• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
11
Barutlar çetesi patlatıldı!

2020-10-23 20:25:12
Barutlar çetesi patlatıldı!

Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu madde ticareti, kumar oynanması için yer ve imkan sağlama, tefecilik, kasten yaralama gibi pek çok suça karışan 'Barutlar Çetesi' organize suç örgütüne eş zamanlı operasyon düzenledi

#1
Foto - Ankara İl Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin

Ankara İl Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin "Barutlar Çetesi" olarak bilinen organize suç örgütüne yönelik düzenlediği operasyonda 20 kişi gözaltına alındı.

#2
Foto - Ankara Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Ankara'da faaliyet gösteren suç örgütü

Ankara Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Ankara'da faaliyet gösteren suç örgütü "Barutlar Çetesi" takibe alındı.

#3
Foto - Yapılan çalışmalarda Altındağ bölgesinde kentsel dönüşüm çalışmaları sonrasında bölgede yeniden yapılanmaya çalışan ve bölgedeki diğer gruplarla çatışma içinde olan, çok sayıda silahlı yaralama olayına karışan çete mensupları tek tek tespit edildi.

Yapılan çalışmalarda Altındağ bölgesinde kentsel dönüşüm çalışmaları sonrasında bölgede yeniden yapılanmaya çalışan ve bölgedeki diğer gruplarla çatışma içinde olan, çok sayıda silahlı yaralama olayına karışan çete mensupları tek tek tespit edildi.

#4
Foto - 6 ay hazırlık yapıldı ve suç örgütünün şeması deşifre edildi. Ardından operasyon için düğmeye basıldı.

6 ay hazırlık yapıldı ve suç örgütünün şeması deşifre edildi. Ardından operasyon için düğmeye basıldı.

#5
Foto - Çetenin uyuşturucu madde ticareti, kumar oynanması için yer ve imkan sağlama, tefecilik, kasten yaralama gibi pek çok suça karıştığı ve örgütün liderliğini H. Barut isimli kişinin yaptığı tespit edildi.

Çetenin uyuşturucu madde ticareti, kumar oynanması için yer ve imkan sağlama, tefecilik, kasten yaralama gibi pek çok suça karıştığı ve örgütün liderliğini H. Barut isimli kişinin yaptığı tespit edildi.

#6
Foto - Operasyonun yapılacağı alan giriş ve çıkışlara kapatıldı. Kontrol noktaları oluşturuldu. Yapılan takip çalışmalarında çetenin yuvalandığı 22 ev ve 4 iş yeri tespit edildi. Adreslere tek tek girildi.

Operasyonun yapılacağı alan giriş ve çıkışlara kapatıldı. Kontrol noktaları oluşturuldu. Yapılan takip çalışmalarında çetenin yuvalandığı 22 ev ve 4 iş yeri tespit edildi. Adreslere tek tek girildi.

#7
Foto - Organize ekiplerinin 24 şahsa yönelik gerçekleştirdiği eş zamanlı operasyonda 20 kişi yakalanarak gözaltına alındı.

Organize ekiplerinin 24 şahsa yönelik gerçekleştirdiği eş zamanlı operasyonda 20 kişi yakalanarak gözaltına alındı.

#8
Foto - Aralarında örgüt liderleri H.B. ile S.B.'nin de bulunduğu 24 şüpheli gözaltına alındı.

Aralarında örgüt liderleri H.B. ile S.B.'nin de bulunduğu 24 şüpheli gözaltına alındı.

#9
Foto - 22 ikamet ve 4 iş yerinde yapılan aramalarda çok sayıda çek-senet, uyuşturucu madde, resmi olarak kırmızı ve yeşil reçete ile satılan reçetesiz alınmış haplar, tabancalara ait çok sayıda fişek ele geçirildi.

22 ikamet ve 4 iş yerinde yapılan aramalarda çok sayıda çek-senet, uyuşturucu madde, resmi olarak kırmızı ve yeşil reçete ile satılan reçetesiz alınmış haplar, tabancalara ait çok sayıda fişek ele geçirildi.

#10
Foto - Öte yandan, Barutlar olarak bilinen suç örgütünün sosyal medya üzerinden mafya dizisi çekimleri yaparak yayımladığı öğrenildi.

Öte yandan, Barutlar olarak bilinen suç örgütünün sosyal medya üzerinden mafya dizisi çekimleri yaparak yayımladığı öğrenildi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23