• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
18
Skandallar Google Earth'da hala gizemini koruyor! Adeta satanizmle özdeşleştirmişler

2020-11-08 11:21:31
Skandallar Google Earth'da hala gizemini koruyor! Adeta satanizmle özdeşleştirmişler

Google Earth, sadece gitmek istediği yerleri görmek isteyen için değil; üzerinde yaşadığı gezegene karşı merak duyan herkes için vazgeçilmez bir seçenek haline gelmiştir. Amerika Birleşik Devletlerinde, Nevada şehrinde bulunan bir kara parçasının İsrail'in devlet simgesi şeklinde olması yankı uyandırdı. Pentegram işareti olan yer adeta satanizmle özdeşleşmiş.

#1
Foto - Metre kareye düşen insan sayısına ve yaşayan insan nüfusuna bakıldığı zaman çok büyük bir gezegen olan Dünya, diğer gezegenler içerisinde pek de büyük olmayan bir coğrafyaya sahiptir. İnsanların boyutu itibariyle Dünya aslında o kadar büyüktür ki daha öncesinde ve şuanda da halen keşfedilmemiş olan birçok yer ve alan mevcuttur.

Metre kareye düşen insan sayısına ve yaşayan insan nüfusuna bakıldığı zaman çok büyük bir gezegen olan Dünya, diğer gezegenler içerisinde pek de büyük olmayan bir coğrafyaya sahiptir. İnsanların boyutu itibariyle Dünya aslında o kadar büyüktür ki daha öncesinde ve şuanda da halen keşfedilmemiş olan birçok yer ve alan mevcuttur.

#2
Foto - Bu sebeple bir uydu haritası uygulaması olan ve online olarak kullanılarak Dünya'daki her yeri uydu görüntüleri aracılığıyla incelemeyi sağlayan ve halka sunulan Google Earth herkesin ilgisini çekmiş ve internet kullanan herkes bu uygulamayı merak ederek incelemiştir. Google Earth uygulamasında gezinen insanların rastladığı birçok yer dikkatini çekmiştir ve araştırmalarına rağmen dikkatini çektiği yerlerin neresi olduğu hakkında bir bilgi alamamıştır.

Bu sebeple bir uydu haritası uygulaması olan ve online olarak kullanılarak Dünya'daki her yeri uydu görüntüleri aracılığıyla incelemeyi sağlayan ve halka sunulan Google Earth herkesin ilgisini çekmiş ve internet kullanan herkes bu uygulamayı merak ederek incelemiştir. Google Earth uygulamasında gezinen insanların rastladığı birçok yer dikkatini çekmiştir ve araştırmalarına rağmen dikkatini çektiği yerlerin neresi olduğu hakkında bir bilgi alamamıştır.

#3
Foto - Google Earth sayesinde görülen ve bilinen Dünya'nın içinde aslında hiç bilinmeyen, ayak basılmayan ve gizemini koruyan büyüleyici bazı yerler görülmüştür. Dünya'da aslında keşfedilmeyen ne kadar çok yer olduğunu ispatlanmasını sağlamış olan Google Earth uygulaması, insanların sadece girmek istediği yerlerin rotasını kolay ve hızlı bir biçimde bulmak isteyenlerin kullandığı bir uygulama olmaktan çıkmış ve gezegenimizde merak edilen yerlerin incelenmesini kolaylaştıran bir uygulama olduğu için merak edilen yerlerin araştırılmasında da kullanılmaktadır. Şili - Tarapaca Şili'nin Huara şehrinde bulunan bir arazinin Google Earth aracılığıyla incelendiğinde bir parçasının dost canlısı bir dev şeklinde gözüktüğü o yer.

Google Earth sayesinde görülen ve bilinen Dünya'nın içinde aslında hiç bilinmeyen, ayak basılmayan ve gizemini koruyan büyüleyici bazı yerler görülmüştür. Dünya'da aslında keşfedilmeyen ne kadar çok yer olduğunu ispatlanmasını sağlamış olan Google Earth uygulaması, insanların sadece girmek istediği yerlerin rotasını kolay ve hızlı bir biçimde bulmak isteyenlerin kullandığı bir uygulama olmaktan çıkmış ve gezegenimizde merak edilen yerlerin incelenmesini kolaylaştıran bir uygulama olduğu için merak edilen yerlerin araştırılmasında da kullanılmaktadır. Şili - Tarapaca Şili'nin Huara şehrinde bulunan bir arazinin Google Earth aracılığıyla incelendiğinde bir parçasının dost canlısı bir dev şeklinde gözüktüğü o yer.

#4
Foto - ABD - Potasyum Havuzları Amerika Birleşik Devletlerinde, Moab ve Utah şehirlerinde birçok ayrı yerde bulunan potasyum maddesinden oluşmuş bir havuz görünümündeki yapılar da hala gizemini korumaktadır.

ABD - Potasyum Havuzları Amerika Birleşik Devletlerinde, Moab ve Utah şehirlerinde birçok ayrı yerde bulunan potasyum maddesinden oluşmuş bir havuz görünümündeki yapılar da hala gizemini korumaktadır.

#5
Foto - Çin - Gizemli Desenler Çin'in iç kesimlerinde kalan bazı çöllerde gözlemlenen gizemli desenler de hala aydınlatılabilmiş değil.

