• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
11
EBA TV ilkokul, ortaokul, lise yaz okulu ders programı

2020-06-29 23:28:31
EBA TV ilkokul, ortaokul, lise yaz okulu ders programı

EBA TV yaz okulu canlı yayını başladı. TRT EBA TV yaz okulu ders programı, 29 Haziran itibariyle başlayan ve 29 Ağustos'a kadar sürecek olan dersler kapsamında merak ediliyor. EBA TV ilkokul, ortaokul ve lise yaz okulu ders programları nasıl?

#1
Foto - Normal derslere ilaveten, bilim, kültür, spor ve sanat gibi konularda da destek sağlayacak olan TRT EBA TV, ders programı üzerinden sabah saat 10.00 ile akşam saat 23.30'a kadar ilkokul, ortaokul ve lise için eğitimlerine devam edecek. İşte, TRT EBA TV yaz okulu saatleri ve ders programı bilgileriEBA yaz okulu için ilk açıklama, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan gelmişti.

Normal derslere ilaveten, bilim, kültür, spor ve sanat gibi konularda da destek sağlayacak olan TRT EBA TV, ders programı üzerinden sabah saat 10.00 ile akşam saat 23.30'a kadar ilkokul, ortaokul ve lise için eğitimlerine devam edecek. İşte, TRT EBA TV yaz okulu saatleri ve ders programı bilgileriEBA yaz okulu için ilk açıklama, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan gelmişti.

#2
Foto - Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, gelen istekler üzerine TRT EBA TV’nin yaz okulu yayınlarıyla devam edeceğini belirterek,

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, gelen istekler üzerine TRT EBA TV’nin yaz okulu yayınlarıyla devam edeceğini belirterek, "Yaz okulu, öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve ailelerimiz için keyifli ve öğretici içerikler sunuyor" dedi.

#3
Foto - TRT EBA TV kanallarında 28 Ağustos'a kadar yayımlanacak Yaz Okulu programları, bugün başlayacak. Milli Eğitim Bakanlığı da programın ilk haftasının yayın akışını paylaştı.

TRT EBA TV kanallarında 28 Ağustos'a kadar yayımlanacak Yaz Okulu programları, bugün başlayacak. Milli Eğitim Bakanlığı da programın ilk haftasının yayın akışını paylaştı.

#4
Foto - TRT EBA TV yaz okulu ders programı ve canlı yayın ekranı bilgileri

TRT EBA TV yaz okulu ders programı ve canlı yayın ekranı bilgileri

#5
Foto - EBA TV İlkokul yaz okulu ders programı

EBA TV İlkokul yaz okulu ders programı

#6
Foto - EBA TV ortaokul yaz okulu ders programı

EBA TV ortaokul yaz okulu ders programı

#7
Foto - EBA TV lise yaz okulu ders programı

EBA TV lise yaz okulu ders programı

#8
Foto - EBA TV yaz okulu ne zaman bitecek?

EBA TV yaz okulu ne zaman bitecek?

#9
Foto - 29 Haziran-28 Ağustos tarihleri arasında 9 hafta boyunca EBA TV kanallarında yayımlanacak Yaz Okulu programları için ana temalar, ‘çocuk dostu eğitim yayınları', ‘genç işi içerikler', ‘çift kanatlı eğitim', ve ‘yeni nesil öğrenme ve etkileşimli sunumlar' olarak belirlendi.

29 Haziran-28 Ağustos tarihleri arasında 9 hafta boyunca EBA TV kanallarında yayımlanacak Yaz Okulu programları için ana temalar, ‘çocuk dostu eğitim yayınları', ‘genç işi içerikler', ‘çift kanatlı eğitim', ve ‘yeni nesil öğrenme ve etkileşimli sunumlar' olarak belirlendi.

#10
Foto - Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yaklaşık üç aydır evlerde olduklarını ve yeni sokağa çıkmaya, hayata karışmaya başladıklarını belirterek, “Elbette tedbirlerimizi elden bırakmadan, virüsün halen aramızda olduğunu aklımızdan çıkarmadan yeni normale uyum sağlamaya çalışıyoruz” dedi. Yaşanan dönemin zorlayıcı ve bunaltıcı bir dönem olduğunu, ancak bir öğretmen olarak geçirdikleri sürecin zor olduğu kadar müthiş öğretici olduğunu da kaydeden Bakan Selçuk, “Örneğin bizler, Milli Eğitim Bakanlığı olarak dünyanın örnek gösterdiği bir hızda uzaktan eğitim araçlarımızı ve içeriklerimizi oluşturarak siz değerli izleyicilerimizin karşısına çıktık” diye konuştu.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yaklaşık üç aydır evlerde olduklarını ve yeni sokağa çıkmaya, hayata karışmaya başladıklarını belirterek, “Elbette tedbirlerimizi elden bırakmadan, virüsün halen aramızda olduğunu aklımızdan çıkarmadan yeni normale uyum sağlamaya çalışıyoruz” dedi. Yaşanan dönemin zorlayıcı ve bunaltıcı bir dönem olduğunu, ancak bir öğretmen olarak geçirdikleri sürecin zor olduğu kadar müthiş öğretici olduğunu da kaydeden Bakan Selçuk, “Örneğin bizler, Milli Eğitim Bakanlığı olarak dünyanın örnek gösterdiği bir hızda uzaktan eğitim araçlarımızı ve içeriklerimizi oluşturarak siz değerli izleyicilerimizin karşısına çıktık” diye konuştu.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı