• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Muhammet Kutlu
Muhammet Kutlu
TÜM YAZILARI

Onlara göre bütün insanlar hayvan!

14 Kasım 2023
A


Muhammet Kutlu İletişim:

İsrail Savunma Bakanı Yoav Gallant, 7 Ekim’de çatışmaların başladığı ilk anlarda yaptığı açıklamada “Gazze’de hayvanlarla savaşıyoruz” demişti.

İsrail’in eski BM Temsilcisi Dan Gillerman, “Filistinliler insanlık dışı hayvanlar” ifadelerini kullandı.

İsrailli Haham Mazuz: “Gazze halkı hayvan, hayvanlarla uğraşıyoruz” dedi.

Haham Ovadya Yosef de; “Yahudi olmayanlar hayvan hükmündedir” şeklinde çıkışıyla hatırlanıyor.

Bunlar sadece bir kaçı… Bu çarpık zihniyete ilişkin örnekleri çoğaltmak mümkün.

Yahudiler kendilerinden olmayan diğer insanların, ancak kendilerine hizmet etmek için yaratılmış hayvan hükmünde mahluklar olduğuna inanıyorlar tahrif edilmiş Tevrat’a göre.

Buna ilişkin hükümler Kabala’da ve Talmud’da da yüzlerce kez geçiyor. Bütün dini literatürlerinde diğer insanları aşağılayan, “hayvan” seviyesinde gören anlatımlar mevcut.

Tevrat’ı tahrif ederek uydurdukları sapkın inanışa göre Yahudi olmayan herkes “Goyim”dir.

Yahudi olmayanları ifade etmek için kullanılır. Goyimlerin ancak Yahudilere hizmetçi olabileceğine inanılır.

Goy'lar birer evcil hayvan gibi Yahudi hizmetçisi olmak zorundadır. Bu sapkın anlayışa göre biz de bu seviyedeyiz. Bu sebeple diğer insanlara hayvan muamelesi yaparlar.

Büyük İsrail toprakları üzerindeki tüm insan grupları onlara göre hayvan seviyesinde. Goyim, yani hizmetçi hayvan. Sadık bir goyim, yani hizmetçi olmayanlar ise yine bu sapkın inanışa göre yok edilmesi gereken mahlukat grubundan…


Başta Yahudi din adamları ve devlet yöneticilerinin söylediklerinin altında bu inanış yatar.

PKK’yı kurdurup Türkiye’den toprak böldürerek kendilerine Türk topraklarında birer sadık hizmetçi goyim topluluğu oluşturmayı hedefliyorlar. Bunu da Ermeni asıllı terör baronlarını kullanarak hayata geçirmeye çalışıyorlar.

Hala bunlara sempati duyan, ellerinde onların kahveleriyle arzı endam ederek caka sattığını sananlar bu satırları iyi okusun.

Siyonist Yahudiler bu dünyadaki faşizmin mucidi ve en acımasız uygulayıcısıdırlar. Kendilerinden olmayanları hayvan olarak tanımlayıp dilediklerini öldürmelerinden anlaşılmıyor mu?

Sadece Müslümanlar değil, batısından doğusuna dünyada yaşayan bütün insanlar onların bu sapkın bakışının hedefinde. Güçleri yettiğinde, elleri uzanabildiğinde her ülke, her millet, sırf başka milletlerden oluştuğu için bu muamelenin hedefi durumunda.

İnsanlık bunu anladığı zaman asıl savaşın adı konulmuş olacak… Allah fırsat vermesin.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Merhaba

Sen de Yahudi sin gâliba. Yahudi nin en iyi bildiği şeylerden biri de manipülasyon; yanıltma, yalan, iftira.

Nur

Ama bilmiyorlar onlar hayvandanda aşağı hayvana hakaret olur onlara hayvan demek siyonistler birer şeytandır şeytan nasıl cennete giremiyecekse o' necaset israillilerde ve tüm islam düşmanlarıda cennete giremiyecek
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23