• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
9
Önce fırladı, sonra çakıldı! Ortaya atılan iddia kripto para piyasasını karıştırdı!

2021-09-13 22:45:40
Önce fırladı, sonra çakıldı! Ortaya atılan iddia kripto para piyasasını karıştırdı!

Kripto para dünyasında hareketli dakikalar yaşandı. Ortaya atılan bir iddia nedeniyle kripto para piyasası karıştı!

#1
Foto - Dünyanın en büyük perakendecilik şirketlerinden biri olan ABD'li Wallmart, küresel ölçekte müşterilerine kripto paralarla ödeme imkanı sunma niyetinde olduğu, müşterilerine Litecoin ile ödeme imkanı sunacacağı haberleri dünyada bir anda gündem oldu.

Dünyanın en büyük perakendecilik şirketlerinden biri olan ABD'li Wallmart, küresel ölçekte müşterilerine kripto paralarla ödeme imkanı sunma niyetinde olduğu, müşterilerine Litecoin ile ödeme imkanı sunacacağı haberleri dünyada bir anda gündem oldu.

#2
Foto - BİR ANDA FIRLADI - Wal-Mart CEO'su Doug McMillon, 1 Ekim'den itibaren online mağazalarda Litecoin ile ödeme imkanı sunulacağını belirttiği haberleri dünyada manşetleri süsledi.

BİR ANDA FIRLADI - Wal-Mart CEO'su Doug McMillon, 1 Ekim'den itibaren online mağazalarda Litecoin ile ödeme imkanı sunulacağını belirttiği haberleri dünyada manşetleri süsledi.

#3
Foto - Haberin açıklanmasıyla birlikte Litecoin yüzde 26'dan fazla değer kazanarak 230 dolara yükseldi.

Haberin açıklanmasıyla birlikte Litecoin yüzde 26'dan fazla değer kazanarak 230 dolara yükseldi.

#4
Foto - Bir anda gündem olan ABD’li Walmart'tan konuyla ilgili açıklama geldi.

Bir anda gündem olan ABD’li Walmart'tan konuyla ilgili açıklama geldi.

#5
Foto - Dünya basınında yer alan ABD’li parakende devi Walmart'ın, 1 Ekim'den itibaren ödemelerde kripto para birimi olan Litecoin’i kabul edeceği Walmart'ın bir sözcüsü haberi kısa sürede yalanladı.

Dünya basınında yer alan ABD’li parakende devi Walmart'ın, 1 Ekim'den itibaren ödemelerde kripto para birimi olan Litecoin’i kabul edeceği Walmart'ın bir sözcüsü haberi kısa sürede yalanladı.

#6
Foto - Walmart CEO'su Doug McMillon tarafından yapılan ve hemen ardından şirket tarafından yalanlanan açıklamada şu ifadelerde bulundu:

Walmart CEO'su Doug McMillon tarafından yapılan ve hemen ardından şirket tarafından yalanlanan açıklamada şu ifadelerde bulundu:

#7
Foto -

"Kripto para birimi kullanımındaki ivme ve heyecan yadsınamaz. Müşterilerimiz için çevrimiçi alışverişi kolaylaştırmaya hazırız."

#8
Foto -

"Litecoin'i entegre ederek, alışveriş yapanların dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, anında işlem onayı ve sıfıra yakın ücretlerle çok sorunsuz bir ödeme deneyimi yaşamalarını sağlayacağız"

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23