THY - Güney Avrupa

Millet olduğu için devlet vardır

13 Ekim 2017 Cuma

Eğer başımızda millet iradesine inanan ve milletle birlikte hareket eden bir lider olmasaydı, kim bilir halimiz nice olurdu?

Allah’a şükür ki, milli irade milletin elinde de büyük şeytan ABD ile ezeli İslam düşmanlıklarını sürekli canlı tutan Haçlı Avrupa’sına karşı duruşumuz yerli yerinde.

Buna rağmen, fitne tazyiklerine “isteyerek ve bilerek aldananların”, estirdikleri fırtınalara karşı şerbetli olduğumuz halde, CHP ve benzeri “fesat med-cezirlerine” aldırış edildiği de oluyor.

Böyle hatalara bilerek yahut bilmeyerek hepimiz düşmekteyiz. ABD ve AB muhalefetinin içerideki yalama sözcülerinin ifadelerine inanır gibi oluyoruz.

Hâlbuki pekâlâ farkındayızdır ki;

İhanet, fitne, fesat, iftira ve benzeri insanlık dışı hasletleri kendilerine vazife edinmiş kişilerden doğruluk ve iyilik adına bir hayır beklenmez.

Bu hakikate rağmen, zihnimizin bir köşesinde kıpırdanıp duran büyük küçük muhalefet sebebiyle, hain cepheden gelen saldırıları kabul etmemiş gözüküp; “ama yani birazda” diye başlayan ifadelerimiz, birlik ve beraberliğimizi zedeleyen önemli yaralardır.

Vicdanını kendisine hakem yapan ehli iman insanlarımızla hasbihal anlamında şu soruyu paylaşmak isterim.

-“Allah aşkına bugün Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan’ın taşıdığı yükü kim taşıyabilir? Hangi insan böylesine taarruzlara karşı direnebilir”? Rabbim korusun!

¥

Yetmiş yıldır devlet ile millet arasında güven bunalımı vardı ve bir türlü bitmek bilmiyordu. Son on beş yıl içerisinde neler geldi başımıza beraber yaşamadık mı?

Hamdolsun, devlet millet arasındaki güven bunalımı kalktı da ne ABD’si ne AB’sine karşı boynu bükük yalvaran zavallı ülke olmaktan çıkıp, dik duran devlet haline gelebildik.

Milli iradeyle barışamayanların hali ortada! ABD ve AB’ye karşı duruşumuz, CHP ve benzeri kesimlerde nasıl panik havası meydana getirdiğini görmekteyiz.

Milli iradenin yanında duracaklarına, gidip onlara mayışıyorlar. Halkımızı, hükümetimizi ve Cumhurbaşkanımızı şikâyet ediyorlar.

¥

Yine yetmiş yıldır milli irademiz, borç para vererek ülkeleri sömürgeleştiren IMF,ABD ve AB’nin dudakları arasında topaç gibi dönüp duruyordu.

Millet olarak hak ve haysiyetimiz, tarihimiz, kültürümüz, değer yargılarımız, devletimiz, kurumlarımız sömürge ülkeleri gibi onların denetimleri altındaydı.

Devlet ve millet olarak Haçlı zihniyetlerinin ipoteklerinden kurtulduk diye rahat duracak değiller ya hatta daha fazla hırçınlaşmaktalar.

Bu sebeple; milli irademize kurulan tuzakları bozmak için içeriden ve dışarıdan yapılan muhalefetlerin ihanet şebekeleri tarafından koordine edildiğini, edileceğini hatırdan çıkarmamalı.

¥

Tabii devleti yönetenler de şu gerçeği asla unutmamalıdır!

Aile üyeleri ve yakınlarının devletle olan münasebetlerine dikkat ederek, bürokrasiye tam hükmedip, milli irade sayesinde oralara geldiklerini kolye gibi boyunlarında taşımalılar.

Unuturlarsa, milli irade onları unutmaz ve günü geldiğinde hesabını sorar.

İnanmayanlar siyasi parti çöplüğüne bakabilirler.

 

 

YORUM YAZ

  • MiLLETMiLLET5 ay önce
    Ah hüseyin abi ah bunlar hiç bir zaman yerli olmadilar milli olmadilar bu memleket hep bu chp zihniyetinden çekmişçekiyor ab abd dedinmi adamlar ayakta alkişliyorlar ama senin ülken iyi şeyler yapsada adamlar görmüyor bir kaliteli çivi yapsan adam yüzünü ekşitiyor ama avrupa kürdan yapsa alkiş