• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
4
Didem Balçın paylaştı! Selcan, Kuruluş Osman’da yaşadıklarına inanamayacak

2020-11-12 07:43:39
Didem Balçın paylaştı! Selcan, Kuruluş Osman’da yaşadıklarına inanamayacak

Diriliş Ertuğrul efsanesinin önemli karakterlerinden birisi de Selcan Hatun karakterini Didem Balçın oynamıştı. Osman dizisi bir devam projesi olmasına rağmen, yeni bir dizi gibi konumlandı ve birçok karakter ile oyuncuya yer verilmedi.

#1
Foto - Selcan Hatun Kuruluş Osman’da da hikayesi devam ettirilen az isimden birisi olarak dikkat çekti. İlk sezonda dizide önemli bir yer edinen Selcan Hatun, ikinci sezonun başlaması ile birlikte ortalıkta görünmedi.

Selcan Hatun Kuruluş Osman’da da hikayesi devam ettirilen az isimden birisi olarak dikkat çekti. İlk sezonda dizide önemli bir yer edinen Selcan Hatun, ikinci sezonun başlaması ile birlikte ortalıkta görünmedi.

#2
Foto - Yapılan duyurularda karakterin dizide yer aldığı ama ilerleyen bölümlerde hikayeye katılacağı belirtilmişti. Ünlü oyuncu da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dizide yer aldığı bildirmiş ve hayranlarından biraz sabır istemişti. Selcan Hatun’un Obaya geri dönüşü gerçekleşti. Dizinin bu akşam yayınlanan 33.bölümünde hikayede Selcan Hatun’un da yer aldığını gören hayranlar bir hayli mutlu oldu.

Yapılan duyurularda karakterin dizide yer aldığı ama ilerleyen bölümlerde hikayeye katılacağı belirtilmişti. Ünlü oyuncu da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dizide yer aldığı bildirmiş ve hayranlarından biraz sabır istemişti. Selcan Hatun’un Obaya geri dönüşü gerçekleşti. Dizinin bu akşam yayınlanan 33.bölümünde hikayede Selcan Hatun’un da yer aldığını gören hayranlar bir hayli mutlu oldu.

#3
Foto - Didem Balçın ise diziye dönüşü ile ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Balçın'ın paylaşımı dizinin hayranlarını heyecanlandırdı. Oyuncu mesajında şöyle yazdı: “Neler yaşadın neler gördün ah Selcan… Gelelim bu bölüme… Göreceklerine , olanlara, yaşananlara sen bile inanamayacaksın…”

Didem Balçın ise diziye dönüşü ile ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Balçın'ın paylaşımı dizinin hayranlarını heyecanlandırdı. Oyuncu mesajında şöyle yazdı: “Neler yaşadın neler gördün ah Selcan… Gelelim bu bölüme… Göreceklerine , olanlara, yaşananlara sen bile inanamayacaksın…”

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23