• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Acun Ilıcalı'nın kanalındaki tartışma çıkaran 'Kırmızı Oda' isimli diziye sert eleştiri

2020-09-27 15:16:22
Acun Ilıcalı'nın kanalındaki tartışma çıkaran 'Kırmızı Oda' isimli diziye sert eleştiri

Yurt dışında aldığı programları Türkiye’ye getirerek köşeyi dönen Acun Ilıcalı’nın kanalı TV 8’de ekranlara gelen Kırmızı Oda isimli dizi ile ilgili tartışma büyüyor.

#1
Foto - Gerçek hayattan uyarlanan bir dizi olduğu öne sürülen dizi bu anlamıyla tartışma konusu oldu.

Gerçek hayattan uyarlanan bir dizi olduğu öne sürülen dizi bu anlamıyla tartışma konusu oldu.

#2
Foto - Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli ise diziye ilişkin dikkat çeken bir eleştiri getirdi.

Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli ise diziye ilişkin dikkat çeken bir eleştiri getirdi.

#3
Foto - Arif Verimli dizinin başrol oyuncusu Binnur Kaya’nın hastasını dinlediği bir sahnede mimiklerini kullanmasının doğru olmadığını belirtti.

Arif Verimli dizinin başrol oyuncusu Binnur Kaya’nın hastasını dinlediği bir sahnede mimiklerini kullanmasının doğru olmadığını belirtti.

#4
Foto - Psikiyatrist Arif Verimli yaptığı açıklamada, ‘Gülseren Budayıcıoğlu’nu pek severim ancak hastam bir şey anlatırken şu mimikleri yaparsam görüşme yararını yitirir’ dedi.

Psikiyatrist Arif Verimli yaptığı açıklamada, ‘Gülseren Budayıcıoğlu’nu pek severim ancak hastam bir şey anlatırken şu mimikleri yaparsam görüşme yararını yitirir’ dedi.

#5
Foto - Arif Verimli, bir takipçisinden gelen Bu konuda size katılmıyorum’ yorumuna ise, Siz o sıcak ve samimi görüşmeleri astroloji haritası çıkarırken yapın karışamayız. Psikiyatrik görüşmenin sınırları çizilmiştir. Etik kuralları nettir. Görüşme teknikleri bellidir. Bana göre, sana göre değildir. Kıpkırmızı bir çizgidir’ dedi. Verimli’nin paylaşımı sosyal medyadaki birçok takipçisi tarafından destek gördü.

Arif Verimli, bir takipçisinden gelen Bu konuda size katılmıyorum’ yorumuna ise, Siz o sıcak ve samimi görüşmeleri astroloji haritası çıkarırken yapın karışamayız. Psikiyatrik görüşmenin sınırları çizilmiştir. Etik kuralları nettir. Görüşme teknikleri bellidir. Bana göre, sana göre değildir. Kıpkırmızı bir çizgidir’ dedi. Verimli’nin paylaşımı sosyal medyadaki birçok takipçisi tarafından destek gördü.

#6
Foto - Dizi ile ilgili yoğun tartışmalar devam ederken geçtiğimiz gün bir uçak alan Acun Ilıcalı sessizliğini koruyor.

Dizi ile ilgili yoğun tartışmalar devam ederken geçtiğimiz gün bir uçak alan Acun Ilıcalı sessizliğini koruyor.

#7
Foto - Hasta-doktor gizliliği nedeniyle tartışmaların yaşandığı dizide ayrılık yaşandı. Oyuncular Hande Doğandemir ve Salih Bademci, dört bölümlük görevlerinin tamamlanmasının ardından diziden ayrıldı.

Hasta-doktor gizliliği nedeniyle tartışmaların yaşandığı dizide ayrılık yaşandı. Oyuncular Hande Doğandemir ve Salih Bademci, dört bölümlük görevlerinin tamamlanmasının ardından diziden ayrıldı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23