• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Destekleme ve Yetiştirme Kursları Neden Kapatılır?

7 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Ahmet

Ah abi ah ben cumhurbaşkanımıza mektup yazıp lgs yi kaldırma hazırlığı içindeyim derken Allah razı olsun bahçeli çıtayı yükseltti yada yks yi kaldıtakım dedi.Siz yasak olmasına rağmen ortaokul öğrencilerinin liselilerden çok özel kursa öğrenci gönderdiğini DYK ların boş kaldığını biliyormusunuz Cumhurbaşkanımızda adrese dayalı lise var sanıyor duysa keser adam yurt dışı ile uğraşırken sırf konyada 70 proje lise var kalite eşitlenmedi yok haliyle tam gaz lgs Cumhurbaşkanımız hariç herkes çıblaktır...Çok şey var çok isterseniz hasbihal edelim.
 • 1 Yıl Önce

Yamin

Siz onu bunu boş verinde bu 12 yıllık mecburi egitim faciası ne zaman sona erecek ondan haber verin
 • 4 Yıl Önce

sıkıntısız yıllar

hocam öncelikle kaleminize sağlık, sıkıntılı dönemden geçiyoruz biliyorsunuz (yıl 1961); hocam öncelikle kaleminize sağlık, sıkıntılı dönemden geçiyoruz biliyorsunuz (yıl 1971); hocam öncelikle kaleminize sağlık, sıkıntılı dönemden geçiyoruz biliyorsunuz (yıl 1981); hocam öncelikle kaleminize sağlık, sıkıntılı dönemden geçiyoruz biliyorsunuz (yıl 1997); hocam öncelikle kaleminize sağlık, sıkıntılı dönemden geçiyoruz biliyorsunuz (yıl 2007); hocam öncelikle kaleminize sağlık, sıkıntılı dönemden geçiyoruz biliyorsunuz (yıl 2016); hocam öncelikle kaleminize sağlık, sıkıntılı dönemden geçiyoruz biliyorsunuz (şimdi); hocam öncelikle kaleminize sağlık, sıkıntılı dönemden geçiyoruz biliyorsunuz (sonra)
 • 4 Yıl Önce

Seher Y

Hocam öncelikle kaleminize sağlık, evet sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz ancak tüm tedbirleri yalnızca okulların kapanması ile alınacağını gibi bir anlayış çok yanlış, Ankaranın en iyi lisesinde okuyan bu sebepten 11 ve 12. Sınıfta dersaneye vs gitmek istemeyip okul kursu bana yeter diyem zeki başarılı öğrencilerimizin hepsi psikolojik bunalımda hepsi antidepresan kullanmak istiyor umutsuz mutsuz ve en kötüsü de hakları gasp ediliyor, online eğitim diye bir şeyin olmadığını hepimiz biliyoruz her lisede zaten topu topu 2-3 hadi 4 adet 12. Sınıf olsun bu kadarcık öğrenciyi idare edemez miydik? Geçen sene konular çıkartıldı sonuç ortada 1 milyon mezuna kalan var, başarılı öğrencilerin hepsinin sıralaması geriye attı, bilenle bilmeyen ayrımı kalamdı... Netice şu ki bundan sonra adımlar atılsa dahi yanan harcanan 2020-2021 YKS liler oldu ve en kötülerinden birisi de bu çocuklar öfke ve hırs dolular iktidara en kısa zamanda seçim olsada öcümüzü alsak hevesindeler...
 • 4 Yıl Önce

Eğitimimizi mahvedenler

Şu dönem bürkrasideki yöneticilere bakın; hepsi son 30 yılın kurs yoluyla üniversite kazanan hımbıl, tombul çocukları; bir tanesi bile istikbal vadetmiyor bunların!
 • 4 Yıl Önce

Ahlaksızlığı özlemek

Paralel Devlet, üniversite hazırlık kursları ile başlamıştı, tüm liseler imha edilerek! Aynı durum daha önce de hastanelerde mevcuttu biliyorsunuz; 'öğleden sonra muayenehaneme gel' olayı!
 • 4 Yıl Önce

Bu kafa hangi kafa?

15 temmuz sonrası, Liseleri sınırsız istirahate çekip velilere 'üniversiteye hazırlıyorum' ayağına onların ceplerini boşaltan tuzak kursların hepsi kapatılmıştı. Şimdi bunlar tekrar sokak aralarını kaçak göçek doldurmaya başladılar. Tavsiyem liseleri kapatın, ahmakların çocukları bu kurslara gitsinler, fetocular da muhteşem kurslarıyla tekrar arzı endam etsinler.
 • 4 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23