• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
BBP Genel Başkanı Destici'den flaş çıkış: 5 yıldızlı otelde tatil mi yapacak?

2021-10-23 16:24:40
BBP Genel Başkanı Destici'den flaş çıkış: 5 yıldızlı otelde tatil mi yapacak?

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın tutukluluğuna ilişkin, "İnsanları kışkırtıp sokağa döküp 37 kişinin can vermesine, hunharca katledilmesine talimat vereceksin, milleti ayaklandıracaksın, ondan sonra elini kolunu sallayarak gezecek mi, elbette gezmeyecek. Elbette hukuk ve yargı bunun cezasını verecek." dedi.

#1
Foto - Destici, partisinin Keşan İlçe Başkanlığının açılışını gerçekleştirmek üzere geldiği ilçede, esnaf gezisi sırasında bir kasabı ziyaret etti. Burada iş yeri sahibi ve müşterilerle sohbet eden Destici, tezgahın başına geçerek bıçakla et kesti. Destici, konfeksiyon ziyaretinde ise yakınlarına hediye etmek için başörtüsü ve tülbent satın aldı.

Destici, partisinin Keşan İlçe Başkanlığının açılışını gerçekleştirmek üzere geldiği ilçede, esnaf gezisi sırasında bir kasabı ziyaret etti. Burada iş yeri sahibi ve müşterilerle sohbet eden Destici, tezgahın başına geçerek bıçakla et kesti. Destici, konfeksiyon ziyaretinde ise yakınlarına hediye etmek için başörtüsü ve tülbent satın aldı.

#2
Foto - BBP Keşan İlçe Başkanlığı'nın açılışını yapan Destici, burada yaptığı konuşmada, ABD, Avrupa Birliği, Rusya ve boyuna posuna bakmadan Yunanistan'ın Türkiye'yi sıkıştırmaya çalıştığını söyledi.

BBP Keşan İlçe Başkanlığı'nın açılışını yapan Destici, burada yaptığı konuşmada, ABD, Avrupa Birliği, Rusya ve boyuna posuna bakmadan Yunanistan'ın Türkiye'yi sıkıştırmaya çalıştığını söyledi.

#3
Foto - Türkiye'de bulunan 10 ülkenin büyükelçisinin Türkiye'nin içişlerine müdahale etme hadsizliği gösterdiğini dile getiren Destici,

Türkiye'de bulunan 10 ülkenin büyükelçisinin Türkiye'nin içişlerine müdahale etme hadsizliği gösterdiğini dile getiren Destici, "Bizim yargımızın verdiği kararlarla ilgili birtakım müdahale çabalarını ve birtakım 'neredeyse derhal bırakılsın' sözlerine, talimat verme hadsizliklerini de buradan bir kere daha kınıyorum ve reddediyorum. Sizin haddinize değil." dedi.

#4
Foto -

"Bir yanlışlık varsa o yanlışlığı biz düzeltiriz" diyen Destici, şu değerlendirmelerde bulundu:

#5
Foto -

"Bu size düşmez, bir yanlışlık varsa bizim yargımız bu hatasından döner ve yanlışlığı düzeltir. Ama vatan düşmanlarına da millet düşmanlarına da milleti birbirine düşürmek için tezgah kuranlara da en önemlisi de terör örgütü PKK'nın sözcülüğünü yapan, onun şubesi olan HDP'nin eş başkanlığını yapan 6-8 Ekim olaylarında milleti kışkırtarak 37 Kürt kökenli vatandaşımızın 2'si polis olmak üzere şehit edilmesinin müsebbibi olan bir kişi, yani Selahattin Demirtaş elbette ki hapiste olacaktı nerede olacak 5 yıldızlı otelde tatil mi yapacak, elbette ki hapiste olacak. Terörist başı Apo'nun heykelini dikecek adam nerede olacak 7 yıldızlı otelde mi olacak, elbette ki hapiste olacak. İnsanları kışkırtıp sokağa döküp 37 kişinin can vermesine, hunharca katledilmesine talimatını vereceksin, milleti ayaklandıracaksın, ondan sonra elini kolunu sallayarak gezecek mi, elbette gezmeyecek. Elbette hukuk ve yargı bunun cezasını verecek."

#6
Foto - Destici,

Destici, "Burada yapılması gereken bir an önce bu davaların sonuçlanması ve dolayısıyla ne Avrupa'nın ne içeridekilerin eline de koz vermemek gerekiyor. Bir an önce mahkemeler tamamlansın cezalar kesilsin ve bu şekilde hiç kimse de ağzını açamasın. Ne içeriden ne dışarıdan." dedi.

#7
Foto - Açılışa, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Balcı, BBP Keşan İlçe Başkanı Soner Yıldız ve partililer katıldı.

Açılışa, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Balcı, BBP Keşan İlçe Başkanı Soner Yıldız ve partililer katıldı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23