• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Hüseyin Öztürk
Hüseyin Öztürk
TÜM YAZILARI

Filistin Mitingi, Devlet Olma Namusumuzun Gereği İdi

30 Ekim 2023
A


Hüseyin Öztürk İletişim: [email protected]

Öncelikle Cumhurbaşkanımız R. Tayyip Erdoğan’dan ve mitinge katılan tek tek Müslüman insanlarımızdan, Cumhur İttifakını oluşturan partilerin başkanlarından, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’dan Allah razı olsun.

İstanbul’da düzenlenen Büyük Filistin Mitingi, uzun tarihiyle beş bin yıl, yakın tarihi ile iki bin yıl daha yakın tarihiyle yediyüz yıl, 22 milyon metrekarede, Batı ve tüm insanlığa “devlet nedir” öğreten bir millet olarak, Filistin’e sahip çıkmak bir namus ve iman borcuydu.

Yüz yıl önce yine Haçlı Batı’nın Filistin’e döndürmek istediği ama beceremediği, becermek için içeride her türlü ihanet şebekelerini beslediği -halen beslemekteler- yüz yıldır amentüsü uğruna, “millet ve devlet olma namusunun bağımsızlığı” mitingiydi.

Bu miting özünde elbet Filistin halkı olmakla birlikte, ülkemiz ve tüm İslam âlemi halkları ile kemirgen Batılıların sömürdüğü mazlum coğrafya topluluklarının mitingiydi.

Bu mitingde, insan olma hasletini ve melekelerini şeytanlaştırmış ABD, Avrupa ve çapulcu İsrail, tüm mazlum milletler adına Müslüman olmanın sorumluluğunu gördüler.

İnsanlıktan nasiplerini canileştirmiş olanlar ve destekçileri, “Müslüman olma sorumluluğundan ne anlarlar” diyenler olacaktır. Haklıdırlar.

Katil İsrailliler ve destekleyenler, insanlıktan zerre kadar pay sahibi olsalardı kendilerine şu soruyu sorarlardı.

“Yahudiler İspanya’dan ve diğer Avrupa memleketlerinden ölüme gönderildiklerinde, sürüldüklerinde, “insan” diye sahip çıkan hangi devletti?”

Osmanlı Devleti olmasaydı belki de şimdi bu katiller üremiş olmayacaklardı. Minnet duymaları gerekirken, katilliği seçtiler.

Devlet-i Âli olarak Filistin’den çekileli yüzaltı yıl oldu. Özellikle içimizdeki İsrail destekçisi siyasetçi ve avaraları, Osmanlı’nın Filistin’inde 402 yıl nasıl bir huzur ve güven sağladığını ve İsrail’in bu hınçla, Müslümanları ve Kudüs’ü Müslüman dünyanın mukaddes mekânı olmaktan çıkarmak istediğini anlayamaz ve idrak edemezler?

İnsan suretindeki İsrail ve Batılı caniler, Ukrayna’da öldürülenlere karşı insanlık akıllarına gelirken, Filistin’de yetmişbeş yıldır ve son 22 gündür de binlerce masum insanın öldürülmesine destek çıkıp, alkış tutmaktalar.

Bu yüzden İstanbul Filistin Mitingi; bu namussuz-arsız-ahlaksız ve ruhlarını şeytana satmışların belki bir nebze kendilerini görmelerine yaramıştır.

Dünya tarihi yeniden yazılmalı ve anlatılmalıdır. Toprakları, evleri, işleri, kişilikleri, kimlikleri ve inanç değerleri yasaklanan ve yaşanmasına müsaade edilmeyen, şimdi de topyekûn savaş açılan Filistin yazılmadan, dünya tarihi yazılamaz ve anlatılamaz.

Öncelikli olarak da Batılıların; Ortadoğu, Afrika ve Asya’daki işgallerini-savaşlarını-sömürgelerini, yeraltı-üstü kaynaklarını, o toprakların sahiplerini öldürerek yahut iç savaşlarla nasıl elde ettikleri, bugüne ve gelecek nesle yeniden yazılmalı ve anlatılmalıdır.

Ezcümle:

Hiçbir ah sonuçsuz kalmaz ve ahiret gününe ertelenmez. Vakti bilinmez ama İsrail ve bütün destekçileri, bu ahın bedelini er-geç ödeyeceklerdir.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ömer

Nazi değilim kardeşim ama hitleri özlüyorum . Bu yahudi katil sürülerine acınmaz . Acırsak acınacak duruma düşeriz . Tarihden ders almalıyız . 2,5 milyon masum insanı sıkıştırmış katlediyor bunlar insan mı hayır . Hitler az bile yapmış .

Litrelik

Devlet miting yapmaz , gereğini yapar.. Çek büyükelçini geri.. kes ticaretini , kapat incirliği ve diğer 16 Amerikan üssünü… Konya’da eğitim aldı İsrailli pilotlar.. Manavgat suyunu verme o zaman. BOP eş başkanı Irak ı bombalattı , Suriye yi lime lime etti.. hala utanmıyorsunuz.. siz peşinde gidenler… !!!
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23