• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Muhammet Kutlu
Muhammet Kutlu
TÜM YAZILARI

Tuzak kuranların en hayırlısı Allah’tır…

12 Ekim 2023
A


Muhammet Kutlu İletişim:

Dünya tarihi, bir anlamda savaşlar tarihidir. Savaşlar, tarihin ilk çağlarından beri her zaman ola gelmiştir. Ancak özellikle son iki yüzyılda meydana gelen savaşların büyük bölümü sermayeyi ele geçiren Yahudi baronlar tarafından planlanıp yürürlüğe konulmuştur.

Hatta Amerikan Bağımsızlık Savaşı ve sonrasındaki İngiltere-Fransa savaşları bile Yahudi banker ailesi Rotschilds’lerin şeytani zekasıyla planlanıp hayata geçirilmiştir. Bu savaşlarla Yahudi bankerler koca imparatorlukların hazinelerini son kuruşuna kadar iç ederek güçlerine güç katmışlardır.

Yahudi baronlar bu savaştır-sövüşle işini öyle mahir bir şekilde yönetmişlerdir ki, önce Fransız İhtilali’ni yaptırmış, ardından sahaya sürdükleri Napolyon Bonapart ile tüm Avrupa’nın altınlarını ele geçirmiş, son kullanma tarihi geçen Napolyon’un Waterlo Savaşı’nda İngilizlere yenilmesini sağlamış, yetmemiş “İngilizler kaybetti” yalanını yayarak birkaç gün içinde İngiltere’nin bütün sermayesini borsa manüplasyonuyla hortumlamışlardır.

Yahudi baronlar bu işte öyle mahirdirler ki, türlü entrikalarla çıkardıkları savaşlarda çöken koca imparatorluklar neden savaşıp, nasıl yenildiklerini dahi anlamamışlardır.

Nispeten yakın tarihe gelecek olursak; 1. Dünya Savaşı’nı, imparatorlukların yerini ulus devletlere bırakması için kullanmışlardır. Savaş sonunda Avusturya-Macaristan, Osmanlı İmparatorluğu ve Rusya Çarlığı yenilerek tarih sahnesinden çekilmişlerdir.

Yahudiler bu savaşta da şeytana şapka çıkarttıracak entrikalara imza atmışlardır. Koca dünya savaşı, sözde Avusturya-Macaristan tahtının veliahtı Arşidük Franz Ferdinand’ın 28 Haziran 1914'te Gavrilo Princip adında bir Sırp milliyetçisi tarafından Saraybosna'da öldürülmesi bahane edilerek başlamış, savaş sonunda ise Siyonist Yahudi baronları, başta Ortadoğu olmak üzere dünyanın büyük bölümünün yeniden şekillendirilmesinde adeta harita mühendisliği yapmışlardır.  

Yahudiler için 1. Dünya Savaşı’nın en büyük semeresi, Osmanlı İmparatorluğu’nun yıkılarak Filistin’e Yahudilerin dönüşü ve sonrasında Siyonist İsrail’in kurulması olmuştur. Savaş sözde Avusturya-Macaristan Veliaht Prensi’nin öldürülmesi yüzünden patlamış görünürken, ortaya Müslüman coğrafyasının içine hançer gibi saplanan Siyonist bir devlet çıkıvermiştir.

Yahudiler, bu savaşı dünyaya Komünizm fitnesini yayma fırsatı sağlayan 1917 Bolşevik Devrimi için de kuluçka olarak kullanmışlar, daha sonra çıkaracakları 2. Dünya Savaşı’nın alt yapısını da bu savaş sayesinde hazırlamışlardır.

Siyonist Yahudi baronlar, hayatın doğal akışı gibi görünen son derece iyi planlanmış entrikalarla savaşları yönlendirmeyi her zaman bilmişlerdir. Mesela yine kendi çıkardıkları 2. Dünya Savaşı’na Amerikan halkı katılmakta isteksiz davranınca, Pearl Harbor Saldırısı’nı organize ederek bir anda savaşın seyrini değiştirmeyi başarmışlardır.

Amerikan askeri istihbaratı, tüm okyanuslarda uçan kefiş uçaklarının varlığına rağmen, Japon Deniz Kuvvetleri'nin 7 Aralık 1941 sabahı Hawaii adalarının Oahu adasında bulunan Amerikan Pasifik Filosu ve Pearl Harbor askerî üslerine karşı düzenlediği saldırıyı nedense haber alamamıştır. Pearl Harbor’a 6 uçak gemisi, 2 savaş gemisi, 3 kruvazör, 9 muhrip, 8 tanker, 23 denizaltı, 5 küçük denizaltı ve 441 uçakla binlerce kilometre mesafe kat ederek gelen Japon armadası sözde görülememiştir. Bu baskının hemen ardından ABD, savaşa katılmıştır. Savaş yine baronların istediği şekilde sonuçlanarak Siyonist İsrail’in kuruluşu sıcağı sıcağına sağlanmıştır. Bu entrikanın en büyük delili ise Pearl Harbor’da olması gereken 3 büyük Amerikan uçak gemisinin her nasılsa o gün orada bulunmamasıdır.

2. Dünya Savaşı’nda Naziler tarafından fırınlarda yakılarak öldürülen onca Doğu Avrupa Yahudisinin de, Filistin’e göç etmekte gönülsüz davranan Yahudilerin gözünü korkutup göçe ikna etmek için kurulan entrikanın kurbanı oldukları yazılır, çizilir.

Yakın tarihteki Siyonist entrikalarına gelirsek; ABD’nin Büyük Ortadoğu Projesi’ni hayata geçirmek için beklediği fırsat, 11 Eylül 2001’de Dünya Ticaret Merkezi’nin ikiz kulelerine yapılan sözde El Kaide saldırısıyla ortaya çıkmıştır. 11 Eylül saldırısını bahane eden ABD ve batılı müttefikleri, Irak’a ve Afganistan’a saldırarak yakıp yıkmış, milyonlarca Müslümanı katlederek haritaları değiştirmiştir.

Ha bu arada, pek çok finans kuruluşunun bulunduğu ikiz kulelerde çalışan binlerce Yahudinin, saldırının gerçekleştiği 11 Eylül’de işe gelmediği de tarihe düşülen silik notlardan biri olarak kalmıştır.

Özetle, adına ister küresel çete, ister küresel güçler, ister üst akıl deyin, bu küresel entrikaları planlayıp uygulayan karanlık güçler, önce bahane üretip ondan sonra ameliyata girişmekte oldukça mahirler.

Demem o ki, Hamas’ın kendi haklı davasını güderken giriştiği saldırı hazırlıklarını yıllarca göremeyen İsrail istihbaratı, halkının nefret ettiği ve bir türlü kurtulamadığı için adeta krizden krize girdiği Binyamin Netanyahu’ya vahşi ve insanlık dışı bir planı altın tepside sunmuş görünüyor.

Netanyahu ve fanatik Siyonistler, Hamas’ın saldırısını aylar, yıllar boyu bekleyip, kendileri için büyük sorun olarak gördükleri Gazze’yi haritadan silmek için bahane yaptılar.

Tuzakları tutar mı, belli olmaz. Çünkü tuzak kuranların en hayırlısı Allah’tır…

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Reis

Dünya lideri diyecektin sanırım hata olmuş???? Takma kafana hacı,Reis halleder

Abdullah

Siyasetleri, politikaları batsın. Söylenecek tek bir cümle var. Dünyada iki buçuk milyar varlık (insan demiyorum, müslüman hiç değil) bir avuç azgın şeytan sürüsüne gıkını dahi çıkaramıyor. Bu rezillik bize yeter.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23