• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Hepsi aynı adresi gösterdi: HDP binalarından dağa gönderildik

Çocukları dağa kaçırılan annelerin Diyarbakır HDP İl Binası önünde başlattığı eylem HDP'nin gençleri nasıl kandırıp terör örgütü PKK'ya kazandırdığını bir kez daha gözler önüne serdi.

5 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

MEMLEKETİM

HDP PKK LILAR SINIRDIŞI EDİLSİN.GÜNEYDOĞUDAKİ PKK LI KÖYLERİ BOŞALTILSIN YERİNE MÜSLÜMAN KÜRT VE TÜRKMEN LER YERLEŞTİRİLSİN.AYRICA ÜLKEMİZDE HZ.EBUBEKİR.HZ ÖMER .HZ OSMAN HZ.AİŞE YE KÜFÜR EDEN Şİİ OLUŞUMLAR ENGELLENSİN DEVLET TARAFINDAN.ŞİİLERDE İRANA
 • 2 Yıl Önce

Ahmet Y.

Bu milletin çocuklarını, dağa, pkk illetine, lanetine, kaçırmak için, adeta sözde ön karakol görevi üstlenen hdpkk yı, bir TBMM ye sokuyoruz ve onlara maaş ödüyoruz vergilerimizle. Hepsinden de ötesi, terör yandaşı olduklarını bildiğimiz halde, TBMM de düzenlenen, özel ve gizli oturumlara da onların girmesine müsade ediyoruz. Buna düpedüz, KOYNUMUZDA YILAN BESLEMEK demek denmez de NE NEDİR??? BU SİSTEME APTALCA BİR SİSTEM DENMEZ DE NE DENİR? BATSIN SİZİN DEMOKRASİ ANLAYIŞINIZ!!!
 • 2 Yıl Önce

yazıYORUM

Hani kapatma davası ? Neyi bekliyorsunuz? Adamların bir çocukların elinden tutup kameralar eşiliğinde dağa çocuk götürmedikleri kaldı, biz hala ileri demokrasi masalları dinliyoruz. Bu işler oluyor bitiyor devlet bunu tespit ediyor, takip ediyor, yeri geliyor ikna edip çoluğu çocuğu geri getirip ailesine teslim ediyor, ama bataklığı kurutmaya bu şer yuvası HDPKK nın kapısına kilit vurmaya cesaret edemiyor. Sinekleri öldürmekten bataklığa fırsat mı bulamıyor neyi bekliyor, kimden korkuyor, neden çekiniyor!
 • 2 Yıl Önce

Osmanli Kürdü

allah belanizi versin hic insan sevgisi kalmamis bu pkk köpeklerinde anne ne yapar babane yapar icleri sizlarmi yok allah bu cocuklari kandiran veya vesile olanin canini alsin yeti beee
 • 2 Yıl Önce

kiowa

bunca ve binlerce örneğe,gerçeğe,yaşanmışa ve hala yaşananlara rağmen hdp denilen terör örgütü kapatılmıyor,tuutklanmıyor,seçimlere giriyor . ve en acısı MECLİS'DE hem hdp li teröristler BİZİM VERGİLERİMİZ İLE MAAŞ ALIYOR,SAĞLIK VE TÜM GİDERLERİ BİZİM VE DEVLET TARAFINDAN KARŞILANIYOR HEM DE SEÇİM ZAMANI YİNE BİZİM VERGİLERİMİZLE,DEVLETİN PARASINI "SEÇİM YARDIMI" VB. YARDIM ADI ALTINDA ALIYORLAR...MAALESEF ÜLKEMİZDE ADALET YOK GİBİ BİR ŞEY VE NAMUSLU,KANUNLARA SAYGILI OLMAK,DEVLETE SAYGILI OLMAK,SAYGILI VATANDAŞ OLMAK ÇOK ÇOK ÇOOOOOOOOOOOKKK ZOOOOR.
 • 2 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23