• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Muhammet Kutlu
Muhammet Kutlu
TÜM YAZILARI

Bu savaş Filistin-İsrail savaşı değil, İnsan-Şeytan savaşıdır…

17 Ekim 2023
A


Muhammet Kutlu İletişim:

Lafı dolandırmadan kitabın ortasından konuşalım…

Filistin’de yaşanan, savaş falan değil, bir yere hapsedilmiş iki milyon küsur mazlumun bombalanarak yok edildiği bir katliam, bir insanlık suçudur. Birbirine hiç denk olmayan iki tarafın arasında yaşanan şiddet ve katliam olayına savaş demek, başlı başına bir literatür yanlışı olur.

Aslında bu savaşın tarafları da Filistin ve İsrail değil, insan ve şeytandır.

Dünya üzerinde, mazlumların katledildiği, aç bırakıldığı, çocukların doğrandığı, üzerine benzin dökülüp yakıldığı, ölesiye dövüldüğü, insanlık dışı muamele gördüğü her şiddet olayı biz insanlar üzerinde büyük şoka neden olur, derin izler bırakır. “Bunu yapan insan olamaz” deriz…

Gerçekten de bu tür insanlık dışı şiddet olaylarını hazırlayanlar, hayata geçirenler, bombalayanlar, vuranlar, kıranlar, işkence yapanlar insanlar değil, şeytandır. Şeytana tabi olmuş insanlardır.

Gelelim Siyonist İsrail özelinde yapılan insanlık dışı vahşet olaylarına…

Dünyayı şeytani usullerle ele geçiren, dünyanın tüm emtiasını, parasını kontrol eden, ülkelerin yönetimlerini domine edenlere; “Küresel güçler”, “Küresel çeteler”, “Şeytani güçler” denmesi boşuna değildir.

Çünkü Yahudileri kullanarak bütün güçleri ellerine geçirip bunu insanlığın felaketi ve kötülüğü için yönlendiren şeytani bir akıl iş başındadır.

Bu akıl, özellikle son iki yüzyıl içinde çıkan iki dünya savaşı dahil, bütün savaşların organizatörüdür. Son pandemi dahil, aniden ortaya çıkan bütün salgınların hazırlayıcılarının da onlar olduğu çeşitli mecralarda delilleriyle yazılır, çizilir.

Pek çok araştırmacı, Yahudileri kullanarak dünyayı domine eden bazı güçlerin şeytana öykündüklerine ilişkin görüşler öne sürerler.

Onlara göre bütün her şey gidip şeytan yüzünden Hz. Adem’in cennetten kovulmasına dayanır.

İlk insanı kandırarak cennetten kovulmasına neden olan İblis, bu yaptığıyla kendisini de cennetten kovdurmuştur. Bunun hırsıyla da kendisine hizmet edenler dışındaki bütün insanlığı düşman edinmiştir.

 “Derken, Şeytan onların ayaklarını kaydırarak içinde bulundukları nimet yurdundan çıkardı. Biz de: ‘Haydi, dedik, birbirinize düşman olarak yeryüzüne inin! Siz orada belirli bir süre ikamet edip yararlanacaksız” mealindeki Bakara Suresi 36. Ayeti, Şeytan ile insanın arasındaki düşmanlığın kökenini akıl sahibi olanlara haber verir.

Esasen insanlık, asıl düşmanının şeytan olduğunu anladığında her şey daha açık ve net olacaktır.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ata

evet şeytan ne ise yahudi odur. rabbine göz göre göre isyan etmiş hep azmıştır... ne isa a.s a ne muhammed a.s.a iman etmiş, uydurdukları veya gerçek vadedilmiş şeylerle avunmuşlardır. halbuki kırk yıl toralarla uğraşacaklarına iki sahife kuran okusalar düz yolu bulup hidayete kavuşacak, alçakların alçağı mertebesinden kurtulabileceklerdi.. .. belki bir zamanlar gözde idiniz, lakin kabul edin gözden düştünüz. zelil oldunuz... insanlığın yüzkarasısınız.... sizleri ne atom ne hidrojen kurtaracak, gözyaşlarında boğulacaksınız....

Adam

Yahu musulda kerkükte arakanda karabağda türkler katledilirken 1 tane Filistinli ya da Arap tepki gösterdi mi neden konu türkler olunca ortada Müslüman kardeşliği kalmıyor aydınlanın biraz kardeşim bir sürü zengin Arap devleti var müdahale etsinler niye etmiyorlar
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23