• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Masumlar Apartmanı Gülben evlenecek mi?

2021-10-27 10:36:18
Masumlar Apartmanı Gülben evlenecek mi?

Masumlar Apartmanı izleyicileri Gülben’in evlenip evlenemeyeceğini merak ediyor. 25 yıldır sevgisini içinde büyüten Gülben, onca imkansızlara rağmen Esat ile bir ömür boyu mutluluk için evlilik kararı alıyor. Evliliklerinin önünde öyle çok engel olmasına rağmen Esat ve Gülben bu engelleri bir bir aşmanın derdine düşerken, Safiye de bu evliliğin mutlu sonlanması için elinden geleni yapmaya karar veriyor. Dizide sempatik hareketleriyle izleyicinin beğenisini toplayan Gülben ile Esat’ın evlenip evlenemeyeceği de merak edilir oldu.

#1
Foto - Masumlar Apartmanı 44. bölümü ile yine izleyiciyi mest etti. Salı akşamlarının reyting dizisi Masumlar Apartmanı son bölümünde Gülben’in Esat’la evlenmesi öncesi yaşanan gerginilikleri ve Safiye’nin beklenmedik radikal kararı işlendi. Han’ın düğün hediyesi olarak vermek istediği daire için Esat’dan hiç beklenmedik tepkiyecek alan Gülben, evlilik işinin bozulmasından bir hayli korkmakta.

Masumlar Apartmanı 44. bölümü ile yine izleyiciyi mest etti. Salı akşamlarının reyting dizisi Masumlar Apartmanı son bölümünde Gülben’in Esat’la evlenmesi öncesi yaşanan gerginilikleri ve Safiye’nin beklenmedik radikal kararı işlendi. Han’ın düğün hediyesi olarak vermek istediği daire için Esat’dan hiç beklenmedik tepkiyecek alan Gülben, evlilik işinin bozulmasından bir hayli korkmakta.

#2
Foto - Babalarının bile tek kızlarının tek kurtuluşunun evlenip o tımarhaneden gitmek oldunu söylenmesi sonrası Han ve Safiye’nin ev hediyesinden vazgeçmesine neden oldu. Gülben’i yalnız bırakmak istemeyen ve düğünün olması için elinden geleni yapacağını söyleyen Safiye, beklenmedik bir karara imza attı ve damat bohçasını götürmek için Esat’ın evine gitmeye karar verdi.

Babalarının bile tek kızlarının tek kurtuluşunun evlenip o tımarhaneden gitmek oldunu söylenmesi sonrası Han ve Safiye’nin ev hediyesinden vazgeçmesine neden oldu. Gülben’i yalnız bırakmak istemeyen ve düğünün olması için elinden geleni yapacağını söyleyen Safiye, beklenmedik bir karara imza attı ve damat bohçasını götürmek için Esat’ın evine gitmeye karar verdi.

#3
Foto - Zor bir yolculuk sonrası Esat’ın evine gelen Gülben ve Safiye, ev girdiklerinde kendilerince tedbir almaya çalışsa da evdeki gelinlerin ısrarları ve hareketleri Safiye’yi krize sokmaya yetti. Safiye’nin Esat’ın babasının düğün işini kabul etmediğini düğün olursa Esat’a evlatlıktan reddedeceğini öğrenmesi bardağı taşıran son damla oldu.

Zor bir yolculuk sonrası Esat’ın evine gelen Gülben ve Safiye, ev girdiklerinde kendilerince tedbir almaya çalışsa da evdeki gelinlerin ısrarları ve hareketleri Safiye’yi krize sokmaya yetti. Safiye’nin Esat’ın babasının düğün işini kabul etmediğini düğün olursa Esat’a evlatlıktan reddedeceğini öğrenmesi bardağı taşıran son damla oldu.

#4
Foto - Gülben ile Esat’ın düğün işi iyice sapa sararken, izleyiciler ise Gülben’in Esat ile evlenip evlenmeyeceğini merak ediyor. Gülben’in evliğine ilişkin net bilgiler dizinin ileriki bölümlerinde netlik kazanacak.

Gülben ile Esat’ın düğün işi iyice sapa sararken, izleyiciler ise Gülben’in Esat ile evlenip evlenmeyeceğini merak ediyor. Gülben’in evliğine ilişkin net bilgiler dizinin ileriki bölümlerinde netlik kazanacak.

#5
Foto - Madalyonun İçi kitabında Gülben evleniyor mu? Gülben’in Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi kitabında yer aldığı gibi Esat ile evlendiği görülmüyor daha doğrusu Masumlar Apartmanı’ın derlendiği Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabında Esat geçimiyor.

Madalyonun İçi kitabında Gülben evleniyor mu? Gülben’in Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi kitabında yer aldığı gibi Esat ile evlendiği görülmüyor daha doğrusu Masumlar Apartmanı’ın derlendiği Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabında Esat geçimiyor.

#6
Foto - Kitapta geçen bilgilere göre Gülben, komşularından birinin kardeşi olan Selami ile evleniyor. Daha önce bir evlilik yapan ve eşini hastalık nedeniyle kaybeden Selami Gülben’i görür görmez aşık oluyor. Selami ile Gülben’in evliliğine Safiye şiddetle karşı çıkıyor. Safiye bir süre sonra bu fikrinden vazgeçiyor ve Gülben ile Selami evliliğini onaylıyor. Gülben ve Selami evleniyor.

Kitapta geçen bilgilere göre Gülben, komşularından birinin kardeşi olan Selami ile evleniyor. Daha önce bir evlilik yapan ve eşini hastalık nedeniyle kaybeden Selami Gülben’i görür görmez aşık oluyor. Selami ile Gülben’in evliliğine Safiye şiddetle karşı çıkıyor. Safiye bir süre sonra bu fikrinden vazgeçiyor ve Gülben ile Selami evliliğini onaylıyor. Gülben ve Selami evleniyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23