• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
10
Osman Sınav bombayı duyurmuştu! Yalnız Kurt’un oyuncuları ve hikayesi belli oldu

2021-10-27 10:42:46
Osman Sınav bombayı duyurmuştu! Yalnız Kurt’un oyuncuları ve hikayesi belli oldu

Deli Yürek, Kurtlar Vadisi gibi çarpıcı yapımlara imzasını atan Osman Sınav’ın yeni dizisi Yalnız Kurt bomba gibi geliyor. Günümüz dünyasına ışık tutacak dizisinin hikayesi belli oldu.

#1
Foto - Kurtlar Vadisi, Sen Anlat Karadeniz, Deli Yürek gibi ekranın unutulmaz dizilerine imza atan Osman Sınav, dört yıl aradan sonra yeni dizisini izleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Televizyon Gazetesi’nin haberine göre; etkileyici bir hikayeye sahip Yalnız Kurt isimli dizi için çalışmalar neredeyse son aşamaya geldi.

Kurtlar Vadisi, Sen Anlat Karadeniz, Deli Yürek gibi ekranın unutulmaz dizilerine imza atan Osman Sınav, dört yıl aradan sonra yeni dizisini izleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Televizyon Gazetesi’nin haberine göre; etkileyici bir hikayeye sahip Yalnız Kurt isimli dizi için çalışmalar neredeyse son aşamaya geldi.

#2
Foto - TV ekranında yayınlanacak olan dizi için oyuncu anlaşmaları arka arkaya geliyor. Dizi için ilk olarak Hasan Denizyaran ve Cihan Ünal ile anlaşma yapılmıştı. Ardından üç yeni isimle daha anlaşıldı. Son olarak Hekimoğlu dizisinde izlediğimiz Damla Colbay’ın Yalnız Kurt’ta Sare Türkmen isimli bir karakteri oynayacağı duyuruldu. Colbay’ın ardından Murat Han ile Kürşat Alnıaçık’ın da Yalnız Kurt projesine katıldığı öğrenildi.

TV ekranında yayınlanacak olan dizi için oyuncu anlaşmaları arka arkaya geliyor. Dizi için ilk olarak Hasan Denizyaran ve Cihan Ünal ile anlaşma yapılmıştı. Ardından üç yeni isimle daha anlaşıldı. Son olarak Hekimoğlu dizisinde izlediğimiz Damla Colbay’ın Yalnız Kurt’ta Sare Türkmen isimli bir karakteri oynayacağı duyuruldu. Colbay’ın ardından Murat Han ile Kürşat Alnıaçık’ın da Yalnız Kurt projesine katıldığı öğrenildi.

#3
Foto - Murat Koca ve Alper Eze’nin hikayesini yazdığı dizinin yönetmenliğini de M. Çağatay Tosun üstleniyor. ATV ekranında pazar akşamları yayınlanması beklenen Yalnız Kurt’un kasım veya aralık ayında izleyicilerle buluşması planlanıyor.

Murat Koca ve Alper Eze’nin hikayesini yazdığı dizinin yönetmenliğini de M. Çağatay Tosun üstleniyor. ATV ekranında pazar akşamları yayınlanması beklenen Yalnız Kurt’un kasım veya aralık ayında izleyicilerle buluşması planlanıyor.

#4
Foto - Yalnız Kurt yaşadığımız dünyanın perde arkasında neler olduğuna ışık tutabilecek çok etkili bir hikaye olarak geliyor. Hikayenin detayları ise şöyle: Golyat isimli bir küresel gücün yaptıklarını ve buna karşı verilen mücadeleyi anlatacak olan Yalnız Kurt isimli dizide günümüz dünyasının perde arkasındaki birçok oyunun detaylarını görebileceksiniz.

Yalnız Kurt yaşadığımız dünyanın perde arkasında neler olduğuna ışık tutabilecek çok etkili bir hikaye olarak geliyor. Hikayenin detayları ise şöyle: Golyat isimli bir küresel gücün yaptıklarını ve buna karşı verilen mücadeleyi anlatacak olan Yalnız Kurt isimli dizide günümüz dünyasının perde arkasındaki birçok oyunun detaylarını görebileceksiniz.

#5
Foto - Ülke sınırlarını değiştirmek, ülkeleri parçalamak, hükümetlere darbe yapmak, kukla yönetimler kurmak, ekonomik sorunlar çıkartmak, etkin ayrımcılık ile insanları birbirine düşman etmek, terör örgütleri ve cemaatler vasıtasıyla da bir ülkeyi karıştırmak için yapılan tüm küresel planlar bu dizinin konusunu oluşturuyor.

Ülke sınırlarını değiştirmek, ülkeleri parçalamak, hükümetlere darbe yapmak, kukla yönetimler kurmak, ekonomik sorunlar çıkartmak, etkin ayrımcılık ile insanları birbirine düşman etmek, terör örgütleri ve cemaatler vasıtasıyla da bir ülkeyi karıştırmak için yapılan tüm küresel planlar bu dizinin konusunu oluşturuyor.

#6
Foto - İşte dizinin oyuncuları; Hasan Denizyaran

İşte dizinin oyuncuları; Hasan Denizyaran

#7
Foto - Cihan Ünal

Cihan Ünal

#8
Foto - Damla Colbay

Damla Colbay

#9
Foto - Kürşat Alnıaçık

Kürşat Alnıaçık

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23