• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
12
Ali Sunal ahlaksızlığa böyle sarıldı! Güldür Güldür'de tepki çeken sahne

2021-01-20 16:29:43
Ali Sunal ahlaksızlığa böyle sarıldı! Güldür Güldür'de tepki çeken sahne

Rezillikleri ile gündemden düşmeyen SHOW TV'de yayınlanan komedi programı Güldür Güldür, halk tarafından layığını gördü. Skandal ifadelerin, rezil paylaşımların yapıldığı yayın, reytinglerde son sıraları görürken, son yaptıkları ahlaksızlıklarla gündeme gelen Sadakatsiz dizisini kullanarak izleyicilere pes dedirtti!

#1
Foto - SHOW TV ekranlarında yayına giren, her bölümünde kültür ve ahlak yapısına uymayan cümlelerle halkı güldürme girişimlerinde bulunan Güldür Güldür adlı programda skandal ifadeler kullanılmıştı. RTÜK soruşturma başlattıktan sonra programa para cezası kesmişti.

SHOW TV ekranlarında yayına giren, her bölümünde kültür ve ahlak yapısına uymayan cümlelerle halkı güldürme girişimlerinde bulunan Güldür Güldür adlı programda skandal ifadeler kullanılmıştı. RTÜK soruşturma başlattıktan sonra programa para cezası kesmişti.

#2
Foto - Gezi döneminde militanların polislere taş attırdığı Berkin Elvan'ın 5 yıl önce pankartını açan Güldür Güldür ekibine sosyal medyadan tepki yağdı. Ali Sunal, tepkilerin ardından sosyal medya hesabından açıklama yaparak şehit Eren Bülbül'ün arkasına saklanmıştı.

Gezi döneminde militanların polislere taş attırdığı Berkin Elvan'ın 5 yıl önce pankartını açan Güldür Güldür ekibine sosyal medyadan tepki yağdı. Ali Sunal, tepkilerin ardından sosyal medya hesabından açıklama yaparak şehit Eren Bülbül'ün arkasına saklanmıştı.

#3
Foto - Bir bölümünde ise yine güldürü yapmak için iki erkeğin dans adı altında kucaktan kucağa zıplamaları alay konusu olmuştu.

Bir bölümünde ise yine güldürü yapmak için iki erkeğin dans adı altında kucaktan kucağa zıplamaları alay konusu olmuştu.

#4
Foto - PEKİ GÜLDÜR GÜLDÜR’DE NE YAPILDI? Kanal D'de, aile yapısını darmadağın eden rezil dizilerden yayına giren Sadakatsiz isimli gayri meşru ilişkileri anlatan rezil diziye, tepkiler çığ gibi büyürken ekranlara gelen bölümde büyük bir skandala imza atılmıştı.

PEKİ GÜLDÜR GÜLDÜR’DE NE YAPILDI? Kanal D'de, aile yapısını darmadağın eden rezil dizilerden yayına giren Sadakatsiz isimli gayri meşru ilişkileri anlatan rezil diziye, tepkiler çığ gibi büyürken ekranlara gelen bölümde büyük bir skandala imza atılmıştı.

#5
Foto - Türk televizyon kanallarında yaşanan rezillikler her geçen gün daha da artarken kimileri seyirci tokadı yiyip final yapsa da yenileri çok geçmeden karşımıza çıkıyordu.

Türk televizyon kanallarında yaşanan rezillikler her geçen gün daha da artarken kimileri seyirci tokadı yiyip final yapsa da yenileri çok geçmeden karşımıza çıkıyordu.

#6
Foto - İlk fragmanı yayınlandığında kamuoyunun tepkisini çeken Sadakatsiz dizisi, son bölümünde yine ahlaksızlıkta zirve yaptı.

İlk fragmanı yayınlandığında kamuoyunun tepkisini çeken Sadakatsiz dizisi, son bölümünde yine ahlaksızlıkta zirve yaptı.

#7
Foto - Yayınlanan bir bölümüyle ekrana gelen Sadakatsiz dizisinde eşini aldatan Volkan'ın

Yayınlanan bir bölümüyle ekrana gelen Sadakatsiz dizisinde eşini aldatan Volkan'ın "Ben ikisini de seviyorum. İnsan aynı anda iki kadını neden sevemesin" sözleri vatandaşların tepkisini çekmişti.

#8
Foto - Evliliklerde aldatmanın yani gayrimeşru ilişkilerin normal bir durum olduğu vurgusunun yapıldığı dizi için 'Bu rezilliğe, bu iğrençliğe artık son verin' yorumları yapılırken Güldür Güldür sözde komedi programında bu dizinin propagandası yapıldı.

Evliliklerde aldatmanın yani gayrimeşru ilişkilerin normal bir durum olduğu vurgusunun yapıldığı dizi için 'Bu rezilliğe, bu iğrençliğe artık son verin' yorumları yapılırken Güldür Güldür sözde komedi programında bu dizinin propagandası yapıldı.

#9
Foto - Yeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu söz konusu dizi ile ilgili geçtiğimiz günlerde, Bu ahlaksızlıktır. Bu namussuzluktur. Bu fahişeliğin propagandasıdır. Bu, Türk toplumunu ateşe atmaktır. Bu, Türk toplumundaki barışı zedeler. Bu ahlaksızlığı tasvip etmiyorum. Bu ahlaksızlık cinayet kadar vahimdir” açıklamasını yapmıştı.

Yeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu söz konusu dizi ile ilgili geçtiğimiz günlerde, Bu ahlaksızlıktır. Bu namussuzluktur. Bu fahişeliğin propagandasıdır. Bu, Türk toplumunu ateşe atmaktır. Bu, Türk toplumundaki barışı zedeler. Bu ahlaksızlığı tasvip etmiyorum. Bu ahlaksızlık cinayet kadar vahimdir” açıklamasını yapmıştı.

#10
Foto - SHOW TV’de bu akşam yayınlanacak olan Güldür Güldür'ün son bölümünde yaşanacaklar ise pes dedirtti. Kanal D’de yayınlanan Sadakatsiz dizisindeki ahlaksızlıkları ve rezillikleri güldürü adı altında işleyerek halkın gözüne sokulması sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

SHOW TV’de bu akşam yayınlanacak olan Güldür Güldür'ün son bölümünde yaşanacaklar ise pes dedirtti. Kanal D’de yayınlanan Sadakatsiz dizisindeki ahlaksızlıkları ve rezillikleri güldürü adı altında işleyerek halkın gözüne sokulması sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

#11
Foto - Ali Sunal'ın sunuculuğunu yaptığı Güldür Güldür programı çok geçmeden sosyal medyada tepkilere neden oldu.

Ali Sunal'ın sunuculuğunu yaptığı Güldür Güldür programı çok geçmeden sosyal medyada tepkilere neden oldu.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23