• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
11
Pusuya düşen Rus güçleri ağır kayıplar verdi

2022-05-13 22:41:36
Pusuya düşen Rus güçleri ağır kayıplar verdi

Ukrayna ordusu, ülkenin doğusunda yer alan Donets nehrini aşmaya çalışan Rus askerlerini pusuya düşürdü. Rus ordusunun nehri aşmak için kurduğu duba köprü, Ukrayna askerleri tarafından havaya uçuruldu. Pusuya düşen Rus ordusu, onlarca askerini ve zırhlı aracını kaybetti.

#1
Foto - Rusya Lideri Vladimir Putin'in emriyle başlayan işgal, Ukrayna'da 79 gündür devam ediyor.

Rusya Lideri Vladimir Putin'in emriyle başlayan işgal, Ukrayna'da 79 gündür devam ediyor.

#2
Foto - Bölgede sürekli sıcak çatışmalar yaşanırken Rus ordusunun kayıpları ise artıyor.

Bölgede sürekli sıcak çatışmalar yaşanırken Rus ordusunun kayıpları ise artıyor.

#3
Foto - İşgale karşı koyan Ukrayna ordusu, Rus askerlerinin Donets nehrini aşmak için kurduğu duba köprüyü hava uçurarak Lysychansk'a geçişi önledi.

İşgale karşı koyan Ukrayna ordusu, Rus askerlerinin Donets nehrini aşmak için kurduğu duba köprüyü hava uçurarak Lysychansk'a geçişi önledi.

#4
Foto - TANKLARLA NEHRİ GEÇMEYE ÇALIŞTILAR Ukrayna Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre ülkenin doğusundaki Seversky Donets nehrini geçmeye çalışan Rus askerlerinin girişimi başarısızlıkla sonuçlandı.

TANKLARLA NEHRİ GEÇMEYE ÇALIŞTILAR Ukrayna Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre ülkenin doğusundaki Seversky Donets nehrini geçmeye çalışan Rus askerlerinin girişimi başarısızlıkla sonuçlandı.

#5
Foto - Rus askerlerinin tanklar, piyade savaş araçları ve zırhlı personel taşıyıcıları da dahil olmak üzere onlarca araçla nehri geçmeye başladığı, bu sırada Ukrayna kuvvetlerinin nehre önceden kurulan duba köprüsünü havaya uçurduğu belirtildi.

Rus askerlerinin tanklar, piyade savaş araçları ve zırhlı personel taşıyıcıları da dahil olmak üzere onlarca araçla nehri geçmeye başladığı, bu sırada Ukrayna kuvvetlerinin nehre önceden kurulan duba köprüsünü havaya uçurduğu belirtildi.

#6
Foto - RUS ORDUSU AĞIR ZAYİAT VERDİ Pusuya düşürülen Rus ordusunun onlarca askerini ve aracını kaybederek ağır zayiata uğradığı ifade edildi.

RUS ORDUSU AĞIR ZAYİAT VERDİ Pusuya düşürülen Rus ordusunun onlarca askerini ve aracını kaybederek ağır zayiata uğradığı ifade edildi.

#7
Foto - Rus ordusunun amacının nehri geçerek Luhansk bölgesindeki Lysychansk kentini kuşatmak olduğu aktarıldı.

Rus ordusunun amacının nehri geçerek Luhansk bölgesindeki Lysychansk kentini kuşatmak olduğu aktarıldı.

#8
Foto - Ukrayna Savunma Bakanlığı, Rus ordusunun asker kayıplarını telafi etmek için büyük ihtimalle Siversky Donets nehrine yeniden konuşlanacağı uyarısında bulundu.

Ukrayna Savunma Bakanlığı, Rus ordusunun asker kayıplarını telafi etmek için büyük ihtimalle Siversky Donets nehrine yeniden konuşlanacağı uyarısında bulundu.

#9
Foto -

#10
Foto -

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23