• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
Uyarılar dinlenmedi! Marketin faaliyeti durduruldu

2021-04-08 14:51:14
Uyarılar dinlenmedi! Marketin faaliyeti durduruldu

Açılışa özel indirimler yapacağını duyuran Sivas'taki bir markette fiziki mesafe kuralları hiçe sayıldı. Topluluk, bölgeye sevk edilen polisin cezai işlem uygulanacağını söylemesini de dikkate almayınca marketin faaliyeti durduruldu.

#1
Foto - Sivas'ta bir marketin açılışa özel indirimli ürünler satması dolayısıyla oluşan kalabalık, polis tarafından corona virüs kurallarının ihlal edilmesi nedeniyle dağıtıldı.

Sivas'ta bir marketin açılışa özel indirimli ürünler satması dolayısıyla oluşan kalabalık, polis tarafından corona virüs kurallarının ihlal edilmesi nedeniyle dağıtıldı.

#2
Foto - Mimar Sinan Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı'nda bir market, günler öncesinden açılışa özel indirimli ürünler satacağını duyurunca çok sayıda vatandaş sabahın erken saatlerinde marketin önüne geldi.

Mimar Sinan Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı'nda bir market, günler öncesinden açılışa özel indirimli ürünler satacağını duyurunca çok sayıda vatandaş sabahın erken saatlerinde marketin önüne geldi.

#3
Foto - Açılışta, corona virüs kurallarının ihlal edilmesi nedeniyle bölgeye polis ekipleri sevk edildi. Market yetkilileri bir süre içeriye sınırlı sayıda müşteri aldı, polis ekipleri de vatandaşları sık sık sosyal mesafeye uymaları konusunda uyardı.

Açılışta, corona virüs kurallarının ihlal edilmesi nedeniyle bölgeye polis ekipleri sevk edildi. Market yetkilileri bir süre içeriye sınırlı sayıda müşteri aldı, polis ekipleri de vatandaşları sık sık sosyal mesafeye uymaları konusunda uyardı.

#4
Foto - Polis, vatandaşları kamera ile kayıt altına alarak cezai işlem uygulanacağını söyledi. Vatandaşların uyarılara riayet etmemesi üzerine polis ekipleri, Valilik kararıyla marketin faaliyetini geçici durdurup, vatandaşları uzaklaştırdı. İş yerine sosyal mesafe kurallarına uyulmaması nedeniyle cezai işlem uygulanması için polis tarafından tutanak tutuldu.

Polis, vatandaşları kamera ile kayıt altına alarak cezai işlem uygulanacağını söyledi. Vatandaşların uyarılara riayet etmemesi üzerine polis ekipleri, Valilik kararıyla marketin faaliyetini geçici durdurup, vatandaşları uzaklaştırdı. İş yerine sosyal mesafe kurallarına uyulmaması nedeniyle cezai işlem uygulanması için polis tarafından tutanak tutuldu.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23