• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
14
Vatandaşlar şehri terk ediyor, girişler kapatıldı! Deprem sonrası Bakan Soylu'dan hayati uyarı

2020-10-30 19:32:52
Vatandaşlar şehri terk ediyor, girişler kapatıldı! Deprem sonrası Bakan Soylu'dan hayati uyarı

İzmir'deki deprem sonrası 6 kişi hayatını kaybetti. Acı haberi AFAD duyurdu. Son gelen bilgilere göre ise 257 kişi yaralı, 12 binada arama kurtarma çalışması sürüyor.

#1
Foto - İzmir Seferihisar'da meydana gelen 6.6 şiddetinde bir deprem meydana geldi. Depremde bazı binalar yıkılınca can pazarı yaşandı.

İzmir Seferihisar'da meydana gelen 6.6 şiddetinde bir deprem meydana geldi. Depremde bazı binalar yıkılınca can pazarı yaşandı.

#2
Foto - Depremin ardından devlet tüm imkanlarını seferber ederken vatandaşlar da kurtarma çalışmalarına yardım etti.

Depremin ardından devlet tüm imkanlarını seferber ederken vatandaşlar da kurtarma çalışmalarına yardım etti.

#3
Foto - AFAD'dan da yapılan açıklamada

AFAD'dan da yapılan açıklamada "(İzmir'deki deprem) Alınan ilk bilgilere göre 6 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, 257 vatandaşımız yaralanmıştır. 12 binada ise arama kurtarma çalışmaları sürüyor." ifadeleri yer aldı.

#4
Foto - Ege Denizi’nde saat 14.51’de meydana gelen 6.6 şiddetindeki depremin ardından AFAD, bölgede büyüklüğü 4’ün üzerinde 16 olmak üzere, toplam 84 artçı sarsıntı yaşandığını açıkladı.

Ege Denizi’nde saat 14.51’de meydana gelen 6.6 şiddetindeki depremin ardından AFAD, bölgede büyüklüğü 4’ün üzerinde 16 olmak üzere, toplam 84 artçı sarsıntı yaşandığını açıkladı.

#5
Foto - İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger deprem bölgesinde yaptığı açıklamada 70'e yakın vatandaşın kurtarıldığını duyurdu.

İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger deprem bölgesinde yaptığı açıklamada 70'e yakın vatandaşın kurtarıldığını duyurdu.

#6
Foto - Köşger açıklamasında şu ifadeleri kullandı: 70'e yakın vatandaşımız kurtarılmış durumda. Kan ihtiyacı yok, ihtiyaç olursa duyuracağız. Ekiplerimizin ulaşamadığı bina yok. Ceset çıkarılan binalarımız var. Bütün binalarda canlı ve muhtemelen vefat etmiş arkadaşlarımız var.

Köşger açıklamasında şu ifadeleri kullandı: 70'e yakın vatandaşımız kurtarılmış durumda. Kan ihtiyacı yok, ihtiyaç olursa duyuracağız. Ekiplerimizin ulaşamadığı bina yok. Ceset çıkarılan binalarımız var. Bütün binalarda canlı ve muhtemelen vefat etmiş arkadaşlarımız var.

#7
Foto - BİRÇOK İLDE HİSSEDİLDİ - Ege'de meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki deprem, İstanbul da dahil olmak üzere Aydın, Manisa, Çanakkale ve Muğla'da gibi illerde de hissedildi.

BİRÇOK İLDE HİSSEDİLDİ - Ege'de meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki deprem, İstanbul da dahil olmak üzere Aydın, Manisa, Çanakkale ve Muğla'da gibi illerde de hissedildi.

#8
Foto - TRAFİK DURMA NOKTASINA GELDİ - İzmir-Çeşme Otoyolu'nda da 'deprem' yoğunluğu yaşanırken, otoyolda trafik durma noktasına geldi.

TRAFİK DURMA NOKTASINA GELDİ - İzmir-Çeşme Otoyolu'nda da 'deprem' yoğunluğu yaşanırken, otoyolda trafik durma noktasına geldi.

#9
Foto - İZMİR'E GİRİŞLER KAPATILDI - İzmir Valilik kararı doğrultusunda İzmir'e girişler bir sonraki duyuruya kadar kapatıldı. Yapılan açıklamada, İzmir-İstanbul otoyolunda çıkışlar İzmir yönünde Saruhanlı veya Turgutlu'dan verildiği duyuruldu.

İZMİR'E GİRİŞLER KAPATILDI - İzmir Valilik kararı doğrultusunda İzmir'e girişler bir sonraki duyuruya kadar kapatıldı. Yapılan açıklamada, İzmir-İstanbul otoyolunda çıkışlar İzmir yönünde Saruhanlı veya Turgutlu'dan verildiği duyuruldu.

#10
Foto - BAKAN SOYLU'DAN AÇIKLAMA: TEK İHTİYACIMIZ YOL - İçişleri Bakanı Soylu da yaptığı açıklamada İzmirlilere, yaşanan trafiğin fotoğrafını paylaşarak çağrıda bulundu.

BAKAN SOYLU'DAN AÇIKLAMA: TEK İHTİYACIMIZ YOL - İçişleri Bakanı Soylu da yaptığı açıklamada İzmirlilere, yaşanan trafiğin fotoğrafını paylaşarak çağrıda bulundu.

#11
Foto - Bakan Soylu şu ifadelere yer verdi;

Bakan Soylu şu ifadelere yer verdi; "İzmir'deki vatandaşlarımızdan ricamız, lütfen araçlarınızı kullanmayınız. Çadır, battaniye, seyyar mutfak, hastane, her türlü imkanımız mevcut, ekiplerimiz işlerinin başında. Tek ihtiyacımız YOL. Lütfen yolları, müdahale ekiplerimize bırakınız."

#12
Foto - Bakan Soylu'nun açıklamasının yanı sıra birçok vatandaş tarafından da yollara çıkılmaması uyarısı yapılıyor.

Bakan Soylu'nun açıklamasının yanı sıra birçok vatandaş tarafından da yollara çıkılmaması uyarısı yapılıyor.

#13
Foto - Uyarılara rağmen İzmirli vatandaşlar, yollarda trafiğe neden olurken yollarda yoğunluk yaşandı.

Uyarılara rağmen İzmirli vatandaşlar, yollarda trafiğe neden olurken yollarda yoğunluk yaşandı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23