• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ali Koç’un eşi bakın kimlerle eğlendi! Suudi Arabistan’daki Atatürkçülük şovu neydi peki?

Yeniakit Publisher
2024-04-18 12:04:00 -

Fenerbahçe’nin başına geçtikten sonra sportif başarılarla değil siyasi söylemlerle gündeme gelen ve her fırsatta Atatürkçülük – milliyetçilik edebiyatı yapan Ali Koç’un eşi Nevbahar Koç, “Türk hükümeti Ermeni soykırımını tanımalı” diyen Ermeni asıllı ABD’li şarkıcı Cher ile parti yaptı.

 yeniakit.com.tr 

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç’un eşi Nevbahar Koç, parti yaparken çekilen görüntülerini sosyal medyadan yayınladı. Koç ve yakın arkadaşları Cher Sarkisian ve mücevher tasarımcısı Lore Rodkin davet edildikleri parti öncesi yemek yedi. Nevbahar Koç, “Merhaba ben Nebi. İstanbul’u temsil ediyorum. Ve arkadaşlarımla birlikte parti aşığıyım. Sohbet edip eğlenmek istiyoruz” ifadelerini kullandı. Bu sırada Cher kadraja girip Nevbahar Koç’un omzuna yattı.

Cher, Türkiye’ye yaptığı şımarıkça “Ermeni soykırımı” çağrısıyla tanınıyor;

Türk halkına karşı herhangi bir kızgınlık hissetmiyorum. Ancak hükümet, Ermeni soykırımını tanımalı.

Nevbahar Koç’un Cher ile yakın arkadaş olduğu biliniyor.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Suudi Arabistan’daki şov neydi Koç?

Ali Koç, Fenerbahçe’nin başına geçtikten sonra sportif başarılarıyla değil siyasi şovlarıyla gündemden düşmedi. Ama her fırsatta Atatürkçülük yapan ve Suudi Arabistan’daki Süper Kupa maçında Mustafa Kemal tişörtünü bahane edip takımı sahaya çıkarmayan Ali Koç’un eşi, Ermeni soykırımı safsatasını savunan Cher ile doyasıya eğleniyor… Koç ailesinin çelişkileri milliyetçi hassasiyete sahip olmadıklarını, 30 milyonluk Fenerbahçe camiasını siyasi çıkarları için kullandıklarını açıkça gözler önüne seriyor!..

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Mustafa

İsmi osmanlıdan ama örf anane ve benlik kaybolup gitmiş üzücü

DRSNN

AH FENER BAHÇELİLER VATAN SEVER SPOR SEVERLER BU ADAMI NASIL BAŞA TUTARSINIZ BU ADAM GİZLİ SEBATAYİS FETÖ İLE İŞBİRLİĞİ GEZİDE TESCİLLENEN BİRİSİ
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23