• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Bamsı Bey'in dönüşü geceye damga vurdu! Kuruluş Osman tarihi gecesini yaşadı

2020-10-29 13:56:14
Bamsı Bey'in dönüşü geceye damga vurdu! Kuruluş Osman tarihi gecesini yaşadı

Ekranların en çok izlenen dizisi 'Kuruluş Osman', heyecanla izlenen 31'inci bölümüyle tüm kişiler kategorisinde reyting listesinin birinci sırasında yer alarak Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olma özelliğini sürdürdü.

#1
Foto - 'Kuruluş Osman'ın 31'inci bölümüne Osman Bey'in Flatyos tarafından pusuya düşürülmesi ve Bamsı Bey'in dönüşü damga vurdu. Yeni görüntüsüyle hayranlarından tam not alan Bamsı Bey, gecenin en çok konuşulanı oldu.

'Kuruluş Osman'ın 31'inci bölümüne Osman Bey'in Flatyos tarafından pusuya düşürülmesi ve Bamsı Bey'in dönüşü damga vurdu. Yeni görüntüsüyle hayranlarından tam not alan Bamsı Bey, gecenin en çok konuşulanı oldu.

#2
Foto - #VarlıkGayemiz etiketiyle sosyal medyada etkili olan ve tüm platformlarda çok konuşulanlar arasında yer alan 'Kuruluş Osman'ın 31'inci bölümünde; Ertuğrul Bey'in, Geyhatu'ya elçi olarak ağabeyi Savcı Bey'i göndermesiyle hayal kırıklığı yaşayan Osman Bey, Alplerinden Göktuğ'un Bizanslılar tarafından tutsak edilmesini içine sindiremedi. Geyhatu'dan üç gün mühlet isteyen ve oğlu Mönke'yi getirmeyi vadeden Savcı Bey, Mönke'yi tutulduğu zindan kurtarmaya çalışırken Yavlak Arslan'ın tuzağına düştü ve yaralandı.

#VarlıkGayemiz etiketiyle sosyal medyada etkili olan ve tüm platformlarda çok konuşulanlar arasında yer alan 'Kuruluş Osman'ın 31'inci bölümünde; Ertuğrul Bey'in, Geyhatu'ya elçi olarak ağabeyi Savcı Bey'i göndermesiyle hayal kırıklığı yaşayan Osman Bey, Alplerinden Göktuğ'un Bizanslılar tarafından tutsak edilmesini içine sindiremedi. Geyhatu'dan üç gün mühlet isteyen ve oğlu Mönke'yi getirmeyi vadeden Savcı Bey, Mönke'yi tutulduğu zindan kurtarmaya çalışırken Yavlak Arslan'ın tuzağına düştü ve yaralandı.

#3
Foto - Ertuğrul Bey'in Nikola ile imzaladığı anlaşmada yer alan 'kısasa kısas' maddesi kullanılarak tuzağa çekilen Göktuğ'u kurtarmak için harekete geçen Osman Bey, Flatyos'un pususuna düştü. Köşeye sıkışan Osman Bey'i kurtaran ise inzivasına son vererek yeniden ortaya çıkan Bamsı Bey oldu.

Ertuğrul Bey'in Nikola ile imzaladığı anlaşmada yer alan 'kısasa kısas' maddesi kullanılarak tuzağa çekilen Göktuğ'u kurtarmak için harekete geçen Osman Bey, Flatyos'un pususuna düştü. Köşeye sıkışan Osman Bey'i kurtaran ise inzivasına son vererek yeniden ortaya çıkan Bamsı Bey oldu.

#4
Foto - Dizinin ardından yayınlanan 32'nci bölüm tanıtımı ise heyecan dolu yeni bölümün müjdesini verdi. Osman Bey, ağabeyi Savcı Bey'i bulabilecek mi? Ertuğrul Bey'in Kayıların iki ateş arasında kalmaması için aldığı önlemler başarılı olacak mı? Osman Bey, Geyhatu ve Moğolları nasıl durduracak? Göktuğ infaz edilecek mi? Nikola ve Flatyos, Moğol tehlikesini kullanarak Kayıları nasıl sıkıştıracak? Bamsı Bey'in dönüşü obada neleri değiştirecek?

Dizinin ardından yayınlanan 32'nci bölüm tanıtımı ise heyecan dolu yeni bölümün müjdesini verdi. Osman Bey, ağabeyi Savcı Bey'i bulabilecek mi? Ertuğrul Bey'in Kayıların iki ateş arasında kalmaması için aldığı önlemler başarılı olacak mı? Osman Bey, Geyhatu ve Moğolları nasıl durduracak? Göktuğ infaz edilecek mi? Nikola ve Flatyos, Moğol tehlikesini kullanarak Kayıları nasıl sıkıştıracak? Bamsı Bey'in dönüşü obada neleri değiştirecek?

#5
Foto - Yapımcılığını Mehmet Bozdağ'ın; genel yönetmenliğini Metin Günay'ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit'in üstlendiği Kuruluş Osman, 4 Kasım Çarşamba akşamı yayınlanacak 32'nci bölümüyle Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olmaya devam edecek.

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ'ın; genel yönetmenliğini Metin Günay'ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit'in üstlendiği Kuruluş Osman, 4 Kasım Çarşamba akşamı yayınlanacak 32'nci bölümüyle Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olmaya devam edecek.

#6
Foto - ATV ekranlarının vazgeçilmez dizisi Kuruluş Osman, Tüm Kişiler'de yüzde 9,33 izlenme oranı ve yüzde 22,10 izlenme payı elde ederek rekorunu kırdı, birinci oldu. Yayınlandığı her bölüm ile listeleri altüst eden Kuruluş Osman, çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olma özelliğini sürdürdü.

ATV ekranlarının vazgeçilmez dizisi Kuruluş Osman, Tüm Kişiler'de yüzde 9,33 izlenme oranı ve yüzde 22,10 izlenme payı elde ederek rekorunu kırdı, birinci oldu. Yayınlandığı her bölüm ile listeleri altüst eden Kuruluş Osman, çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olma özelliğini sürdürdü.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23