• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
14
Bir ilimizden daha güzel haber! Koronavirüs kabusu tamamen sona erdi

2020-04-28 19:01:55
Bir ilimizden daha güzel haber! Koronavirüs kabusu tamamen sona erdi

Hiç korona hastasının kalmadığı Tunceli'nin ardından Elazığ'dan da müjdeli haber geldi. Elazığ'da koronavirüs testi pozitif çıkan ve hastaneye yatırılan hastalardan 47'si taburcu olurken, yoğun bakımda hasta kalmadığı öğrenildi. Şuanda sağlık durumu iyi olduğu öğrenilen 10 kişinin tedavisi sürerken bugüne kadar şehirde 4 kişi yaşamını yitirdi.

#1
Foto - Türkiye genelinde olduğu gibi yaklaşık 600 bin nüfuslu Elazığ'da da koronavirüsle mücadele kapsamında valilik koordinesinde tüm kurumların desteğiyle her türlü çalışma yapıldı

Türkiye genelinde olduğu gibi yaklaşık 600 bin nüfuslu Elazığ'da da koronavirüsle mücadele kapsamında valilik koordinesinde tüm kurumların desteğiyle her türlü çalışma yapıldı

#2
Foto - Hem depremle hem de Korona virüsle mücadele edilen kentte sahada dezenfekte ve hijyen işlemleri yapılırken, virüsün yayılımını engellemek için üst seviyede tedbirler alındı.

Hem depremle hem de Korona virüsle mücadele edilen kentte sahada dezenfekte ve hijyen işlemleri yapılırken, virüsün yayılımını engellemek için üst seviyede tedbirler alındı.

#3
Foto - KENTE GELEN HERKESE 14 GÜN KURALINA UYMA ŞARTI GETİRİLDİ - Vali Çetin Oktay Kaldırım'ın başkanlığında yapılan toplantılarla ilk andan itibaren kente gelen her kesin 14 gün boyunca karantina kuralına uyması şartı getirildi.

KENTE GELEN HERKESE 14 GÜN KURALINA UYMA ŞARTI GETİRİLDİ - Vali Çetin Oktay Kaldırım'ın başkanlığında yapılan toplantılarla ilk andan itibaren kente gelen her kesin 14 gün boyunca karantina kuralına uyması şartı getirildi.

#4
Foto - İl içinde de başta en yoğun yerlerden olan Gazi ve Vali Fahribey caddesi ile birlikte Kapalı çarşı dahil bir çok nokta kapatıldı.

İl içinde de başta en yoğun yerlerden olan Gazi ve Vali Fahribey caddesi ile birlikte Kapalı çarşı dahil bir çok nokta kapatıldı.

#5
Foto - Hafta sonları gönüllü sokağa çıkma yasağının uygulandığı kentte, koronavirüs testi pozitif çıkanların yaşadığı her apartman ise karantinaya alınarak, salgının bulaş riski ortadan kaldırıldı.

Hafta sonları gönüllü sokağa çıkma yasağının uygulandığı kentte, koronavirüs testi pozitif çıkanların yaşadığı her apartman ise karantinaya alınarak, salgının bulaş riski ortadan kaldırıldı.

#6
Foto - YOĞUN BAKIMDA HASTA KALMADI Bu sayede kentte şuana kadar testi pozitif çıkan 61 kişi Fethi Sekin Şehir Hastanesi ile Fırat Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

YOĞUN BAKIMDA HASTA KALMADI Bu sayede kentte şuana kadar testi pozitif çıkan 61 kişi Fethi Sekin Şehir Hastanesi ile Fırat Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

#7
Foto - Kentte hastanede tedavi altına alınan hastalardan 4'ü yaşamını yitirdi, 47'si taburcu oldu, 10'unun ise sağlık durumunun iyi olduğu ve tedavisinin sürdüğü bildirildi.

Kentte hastanede tedavi altına alınan hastalardan 4'ü yaşamını yitirdi, 47'si taburcu oldu, 10'unun ise sağlık durumunun iyi olduğu ve tedavisinin sürdüğü bildirildi.

#8
Foto - Ayrıca bugün itibariyle korona virüs nedeniyle yoğun bakımda hiç hasta kalmadığı öğrenildi.

Ayrıca bugün itibariyle korona virüs nedeniyle yoğun bakımda hiç hasta kalmadığı öğrenildi.

#9
Foto -

"TEDBİRLERE AYNEN DEVAM" - Vali Çetin Oktay Kaldırım başkanlığında yapılan toplantıda, şehir için alınan tedbir kararların bir süre daha aynı şekilde devam etmesi gerektiği kararlaştırıldı.

#10
Foto - Özellikle vatandaşların hafta sonları başta olmak üzere acil ihtiyaçları olmadığı sürece dışarı çıkmamaları, çıktıkları takdirde sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek, işlerini hallettikten sonra en kısa sürede evlerine dönmeleri tavsiyesinde bulunuldu.

Özellikle vatandaşların hafta sonları başta olmak üzere acil ihtiyaçları olmadığı sürece dışarı çıkmamaları, çıktıkları takdirde sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek, işlerini hallettikten sonra en kısa sürede evlerine dönmeleri tavsiyesinde bulunuldu.

#11
Foto - Ramazan ayı nedeniyle yakınların bir birlerine iftara gitmemesi de istendi.

Ramazan ayı nedeniyle yakınların bir birlerine iftara gitmemesi de istendi.

#12
Foto - Vatandaşlar da Elazığ'da alınan kararların uygun olduğunu belirterek, kendilerinin de tüm kararlara ellerinden geldiği imkanlar ölçüsünde uymaya çalıştığını aktardı.

Vatandaşlar da Elazığ'da alınan kararların uygun olduğunu belirterek, kendilerinin de tüm kararlara ellerinden geldiği imkanlar ölçüsünde uymaya çalıştığını aktardı.

#13
Foto -

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23