• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Taliban’ın kontrolüne girmişlerdi! Savaş bölgesinde TV’deki o Türk dizisi şaşkına çevirdi

2021-09-14 14:55:38
Taliban’ın kontrolüne girmişlerdi! Savaş bölgesinde TV’deki o Türk dizisi şaşkına çevirdi

Dünya genelinde reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul, Kuruluş Osman ve Uyanış Büyük Selçuklu gibi dönem dizileri ilgiyle takip ediliyor.

#1
Foto - Engin Altan Düzyatan’ın başrol oynadığı Diriliş Ertuğrul Pakistan başta olmak üzere Libya, Azerbaycan, Tunus gibi ülkelerde izlenmeye devam ediyor. Engin Altan Düzyatan’ın yine başrol oynayacağı Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisi de merakla bekleniyor.

Engin Altan Düzyatan’ın başrol oynadığı Diriliş Ertuğrul Pakistan başta olmak üzere Libya, Azerbaycan, Tunus gibi ülkelerde izlenmeye devam ediyor. Engin Altan Düzyatan’ın yine başrol oynayacağı Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisi de merakla bekleniyor.

#2
Foto - Ayrıca Barış Arduç ve Fahriye Evcen’in başrol oynayacağı Alparslan: Büyük Selçuklu da şimdiden duyurularıyla farklı ülkelerde de gündem olmuş durumda.

Ayrıca Barış Arduç ve Fahriye Evcen’in başrol oynayacağı Alparslan: Büyük Selçuklu da şimdiden duyurularıyla farklı ülkelerde de gündem olmuş durumda.

#3
Foto - Hatta Taliban’ın kontrolünü ele geçirdiği Afganistan’da bazı bölgelerde hayat normale doğru dönüş yaparken halkın dizilere ilgisi sürüyor. Özellikle Kabil’de normal işlerine devam eden bazı esnaf grubunun Türk dizilerini iple çektiği sosyal medyada belirtiliyor.

Hatta Taliban’ın kontrolünü ele geçirdiği Afganistan’da bazı bölgelerde hayat normale doğru dönüş yaparken halkın dizilere ilgisi sürüyor. Özellikle Kabil’de normal işlerine devam eden bazı esnaf grubunun Türk dizilerini iple çektiği sosyal medyada belirtiliyor.

#4
Foto - 2012’de Afganistan'da ticaret yapan arkadaşlarının tavsiyesi üzerine bu ülkeye önce gezmeye geldiğini söyleyen Kabil’de yaşayan Türk kadın girişimci Fatma, önemli açıklamalarda bulundu.

2012’de Afganistan'da ticaret yapan arkadaşlarının tavsiyesi üzerine bu ülkeye önce gezmeye geldiğini söyleyen Kabil’de yaşayan Türk kadın girişimci Fatma, önemli açıklamalarda bulundu.

#5
Foto - Oradaki halkın Türkleri çok sevdiğini ve düşkün olduğunu aktaran Fatma,

Oradaki halkın Türkleri çok sevdiğini ve düşkün olduğunu aktaran Fatma, "Hiç tanımazdım, bilmezdim Afganistan’ı. Haritada yerini gösterseler orayı bile bilmezdim. Birileriyle tanıştım. Geldim, gördüm, gezdim. Kalabilirim dedim. İlk etapta bir şirkette çalıştım. Ondan sonra şirketin işleri kötüye gitti. Sonradan, ne yapabilirim diye düşündüm. Kuaför dükkanı açtım. Dönmeyi düşünmüyorum. Burada rahatım. Burayı kendi evim gibi seviyorum. Halkını seviyorum. Bir Türk olduğum için bana çok yardımcı oluyorlar. Çevremde çok Türkçe bilen var. O yüzden, rahat rahat burada dolaşabiliyorum" dedi.

#6
Foto - Başlarda

Başlarda "Savaşın içinde ne yapıyorsun?" diyen yakınlarından sitem işittiğini aktaran Fatma’nın, bir fotoğraf karesi dikkat çekti. Türk girişimcinin evinde Diriliş Ertuğrul izlemesi sosyal medyayı salladı. Savaş bölgesinde Engin Altan Düzyatan’ın başrol oynadığı Diriliş Ertuğrul görüntüsü ilgiyle karşılandı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23