Erdoğan'dan anket sorusuna flaş cevap!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Akit TV - TGRT - TV Net - Beyaz TV ortak yayınında soruları cevapladı. Erdoğan, 'Milletimiz 2. tura bırakmadan kararını verecek' dedi.

12 Haziran 2018 Salı 00:03

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Akit TV - TGRT - TV Net - Beyaz TV ortak canlı yayınında kamuoyu araştırmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

'EN BÜYÜK KAMUOYU ARAŞTIRMASI...'

'Birinci turda bu iş biter mi? Yoksa ikinci tura kalır mı?' sorusuna Erdoğan, "Benim bir prensibim var. En büyük kamuoyu araştırması milletin orada vereceği karardır. Onun için önceden bunları konuşmayı isabetli bulmuyorum. Meydanlarda büyük bir teveccühün olduğunu görüyorum. Milletimiz 2. tura bırakmadan kararını verecek" dedi.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Haziran 2018 Salı 00:03

YORUM YAZ

 • AnonimAnonim7 ay önce
  Eger alternatifler somut projelerle ortaya ciksalardi, belki 2. tura kalirdi fakat yikim vaatleri disinda bir sey duyamadik. 1. turda Cumhurbaskani belli olur insAllah.
 • sdssds7 ay önce
  yaa at yalanı akp eski başkanız
 • adem akaladem akal7 ay önce
  Millet T A M A M dedi .. 2.tura bırakmaz Erdoğan..
 • yazıYORUMyazıYORUM7 ay önce
  TGRT muhabirinden diğer gazetecilere sıra gelmedi ki bir türlü, kimse doğru düzgün soru soramadı. Hoş sordukları sorularda hep çanak sorulardı ya neyse, oldu mu oldu!
 • Sultan SüleymanSultan Süleyman7 ay önce
  Birinci turda FETTUŞILERİ ve diğer Haşhaşi ve Haricileri büyük bir hezimetle ezip geçecek İnşAllah
 • Salih Zeki ÇOLAK Salih Zeki ÇOLAK 7 ay önce
  Ferhat ciiimmm.Canını sıkma bu Aziz ve Asil Millet 16 kimlerin alçak Kimlerin şerefsiz Kimlerin Terörist Kimlerin Postal yalayici Kimlerin.... olduğunu çok iyi biliyor. Sen 24 HAZİRAN sabahı uyandığında hakikati göreceksin.
 • BozkurtBozkurt7 ay önce
  İkinci tura kalacak NOKTA...
 • ferhat ferhat 7 ay önce
  Gönlü öyle istiyor amaülkenin de bazı gerçekleri var ...!
 • fetösavarfetösavar7 ay önce
  2. tura kalır ama açıklama güzel olmuş.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Ocak 2019