• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Çarpıcı açıklama: İlaç, aşı ve endüstriyel gıda sektörleri yüz binlerce akademisyeni finanse ediyor ve istediklerini söyletiyorlar

Ekonomist Akademisyen Yazar Dr. Ramazan Kurtoğlu "Endüstriyel gıda 500 bin akademisyeni finanse ediyor. Tırnak içerisinde çalıştırıyor. İlaç endüstrisinde 600000 akademisyen finanse ediliyor. Açıkça bir şey söyleyeyim küresel para baronları kendi söyleyemediklerini akademisyenlere söyletiyorlar." dedi.

11 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

iskender1a*

Birde Allah ne diyor ona bakalım !!! o kafir işbaşına geçtimi ekini biçer (bozar) nesli keser.İnek suresi (bakara) ayet 205.
 • 2 Yıl Önce

Salih

Günümüz sözüm ona modern tıp personelleri kendilerini tanrı ilan etmiş durumda herşeyi onlar biliyor biz cahiller bir şey bilmiyoruz.
 • 3 Yıl Önce

Cüneyt beyaz

Bence de aşılar ve ilaçlar hemen yasaklanıp doktorlarda kör hücrelere kapatılmalı Halkımız gerçek sağlığa kavuşacaktır
 • 3 Yıl Önce

Vatanperver

Bi de hala turkiyede aşi reklami yaptiriliyor zorla zamaninda aşi yaptirdilar faydalibimiş koruyormuş daha dunyaya gelmeden çocuga anne karninda aşi devam ediyo malesef zararlari çok ama fakir olsun diger saflar olsun illa aşi yaptirmayin arkadaş hasta olmadan hasta pisikolojisi yapiyolar bu memlekette şimdi bi de çikmiş aşiri sicak çay girtlak kanseri yapiyo çay kulturumuzude yok etmeye çalişiyolar
 • 3 Yıl Önce

Tek kelime

Akuna matata hepsi milleti soymanın derdinde hala hırsızlık yolsuzluk devam yiyin birşey kalmasın ha ne varsa çıkarın hastalık filan buna ihtiyaç olan olmayanı da alın ki başka türlü bu millet soyulmaz bizde ördek kaz çok
 • 3 Yıl Önce

Sen onu birse yeni gelişmekte olan ülkelerin

Doktorlarına sor adamlar insanları kobay gibi kullanıyorlar bir ilaç reçetesi yazıyor içersinde aynı özellikler var ama ambalaj ve firma farklı yazıklar olsun bu tiplere
 • 3 Yıl Önce

huseyin

İlaç sektöründe bunu yapanlar hukuk sektöründe millete avrupa ve abd kaynaklı ne kadar İslam Hukukuna ters anayasa maddesi-kanun-kararname varsa özgürlük,demokrasi,insan hakları,çağdaşlık,ilericilik ambalajıyla giydiriyorlar maalesef.Biri dünyevi sağlığımız ve kesemizi yakarken diğeri ahiretimizi,imanımızı ,amelimizi eritiyor.Kimseden gık çıkmıyor.
 • 3 Yıl Önce

ergun66

Maalesef ülkemde yargıya sağlık sektörüne güvenmiyorum menfaatçi sürüsü
 • 3 Yıl Önce

mustafa

İSTER YABANCI OLSUN İSTER YERLİ OLSUN ADAMLAR HER TÜRLÜ ELE GEÇİRİYORLAR SONRADA İSTEDİKLERİNİ YAPTIRIYORLAR. İSTEYEN HERKES COLA TURKAYA NE OLDU ARAŞTIRSIN. MİLLİ BİR İLAÇ FABRİKASI KURSANIZ YARIN ÖBÜRGÜN HÜKÜMET DEĞİŞSE YENİ GELEN HÜKÜMET DIŞ MİHRAKLARLA ANLAŞMALIYSA ÖYLE YADA BÖYLE ŞİRKETİ ZARARA SOKUP YA KAPATIR YADA BUNLARA DEVREDER. SONRA ADAMLAR İÇİNE İSTEDİĞİNİ TEKRAR KOYAR. BUNLARDAN KURTULMANIN YOLU YOK. BAZILARI DİYORKİ DOĞU TIBBINA DÖNELİM ULAN OKUMAMIŞ CAHİL ADAM SANA LABORATUVARDA GELİŞTİRDİĞİ YAPAY ÇİÇEK VİRÜSÜNÜ BİR ATARSA HANGİ DOĞU TIBBIYLA MİLLETİ KURTARACAKSIN. KALDIKİ ELDEKİ İLAÇLARI PİYASAYA SÜRENE KADAR DÜNYADA 5MİLYAR İNSAN ÖLÜR. NEDENİ İSE BU YAPAY ÇİÇEK HASTALIĞININ İKİ PANZERİHİ ŞU ANDA ABD VE RUSYADAKİ LABAROTUVARLARDA. ONU ÇOĞALTANA KADAR SİZLER ÇOKTAN ÖLÜRSÜNÜZ. İLK PAKETLER ZATEN HÜKÜMETLERE VE YALAKALARINA GİDECEK SANA GELENE KADAR ÇOKTAN HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞURSUN. YENİ NESLİ ÇOK ZEKİ YETİŞTİRİP ONLARIN İLAÇLARINA KARŞI İLAÇ ÜRETMELİYİZ. AMA ELİ Sİ....NDE AKLI VAJ...NADA OLAN BİR MİLLETİ NASIL AKILLANDIRACAĞIZ ODA ÇOK ZOR BİR DURUM. YANİ ANLIYACAĞINIZ BU MAŞAKLARIYLA DÜŞÜNEN MİLLET İÇİN ÇOK ZOR DURUM. ASLINDA DÜNYANIN TAMAMINDAKİ YENİ NESİL BÖYLE BEYNİYLE DEĞİL CİNSEL ORGANIYLA DÜŞÜNÜYORLAR. BU YÜZDEN KAYBETMEYE MAHKUMLAR. ÖZGÜRLÜĞE KOŞAN DEĞİL HAPİSANEYE KENDİNİ TIKAN BİR NESİL YETİŞTİRDİK.
 • 3 Yıl Önce

Tata Tonga

Bunu bilmeyen mi var? 2009 yılında domuz gribi diye ne tantanalar ne tantanalar döndü. Havaalanlarına termal kameralar aldırdılar. Sonra sars virüsü diye bir şey çıkarttılar milletin tavuğunu gömdürdüler sonra tavuklar gidince Kırım Kongo kenesi çıktı... bir zamanlar da sigara içmek erkeklik göstergesiydi!
 • 3 Yıl Önce

Recep Güler

YERLİ İLAÇLARI KULLANIN!!!DOĞU TIP'PINA DÖNMELİYİZ VE BU SİYONİSTLERİN OYUNLARINI BOZMALIYIZ!
 • 3 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23