• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
9
Daha önce ne görüldü, ne duyuldu! FOX'un Öğretmen dizisinde büyük skandal

2020-10-17 16:23:38
Daha önce ne görüldü, ne duyuldu! FOX'un Öğretmen dizisinde büyük skandal

FOX TV'de ekranlara gelen ve büyük tartışmalara yol açan Öğretmen dizisi ile ilgili tartışmalar büyüyor.

#1
Foto - Bir öğretmenin okulu bombaladığı ve öğrencilerine şiddet uyguladığı sahneler nedeniyle eleştirilere neden olan dizi bu kez başka bir nedenle gündeme geldi.

Bir öğretmenin okulu bombaladığı ve öğrencilerine şiddet uyguladığı sahneler nedeniyle eleştirilere neden olan dizi bu kez başka bir nedenle gündeme geldi.

#2
Foto - Dizi çekimlerinin yapıldığı okulda ortaya çıkan görüntüler pes dedirtti.

Dizi çekimlerinin yapıldığı okulda ortaya çıkan görüntüler pes dedirtti.

#3
Foto - Balat’ta bulunan Tarık Us Ortaokulu’nda Öğretmen dizisi için yapılan ve kaldırılmayan dekor vatandaşların tepkisini çekti.

Balat’ta bulunan Tarık Us Ortaokulu’nda Öğretmen dizisi için yapılan ve kaldırılmayan dekor vatandaşların tepkisini çekti.

#4
Foto - Hem şaşırtan hem korkutan dekor havadan drone ile görüntülendi.

Hem şaşırtan hem korkutan dekor havadan drone ile görüntülendi.

#5
Foto - Tarihi Balat’ta bulunan Tarık Us Ortaokulu’nda Öğretmen dizisi çekimleri için okulun belli bir kısmında dizinin senaryosuna uygun olarak korkutucu bir dekor yapıldı.

Tarihi Balat’ta bulunan Tarık Us Ortaokulu’nda Öğretmen dizisi çekimleri için okulun belli bir kısmında dizinin senaryosuna uygun olarak korkutucu bir dekor yapıldı.

#6
Foto - Bu dekor okulların açılmasıyla birlikte öğrencileri ve velileri şaşırttı. Dekor vatandaşların dikkatini çekerken görüntülerde okulda bazı öğrencilerin bulunması dikkatlerden kaçmadı.

Bu dekor okulların açılmasıyla birlikte öğrencileri ve velileri şaşırttı. Dekor vatandaşların dikkatini çekerken görüntülerde okulda bazı öğrencilerin bulunması dikkatlerden kaçmadı.

#7
Foto - Konuyla ilgili konuşan vatandaşlardan Hasan Bayraktar’’ Öğretmen dizisinde okulu bu hale getiriyorlar. Öğrenci öğretmeni sınıfın içinde öldürüyor. Öğrenci öğretmeni dövüyor şiddet içerikli bir şey, bu Türk toplumuna zararlı bir şey üç kere dört kere CİMER’e ve RTÜK’e şikayet ettim. Bana teşekkür cevapları geldi. Fakat dizi halen devam ediyor. Ben diyorum ki bu dizi kalkmalı Türk toplumuna psikologlar, sosyologlar incelemeli, bu dizi kalkmalı’’ ifadelerini kullandı.

Konuyla ilgili konuşan vatandaşlardan Hasan Bayraktar’’ Öğretmen dizisinde okulu bu hale getiriyorlar. Öğrenci öğretmeni sınıfın içinde öldürüyor. Öğrenci öğretmeni dövüyor şiddet içerikli bir şey, bu Türk toplumuna zararlı bir şey üç kere dört kere CİMER’e ve RTÜK’e şikayet ettim. Bana teşekkür cevapları geldi. Fakat dizi halen devam ediyor. Ben diyorum ki bu dizi kalkmalı Türk toplumuna psikologlar, sosyologlar incelemeli, bu dizi kalkmalı’’ ifadelerini kullandı.

#8
Foto - Koronavirüs nedeniyle ara verilen dizi, tüm şikayetlere rağmen geçtiğimiz günlerde yayınlarına yeniden başladı.

Koronavirüs nedeniyle ara verilen dizi, tüm şikayetlere rağmen geçtiğimiz günlerde yayınlarına yeniden başladı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23