• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Bunu kimse beklemiyordu! Uyanış Büyük Selçuklu'da şok eden ayrılık

2021-01-16 13:50:17
Bunu kimse beklemiyordu! Uyanış Büyük Selçuklu'da şok eden ayrılık

TRT 1'in reyting rekorları kıran dizisi Uyanış Büyük Selçuklu'da herkesi şoke eden bir ayrılık yaşandı.

#1
Foto - Çarpıcı sahneleri ve nefes kesen hikayesi ile izleyiciyi ekran başına kilitleyen Uyanış Büyük Selçuklu ayrılık haberiyle gündeme bomba gibi düştü.

Çarpıcı sahneleri ve nefes kesen hikayesi ile izleyiciyi ekran başına kilitleyen Uyanış Büyük Selçuklu ayrılık haberiyle gündeme bomba gibi düştü.

#2
Foto - Elçin Hatun'u canlandıran başrol oyuncularından Leyla Lydia Tuğutlu apar topar diziden ayrıldı. Tuğutlu ayrılığı sosyal medya hesabından duyurdu.

Elçin Hatun'u canlandıran başrol oyuncularından Leyla Lydia Tuğutlu apar topar diziden ayrıldı. Tuğutlu ayrılığı sosyal medya hesabından duyurdu.

#3
Foto - Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde yaşanan bu apar topar ayrılık izleyiciyi hem şaşırttı hem de üzdü. Başrollerinde Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Gürkan Uygun, Hatice Şendil, Sevda Erginci ve Mehmet Özgür'ün yer aldığı yapımda Elçin Hatun karakterini canlandıran Leyla Lydia Tuğutlu diziden ayrıldığını açıkladı. Ünlü oyuncu diziden ayrıldığını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde yaşanan bu apar topar ayrılık izleyiciyi hem şaşırttı hem de üzdü. Başrollerinde Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Gürkan Uygun, Hatice Şendil, Sevda Erginci ve Mehmet Özgür'ün yer aldığı yapımda Elçin Hatun karakterini canlandıran Leyla Lydia Tuğutlu diziden ayrıldığını açıkladı. Ünlü oyuncu diziden ayrıldığını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

#4
Foto - DİZİYE ERKEN VEDA Pazartesi akşamları TRT 1'de izleyici karşısına çıkan, yönetmen koltuğunda Sedat İnci'nin oturduğu Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Elçin Hatun rolüne hayat veren Leyla Lydia Tuğutlu diziden ayrıldığını açıkladı.

DİZİYE ERKEN VEDA Pazartesi akşamları TRT 1'de izleyici karşısına çıkan, yönetmen koltuğunda Sedat İnci'nin oturduğu Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Elçin Hatun rolüne hayat veren Leyla Lydia Tuğutlu diziden ayrıldığını açıkladı.

#5
Foto - Ünlü oyuncu diziden ayrıldığını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile sevenlerine duyurdu. Tuğutlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda,

Ünlü oyuncu diziden ayrıldığını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile sevenlerine duyurdu. Tuğutlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Hoşçakal Elçin. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde rol aldığım süre boyunca gösterdiğiniz ilgi ve desteğe en içten teşekkürlerimi sunarım" ifadelerine yer verdi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23