General Mobile, pazar oyuncularıyla buluştu

General Mobile, İtalya’da düzenlenen Mobile Meeting & Exhibition’a katılarak pazar oyuncularıyla bir araya geldi.

30 Mayıs 2019 Perşembe 12:57
General Mobile, pazar oyuncularıyla buluştu

Global bir marka olarak 34 ülkede faaliyet gösteren General Mobile, İtalya’nın Milano kentinde gerçekleşen Mobile Meeting & Exhibition’a katılarak pazar oyuncularıyla bir araya geldi.

Pazar oyuncuları arasındaki ilişkilerde önemli bir merkez oluşturmak için mobile sektörüne ev sahipliği yapan ilk ve tek etkinlik olan Mobile Meeting & Exhibition’da General Mobile, yeni iş fırsatları ve olası iş birlikleri için sektörün önemli oyuncularıyla buluştu.

Fuar boyunca yerli tasarım, AR-GE ve yerli üretimle pazara sunduğu akıllı telefonlarını standını ziyaret eden misafirlerine deneyimleten General Mobile, Türkiye’de 150 milyon TL yatırımla hayata geçirdiği, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun en büyük akıllı telefon üretim üssü olan fabrikasında üretimini gerçekleştirdiği ve üstün özellikleriyle dikkat çeken ürünleri; GM 9 Pro, GM 9 Plus ve GM 9 Go’yu da tanıttı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 30 Mayıs 2019 Perşembe 12:57

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    19 Temmuz 2019