• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
4
Acun ‘Kırmızı oda’ konseptini sevdi... Yarışmacıya anlattırdıkları şeye bakın!

2020-09-28 23:55:12
Acun ‘Kırmızı oda’ konseptini sevdi... Yarışmacıya anlattırdıkları şeye bakın!

Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8’de yayınlanan Masterchef adlı yemek yarışmasında bir yarışmacının “aldatılma” hikayesini anlatması sosyal medyada gündem olurken, “Acun ‘Kırmızı oda’ konseptini sevdi” yorumları yapıldı. Yarışmacının özel hayatını ihlal eden yayın biçimi tepkileri de beraberinde getirdi.

#1
Foto - Yurtdışından programlar devşirerek Türkiye’de pazarlayan Acun Ilıcalı’nın kanalında yayınlanan Masterchef adlı yarışmada ilginç anlar yaşandı. ‘Yemek’ yarışması olarak nitelenen yarışmada ‘Duygu’ adlı yarışmacının başından geçen ‘aldatılma’ olayı ekranlarda anlattırıldı. Evlendiği eski eşi tarafından şiddet gördüğünü ve dolandırıldığını anlatan yarışmacı, şimdi de nişanlısı tarafından aldatıldığını öğrendiğini açıkladı. Yarışmacının bitkin ve üzüntülü hali de dikkatlerden kaçmadı. Bayan bir yarışmacının özel hayatının milyonların önünde bu şekilde teşhir edilmesi tepkileri de beraberinde getirdi.

Yurtdışından programlar devşirerek Türkiye’de pazarlayan Acun Ilıcalı’nın kanalında yayınlanan Masterchef adlı yarışmada ilginç anlar yaşandı. ‘Yemek’ yarışması olarak nitelenen yarışmada ‘Duygu’ adlı yarışmacının başından geçen ‘aldatılma’ olayı ekranlarda anlattırıldı. Evlendiği eski eşi tarafından şiddet gördüğünü ve dolandırıldığını anlatan yarışmacı, şimdi de nişanlısı tarafından aldatıldığını öğrendiğini açıkladı. Yarışmacının bitkin ve üzüntülü hali de dikkatlerden kaçmadı. Bayan bir yarışmacının özel hayatının milyonların önünde bu şekilde teşhir edilmesi tepkileri de beraberinde getirdi.

#2
Foto - Yarışmacının sözleri sosyal medyada gündem olurken “Acun ‘Kırmızı oda’ konseptini sevdi” yorumları yapıldı. Acun’un kanalında yayınlanan ve gerçek hayat hikayelerinden derlendiği iddia edilen “Kırmızı oda” adlı dizi yayınlandığı ilk günden itibaren sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Diziyi beğenenler kadar ‘doktor-hasta’ ilişkisini ihlal ettiği gerekçesiyle eleştirenler de oldu.

Yarışmacının sözleri sosyal medyada gündem olurken “Acun ‘Kırmızı oda’ konseptini sevdi” yorumları yapıldı. Acun’un kanalında yayınlanan ve gerçek hayat hikayelerinden derlendiği iddia edilen “Kırmızı oda” adlı dizi yayınlandığı ilk günden itibaren sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Diziyi beğenenler kadar ‘doktor-hasta’ ilişkisini ihlal ettiği gerekçesiyle eleştirenler de oldu.

#3
Foto - Acun’un yeni dizisinde tutturduğu ‘dramatize edilmiş hayat hikayeleri’ konseptini yemek yarışması olan Masterchef’te de uygulamaya çalıştığı yorumları yapıldı. Bir yarışmacıya başından geçen kötü olayları milyonların önünde anlattırılmasının televizyon ‘etik’ kurallarına uygun olmadığı ileri sürüldü. Müge Anlı ve Esra Erol’un programlarında da milyonlarca seyircinin önünde ailevi meselelerin teşhir edilmesi de tepki çekmiş konunun yetkili ellere bırakılması gerektiği belirtilmişti.

Acun’un yeni dizisinde tutturduğu ‘dramatize edilmiş hayat hikayeleri’ konseptini yemek yarışması olan Masterchef’te de uygulamaya çalıştığı yorumları yapıldı. Bir yarışmacıya başından geçen kötü olayları milyonların önünde anlattırılmasının televizyon ‘etik’ kurallarına uygun olmadığı ileri sürüldü. Müge Anlı ve Esra Erol’un programlarında da milyonlarca seyircinin önünde ailevi meselelerin teşhir edilmesi de tepki çekmiş konunun yetkili ellere bırakılması gerektiği belirtilmişti.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23