• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Yeni görüntüleri ortaya çıktı! Ceren'in katili bir gün önce para istemiş

Ceren Özdemir'in katilinin olaydan bir gün önce Ordu Ticaret Borsası'nın önünde keşif yaptığı ve içeri girip güvenlik görevlisinden para istediği ortaya çıktı.

2019-12-05 17:15:00 -
Yeni görüntüleri ortaya çıktı! Ceren'in katili bir gün önce para istemiş

Ordu'da evinin önünde öldürülen 20 yaşındaki Ceren Özdemir'in katili Barış Arduç'un, olaydan bir gün önce Ordu Ticaret Borsası'nın önünde keşif yaptığı ve içeri girip güvenlik görevlisinden para istediği ortaya çıktı.

Olay güvenlik kameralarına yansıdı

Ordu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 3. sınıf öğrencisi olan balerin Ceren Özdemir'i evinin önünde bıçaklayarak öldüren Özgür Arduç'un, olaydan bir gün önce öğle saatlerinde Ordu Ticaret Borsası'nın önünden geçtiği, daha sonra geri dönüp içeri baktığı, sonra tekrar dönüp içeri girdiği güvenlik kameralarına yansıdı.

"Güvenlik görevlisi ucuz kurtulmuş"

Borsa binasından içeri girdikten sonra güvenlik görevlisiyle bir süre konuştuğu gözlenen zanlının para istediği ancak alamadığı için geri döndüğü öğrenildi. Olaya tanık olanlar, "Güvenlikçi ucuz kurtulmuş. Demek ki katilin yanında o gün bıçak yoktu" yorumunu yaptı.

Özgür Arduç, emniyetteki ifadesinde, "O gün birini öldürmek istedim. Ceren Özdemir'i çantasında para olduğunu düşünerek takip ettim. Evine kadar takip edip öldürdüm" demişti.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Arif

Kısasta hayat vardır ...daha kaç masum hayatından olmalı idam cezası gelmesi için
 • Yanıtla

karlıdağlar

hükümet af çıkarmak yerine cezaları arttırmalı ve idamı referanduma sunmalı.yoksa bütün bu suçlarda payı olur, öbür tarafta hesap verir.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23