Çin - Gizemli Desenler Çin'in iç kesimlerinde kalan bazı çöllerde gözlemlenen gizemli desenler de hala aydınlatılabilmiş değil.

#6
Foto - Birleşik Krallık- Aslan Şekli Birleşik Krallığı neredeyse kapsayan bir kara parçasının büyük bir aslan şeklini almış

Birleşik Krallık- Aslan Şekli Birleşik Krallığı neredeyse kapsayan bir kara parçasının büyük bir aslan şeklini almış

#7
Foto - ABD - Prizma Yer Altı Mağarası Amerika'nın Yellowstone şehrinde bulunan bir yer altı mağarasının prizma şeklini alma nedeni de hala belirlenebilmiş değil.

ABD - Prizma Yer Altı Mağarası Amerika'nın Yellowstone şehrinde bulunan bir yer altı mağarasının prizma şeklini alma nedeni de hala belirlenebilmiş değil.

#8
Foto - Irak - Gemi Enkazı Google Earth'de gezinirken Irak ülkesinin üzerinde Basrah şehrine gelindiğinde görülen batmış bir gemi enkazı vardır. Bu enkazın da nedeni hala öğrenilmiş değildir.

Irak - Gemi Enkazı Google Earth'de gezinirken Irak ülkesinin üzerinde Basrah şehrine gelindiğinde görülen batmış bir gemi enkazı vardır. Bu enkazın da nedeni hala öğrenilmiş değildir.

#9
Foto - ABD - Gizemli Desenler Google Earth üzerinde bulunan ABD'nin Nevada eyaletinin bir çölünde görüntülenmiş gizemli desenler de Çin'deki gizemli desenler gibi bir anlam kazanamamıştır.

ABD - Gizemli Desenler Google Earth üzerinde bulunan ABD'nin Nevada eyaletinin bir çölünde görüntülenmiş gizemli desenler de Çin'deki gizemli desenler gibi bir anlam kazanamamıştır.

#10
Foto - ABD - Sevgi Mesajı ABD'nin dağ tepelerinde görüntülenmiş ve elle yazıldığı düşünülen bir sevgi mesajı bulunmakta ve gizemi hala çözülememektedir.

ABD - Sevgi Mesajı ABD'nin dağ tepelerinde görüntülenmiş ve elle yazıldığı düşünülen bir sevgi mesajı bulunmakta ve gizemi hala çözülememektedir.

#11
Foto - Şili - Destansı Havuz Şili'de görüntülenmiş ve Dünya'nın en destansı büyüklükteki havuzu da gizemini koruyor.

Şili - Destansı Havuz Şili'de görüntülenmiş ve Dünya'nın en destansı büyüklükteki havuzu da gizemini koruyor.

#12
Foto - ABD - Kalp Havuz kalp şeklinde bir havuzun oluştuğu Google Earth sayesinde görüntülenmiş ve sebebi hala çözülememiştir.

ABD - Kalp Havuz kalp şeklinde bir havuzun oluştuğu Google Earth sayesinde görüntülenmiş ve sebebi hala çözülememiştir.

#13
Foto - Arjantin - Gitar Ormanları Gizemi çözülememiş olan yerlerden bir diğeri de Arjantin'de bulunan gitar ormanlarıdır.

Arjantin - Gitar Ormanları Gizemi çözülememiş olan yerlerden bir diğeri de Arjantin'de bulunan gitar ormanlarıdır.

#14
Foto - Amerika'da bulunan kara parçasının üçgen şeklinde olması bu kara parçası hala gizemini koruyor.

Amerika'da bulunan kara parçasının üçgen şeklinde olması bu kara parçası hala gizemini koruyor.

#15
Foto - ABD - Gamalı Haç Binaları ABD'de görüntülenen gamalı haç binaları da gizemini koruyor.

ABD - Gamalı Haç Binaları ABD'de görüntülenen gamalı haç binaları da gizemini koruyor.

#16
Foto - ABD - Uçak Mezarlığı Amerika'nın Arizona eyaletinde gözlemlenmiş bir uçak mezarlığı bulunuyor ancak gizemi hala çözülememiş durumda.

ABD - Uçak Mezarlığı Amerika'nın Arizona eyaletinde gözlemlenmiş bir uçak mezarlığı bulunuyor ancak gizemi hala çözülememiş durumda.

#17
Foto - ABD - Kara Parçası Amerika Birleşik Devletlerinde, Nevada şehrinde bulunan bir kara parçasının İsrail'in devlet simgesi şeklinde olması gizemi hakkında da hala bir bilgi bulunmamakta. Skandal pentegram işareti olan yere benzeyen dünyada birçok yer olduğu belirtilmiştir. Ancak o yerler hakkında hiçbir uzman veya arkeolog açıklama yapmadı.

ABD - Kara Parçası Amerika Birleşik Devletlerinde, Nevada şehrinde bulunan bir kara parçasının İsrail'in devlet simgesi şeklinde olması gizemi hakkında da hala bir bilgi bulunmamakta. Skandal pentegram işareti olan yere benzeyen dünyada birçok yer olduğu belirtilmiştir. Ancak o yerler hakkında hiçbir uzman veya arkeolog açıklama yapmadı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23