda ışıkları kapatıp, mum ve tütsü yakıp Türklere olan düşmanlıklarını tazeledikleri aktarılmıştı.

#10
Foto - Grubun hayranlarına ekşi’de, hiç araştırmadan politik sözlerine dikkat edilmeden sadece müzikal altyapısını dinlemelerine eleştiri yapılmıştı. Ahlaksızlıklarıyla bilinen ekşi sözlük bile bu duruma şaşırdı.

Grubun hayranlarına ekşi’de, hiç araştırmadan politik sözlerine dikkat edilmeden sadece müzikal altyapısını dinlemelerine eleştiri yapılmıştı. Ahlaksızlıklarıyla bilinen ekşi sözlük bile bu duruma şaşırdı.

#11
Foto - System Of A Down - Holy Mountains / ‪Armenian Genocide isimli şarkısıda klibinde tepki çeken görüntülere yer vermişti.

System Of A Down - Holy Mountains / ‪Armenian Genocide isimli şarkısıda klibinde tepki çeken görüntülere yer vermişti.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23