• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
3
Meral Akşener’in eşiyle ilgili olay iddialar! Resmen şok olacaksınız

2024-04-16 12:11:00
Meral Akşener’in eşiyle ilgili olay iddialar! Resmen şok olacaksınız

İYİ Parti'den ihraç edilen Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İYİ Parti lideri Meral Akşener hakkında çok konuşulacak iddialar ortaya attı. "İYİ Parti'de siyasi işler başkanı Akşener'in eşidir" diyen Dikbayır, "Medya propaganda başkanı oğludur. Asıl genel sekreter özel kalemidir" ifadelerini kullandı.

#1
Foto - Meral Akşener’in eşiyle ilgili olay iddialar! Resmen şok olacaksınız

İYİ Parti'de peş peşe istifaların yaşandığı süreçte ihraç edilen Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, tv100'de Gürkan Hacır'la Taksim Meydanı programına konuk oldu. Gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Dikbayır, 31 Mart'tan sonra kurultay kararı alan ve aday olmayacağını açıklayan Meral Akşener'e yüklendi.

#2
Foto - Meral Akşener’in eşiyle ilgili olay iddialar! Resmen şok olacaksınız

"Meral Akşener doğru bir karar almıştır. Ben daha önce Meral Akşener’in bir güven oyu alması gerektiğini söylemiştim zaten." diyen Dikbayır, "Bu partide asıl siyasi işler başkanı Meral Akşener’in eşidir. Medya propaganda başkanı oğludur. Bu partide asıl genel sekreter özel kalemidir." açıklamasında bulundu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ORTAYA KARIŞIK MERAL

KENDİSİ MİLLİYETÇİ GEÇİNİP,PKK İLE MASAYA OTURABİLEN BİR KARAKTER. KOCASI ALLAH TANIMAYAN MAOCU.OĞLU GEZİCİ TAYFASINDAN.BUYURUN BURADAN YAKIN.

Umuda

Kocasının sıkı bir Solcu olduğu biliniyor, Kendisi de CHP HDP ile işbirliği yaptı, tutar yanı olmayan bu çakma Milliyetçi Parti gerçek Milliyetçi MHP yi bölmek için Emperyalistler güdümünde oluşturuldu ama makyaj çabuk döküldü.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23