• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
9
Dünyayı ayağa kaldıran olay! Koronavirüs sona ersin diye insan kurban etti

2020-05-29 17:11:55
Dünyayı ayağa kaldıran olay! Koronavirüs sona ersin diye insan kurban etti

Hindistan'da bir rahip, koronavirüsün sona ermesi için bir kişiyi baltayla keserek kurban etti.

#1
Foto - Hindistan'da Brahmani Dei Tapınağı'nda görevli Sansari Ojha (70) adlı bir rahip, koronavirüs salgının sona ermesi için Saroj Kumar Pradhan (52) adlı kişinin kafasını baltayla keserek Hindu tanrıçasına kurban ettiği belirtildi.

Hindistan'da Brahmani Dei Tapınağı'nda görevli Sansari Ojha (70) adlı bir rahip, koronavirüs salgının sona ermesi için Saroj Kumar Pradhan (52) adlı kişinin kafasını baltayla keserek Hindu tanrıçasına kurban ettiği belirtildi.

#2
Foto - Hindistan'da film senaryolarını aratmayan bir olay yaşandı.indistan'da Brahmani Dei Tapınağı'nda görevli Sansari Ojha (70) adlı bir rahip, koronavirüs salgının sona ermesi için Saroj Kumar Pradhan (52) adlı kişinin kafasını keserek Hindu tanrıçasına kurban ettiği belirtildi.

Hindistan'da film senaryolarını aratmayan bir olay yaşandı.indistan'da Brahmani Dei Tapınağı'nda görevli Sansari Ojha (70) adlı bir rahip, koronavirüs salgının sona ermesi için Saroj Kumar Pradhan (52) adlı kişinin kafasını keserek Hindu tanrıçasına kurban ettiği belirtildi.

#3
Foto - Polis tarafından gözaltına alınan Rahip Ojha, ifadesinde bir tanrıçayı rüyasında gördüğünü, tanrıçanın salgını sona erdirmek için kendisinden bir kurban istediğini söyledi.

Polis tarafından gözaltına alınan Rahip Ojha, ifadesinde bir tanrıçayı rüyasında gördüğünü, tanrıçanın salgını sona erdirmek için kendisinden bir kurban istediğini söyledi.

#4
Foto - Hindistan'da geçtiğimiz günlerde benzer bir olay daha yaşanmıştı.

Hindistan'da geçtiğimiz günlerde benzer bir olay daha yaşanmıştı.

#5
Foto - Tamil Nadu eyaletinde bir rahip, koronavirüs salgınının durması için, sadece kafası dışarıda kalacak şekilde kendini toprağa gömdü. Etrafında da ateşler yakılan rahip bu şekilde 8 saat boyunca dua etti.

Tamil Nadu eyaletinde bir rahip, koronavirüs salgınının durması için, sadece kafası dışarıda kalacak şekilde kendini toprağa gömdü. Etrafında da ateşler yakılan rahip bu şekilde 8 saat boyunca dua etti.

#6
Foto - Dailymail'de yayınlanan habere göre, Hindistan'ın güney eyaleti Tamil Nadu'nun Thoothukudi bölgesindeki Pratyangra Devi tapınağındaki Srinivasa Siddhar bir rahip koronavirüs salgınının durması için ilginç bir dini ritüel gerçekleştirdi

Dailymail'de yayınlanan habere göre, Hindistan'ın güney eyaleti Tamil Nadu'nun Thoothukudi bölgesindeki Pratyangra Devi tapınağındaki Srinivasa Siddhar bir rahip koronavirüs salgınının durması için ilginç bir dini ritüel gerçekleştirdi

#7
Foto - Kendisini kafası dışarıda kalacak şekilde toprağa gömen rahip, etrafında ateşler yaktırdı.

Kendisini kafası dışarıda kalacak şekilde toprağa gömen rahip, etrafında ateşler yaktırdı.

#8
Foto - Boynuna kadar toprağa gömülü rahip, yanan ateşlerin ve çıkan dumanların arasında 8 saat kalarak koronavirüsü durdurmayı amaçladı. Hindistan'da Dawa Puja olarak bilinen bu ritüel, Budistler tarafından bir ya da daha fazla tanrıya dua edebilmek veya ruhsal olarak bir olayı kutlamak için yapılıyor.

Boynuna kadar toprağa gömülü rahip, yanan ateşlerin ve çıkan dumanların arasında 8 saat kalarak koronavirüsü durdurmayı amaçladı. Hindistan'da Dawa Puja olarak bilinen bu ritüel, Budistler tarafından bir ya da daha fazla tanrıya dua edebilmek veya ruhsal olarak bir olayı kutlamak için yapılıyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı