• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
10
Trafik sigortası fiyatı kasko fiyatları ne kadar?

2020-05-12 10:31:43
Trafik sigortası fiyatı kasko fiyatları ne kadar?

Kasko fiyatları 2020 ne kadar? koronavirüs önlemleri çerçevesinde, trafik sigortasında, sabit fiyat uygulamasına, yani tek fiyat uygulamasına, geçilebileceği konuşuluyor. Kasko, sigorta ettirene ait aracın uğrayacağı zararların karşılanmasını sağlamak amacıyla sigorta yaptırılır. Peki en uygun kasko sigortası hangisi? Trafik sigortası fiyatı nedir? 2020 kasko fiyatları ne kadar? Kasko Sigortası Hesaplama Nasıl Yapılır? İşte trafik sigortası kasko ücretleri.

#1
Foto - Kasko sigortası çarpma, çarpılma, yanma ve çalınma ana teminatlarını içerir. Kasko değer listesi, motorlu kara taşıtlarının marka, model ve üretim yıllarına göre değerini belirten listedir. Kullanılmış araç değeri için iyi bir gösterge olması sebebiyle sigorta şirketleri başta olmak üzere kurumlar ve son kullanıcılar için değerli bir referanstır.

Kasko sigortası çarpma, çarpılma, yanma ve çalınma ana teminatlarını içerir. Kasko değer listesi, motorlu kara taşıtlarının marka, model ve üretim yıllarına göre değerini belirten listedir. Kullanılmış araç değeri için iyi bir gösterge olması sebebiyle sigorta şirketleri başta olmak üzere kurumlar ve son kullanıcılar için değerli bir referanstır.

#2
Foto - Kasko Sigortası Fiyatları 2020 yılı içinde artış gözlenmektedir. 2020 yılında dünya ekonomisi ve diğer ülkelerdeki sigorta fiyatlarındaki artış göz önüne alınarak ülkemizde de artışın olabileceği gözlemlenmektedir.

Kasko Sigortası Fiyatları 2020 yılı içinde artış gözlenmektedir. 2020 yılında dünya ekonomisi ve diğer ülkelerdeki sigorta fiyatlarındaki artış göz önüne alınarak ülkemizde de artışın olabileceği gözlemlenmektedir.

#3
Foto - Kasko Sigortası Fiyatları 2020

Kasko Sigortası Fiyatları 2020

#4
Foto - Kasko Sigortası fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olmak için öncelikle araç ruhsat bilgilerine ihtiyaç vardır. Bunlarda en önemli unsurlar; Araç Plaka Numarası Araç sahibi T.C / Vergi Numarası Araç Ruhsat Belge Seri Numarası

Kasko Sigortası fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olmak için öncelikle araç ruhsat bilgilerine ihtiyaç vardır. Bunlarda en önemli unsurlar; Araç Plaka Numarası Araç sahibi T.C / Vergi Numarası Araç Ruhsat Belge Seri Numarası

#5
Foto - Kasko Sigortası Hesaplama Nasıl Yapılır ?

Kasko Sigortası Hesaplama Nasıl Yapılır ?

#6
Foto - Kasko Sigortası Hesaplama işlemlerinde baz alınan fiyatlama esasları; Araç sahibi yaşı Araç sahibi geçmiş hasarları Araç model yılı Araç kullanım tarzı Aracın hasar kayıtları Aracın parça fiyatları ve tedariki Araç Servis Yaygınlığı Bu esaslar en önemli fiyatlama unsurları olup, diğer unsurlar sigorta şirketi fiyat listesi unsuruna göre hesaplanmaktadır.

Kasko Sigortası Hesaplama işlemlerinde baz alınan fiyatlama esasları; Araç sahibi yaşı Araç sahibi geçmiş hasarları Araç model yılı Araç kullanım tarzı Aracın hasar kayıtları Aracın parça fiyatları ve tedariki Araç Servis Yaygınlığı Bu esaslar en önemli fiyatlama unsurları olup, diğer unsurlar sigorta şirketi fiyat listesi unsuruna göre hesaplanmaktadır.

#7
Foto - Kasko Sigortası Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Kasko Sigortası Sorgulama Nasıl Yapılır ?

#8
Foto - Kasko Sigortası Sorgulama işlemleri SBM sistemi üzerinden yapılan yeni sorgulama sistemi ile sigortam360 sisteminden yapılmaktadır.

Kasko Sigortası Sorgulama işlemleri SBM sistemi üzerinden yapılan yeni sorgulama sistemi ile sigortam360 sisteminden yapılmaktadır.

#9
Foto - Kasko ve Trafik Sigortası Sorgulama işlemi yapmak için T.C. Kimlik / Vergi Numarası ve Plaka Numarası yazmanız yeterlidir. Bu sayede hangi sigorta şirketinden poliçeniz olduğunu ve poliçe numaranızı öğrenerek poliçe bilgilerinize hızlıca ulaşabilir ve böylelikle Kasko Sigortası Sorgulama işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Kasko ve Trafik Sigortası Sorgulama işlemi yapmak için T.C. Kimlik / Vergi Numarası ve Plaka Numarası yazmanız yeterlidir. Bu sayede hangi sigorta şirketinden poliçeniz olduğunu ve poliçe numaranızı öğrenerek poliçe bilgilerinize hızlıca ulaşabilir ve böylelikle Kasko Sigortası Sorgulama işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı