• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Muhammet Kutlu
Muhammet Kutlu
TÜM YAZILARI

İsrail’in elindeki nükleer bombalar…

31 Ekim 2023
A


Muhammet Kutlu İletişim:

İşgalci İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, hafta sonu yaptığı konuşmada, tahrif edilmiş Tevrat'tan alıntı yaparak, İsrailoğulları'nın 3 bin yıl önce savaştığı Amâlikalıları Filistinlilere benzetti.

Tahrif edilmiş Tevrat'ta bahsi geçen konuya dair Netanyahu'nun referans gösterdiği ayetlerde ise “Şimdi gidin ve Amalek'in halkıyla savaşın. Sahip oldukları her şeyi yakıp yıkın ve asla merhamet göstermeyin. Hem erkekleri hem kadınları, bebekleri ve o bebekleri emziren kadınları, büyükbaş ve küçükbaş hayvanları, develeri ve eşekleri gözünüzü kırpmadan katledin” yazıyor.

Siyonist rejimin lideri, bu benzetmeyi yaparak askerlerine “Gidin kundaktaki bebeğinden yatalak hastasına, kadınına çocuğuna kadar karşınıza kim çıkarsa katledin” emrini veriyor.

Şeytana çarpılmış din adamlarının binlerce yıl önce Tevrat’a ekledikleri bu ve benzeri ibareler, Yahudiler tarafından Allah’ın emri gibi kabul edilmiş, tarih boyunca yaptıkları savaşlarda benzeri görülmemiş katliamlara imza atmışlar.

Bu nedenle Yahudilerin tarihinden kan ve vahşet saçılır etrafa. Okuyan dehşete kapılır, insanlığından utanır, Allah’a sığınır.

Netanyahu’nun askerleri de, doğrusu onun emrini harfiyen yerine getiriyor, yakıp yıkıyor, kundaktaki bebeğinden yataktaki, hastanelerdeki hastalara kadar herkese ölüm yağdırıyor.

Dünya ise oturmuş, 21’inci yüzyılın ilk çeyreğinin tamamlanmak üzere olduğu şu dönemde yaşanan bu insanlık dışı vahşeti canlı yayınlardan izliyor.

“Bana dokunmayan yılan bin yaşasın” diyorlar… Diyorlar ama bakalım yaşananları uzaktan, kulağının üzerine yatarak seyreden dünya güvende mi?

Tam tersine. Dünya büyük bir tehdit altında.

Çünkü Siyonist İsrail, Kur’an-ı Kerim’in tahrif edildiğini bildirdiği Tevrat’taki o dehşet verici ayetlere göre amel ediyor. Ona göre savaşıyor, ona göre öldürüyor, yakıyor, yıkıyor.

Asıl tehdit ise; muharref Tevrat’ta yazanlara göre amel eden Siyonist rejimin elinde, bulunan binin üzerindeki nükleer bombalar…

Her biri Hiroşima’ya atılan atom bombasından kat kat fazla tahrip gücüne sahip bu nükleer bombaları ABD’nin İsrail’e verdiği biliniyor.

Peki küçücük bir kara parçasında Filistinli Müslümanları katletmekle meşgul olan bu Siyonistler, işler tersine dönüp yenilmeye başlarsa… Yapılan soykırıma daha fazla dayanamayan Müslüman ülkeler savaşa dahil olurlar ve Siyonistleri bozguna uğratıp denize dökmeye başlarlarsa ne olur?

Bu hastalıklı kafa yapısına sahip Siyonistler “bizden sonra tufan” diyerek nükleer füzelerin düğmesine basmazlar mı?

Tahrif edilmiş Tevrat’tan, insanların çoluk çocuk demeden katledilmesini emreden ayetlerle askerlerine saldırı emri veren Siyonist rejimin Başbakanı Binyamin Netanyahu, İsrail’in üçüncü kez tarihten silineceğine kanaat getirirse bu nükleer füzelerin düğmesine basmaz mı?

Basar… Hem de uzun uzadıya düşünmeden.

İşte asıl tehlike budur…

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

okur'a

nükleer silahın göstergesi patlatılmasıdır.patlayınca hangi bomba olduğu anlaşılır1kere patlatmadan yapıp yapamadığını anlayamazsın.türkiye çekmece nükleer araştırma merkezi karşılığında nükleer silah yapmamayı kabul etti

Muhacir.

Nükleer silahiniz yoksa vatani savunacak silahiniz yok demektir.Gerisi hikaye!!!!!
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23