• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Hüseyin Öztürk
Hüseyin Öztürk
TÜM YAZILARI

Yolumdan dönmem diyen bir lider

25 Kasım 2021


Hüseyin Öztürk İletişim: [email protected]

Çok açık ve net bir şekilde Haçlı seferleri ekonomik savaş olarak sürüyor.

Sıcak savaşla, darbelerle, terörle yıkamadıkları ve esaret altına alamadıkları devletimiz ve milletimizi, dıştan ve içten ekonomik olarak çökertmeye çalışmaktalar.

Bu hali; devletimize, milletimize, bayrağımıza, vatanımıza, dinimize düşman olmayan yediden yetmişe her insanımız görmekte ve bilmektedir.

İşte Cumhurbaşkanımız R. Tayyip Erdoğan da milletimizin bir ferdi ve başkanı olarak, “yolumdan dönmem” deyip, iç ve dış Haçlılara karşı Cumhur ittifakıyla mücadelesini sürdürmektedir.

R. Tayyip Erdoğan’ın yolu bellidir. Milletin yoludur. Bağımsızlığın yoludur. İstiklalin yoludur. İstikbalin yoludur.

Bunların tacı olan Kelime-i Tevhid Sancağı emanetini taşıyan vatanımızın, devletimizin, bayrağımızın, dinimizin hür ve müstakil bir şekilde yaşamasıdır.

Bu noktada karanlıkta ve pusta kalan hiçbir şey yoktur. R. Tayyip Erdoğan’a düşmanlık eden iç ve dış figüranlara bakalım.

Hiç biri Erdoğan’ın şahsına yahut partililere düşman değildir. Düşmanlık edenlerin tek hedefi, milletimizin emniyeti ve emaneti altında tuttuğu, Cumhurbaşkanımızın da; “Yolumdan dönmem” dediği inancımızdır. 

Haçlıların ezeli ve ebedi düşmanlığı zaten Kelime-i Tevhid düşmanlığıdır. Kim ki Haçlılarla hareket ediyorsa onlar da aynı mefhuma düşmanlık etmektedir.

Tekrar edelim. R. Tayyip Erdoğan, “yolumdan dönmem” derken, Haçlılara ve bu zihniyete arka çıkanlara, milleti ve devleti teslim etmem demektedir.

Topraklarımızda seksen yılda milletimiz ilk defa böylesine güçlü iktidar olabilmiş; vatanına, bayrağına, toprağına, dinine, aşına, ekmeğine, dış ve iç müdahaleler olmadan sahip çıkabilmiştir.

Şu hakikati asla unutmamalı!

Haçlı Batı’nın topraklarımıza, vatanımıza ve milletimize olan husumeti, kıyamete dek sürecektir. Biz bu coğrafyaya sahip çıktıkça bağımsızlığımıza, istiklalimize karşı içerideki yetiştirmeleriyle mücadele edeceklerdir.

Bu hakikati görmek çok zor değildir. Son 50 yıla dâhi bakmasını bilenler, terör başta olmak üzere yaşadığımız ekonomik krizlere göz atsalar yeter.

Bu minvalde erken seçim istemek, büyük oyunun başka bir karanlık yüzüdür. Erken seçim demek, devleti ve milleti tökezletmek; fırsatçılara ve fesatçılara zemin hazırlayarak, kargaşa ve kaos meydana getirmektir

Erken seçim bir çözüm değil, aksine tam bir kördüğümdür. Sağduyu sahibi milletimiz uyanmıştır. Geçmişte olduğu gibi ne Haçlı Batının tuzağına ne de içeride oynanan oyunlara düşmeyecektir.

Ezcümle:

En büyük suçumuz Müslüman bir toplum oluşumuzdur. Batılıların ve yamaklarının akıl erdiremedikleri ve bir türlü kabullenemedikleri soru şudur:

-“Müslüman bir ülke seksen yıldır Batının hegemonyasında yaşarken, son yirmi yılda nasıl olur da böylesine gelişir ve dünyanın sayılı ülkeleri arasına girer”?

Hâlbuki Haçlıların zihnindeki Müslüman bir toplum ve ülke, onlara muhtaç halde yaşayan milletler ve sözde devletlerdir.

Haçlıların sömürdüğü ülkeler sözde ülkelerdir.  

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Sait Simavlı

Sayın yazar bu nasıl yolundan dönmemektir hele bir bakalım: daha düne kadar hem hükümet, hem gazeteniz, hem Cumhurbaşkanı sözcüleri Birleşik Arap Emirlikleri Prensini İsrail uşağı ilan etmemiş miydiniz? BAE ülkesinin veliaht prensi 15 Temmuz Darbesi’nin finansörü değil miydi? Yeni Şafak gazetesi bu adam için “şerefsiz” diye manşet atmamış mıydı? Dün nasıl oldu da bu 15 Temmuz Darbesi finansörü, israil uşağı dediğiniz Prens devlet töreniyle karşılanıp Ankara’da sayın Erdoğan tarafından ağırlandı? Nasıl oldu da Türkiye’ye 10 milyar dolar fon ayırdık diye sinsi sinsi sırıta sırıta, sanki parasıyla değil mi kardeşim der gibi kameralara açıklama yaptı? Kusura bakmayın ama böyle dik durmak olmaz, böyle ben yolumdan dönmem demek olmaz. Bal gibi de tükürdüğünü yalamaktır, hiç kusura bakmayın. Yapılan iş ortadadır. Madem iki gün önce küfrettiğimiz adam, dolar getiriyor diye ertesi gün devlet töreniyle karşılanıp badem gözlü oluyor, o zaman benim oyum da gelecek seçimde o dolar zengini badem gözlüye. Başkanlık seçiminde oyum Arap veliaht prens’e gidecek, hayırlısı olsun.
 • Yanıtla

Omer

Ne savasi.hepside ulkeyi soydular sefa icinde yasiyorlar.yazar dogrusunu yaz.tabi korkmuyorsan ahiret var hesab agir olucak..
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23