• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
4
Kuruluş Osman'a beklenen Engin Altan Düzyatan'dan yeni dizi bombası

2020-07-08 20:14:36
Kuruluş Osman'a beklenen Engin Altan Düzyatan'dan yeni dizi bombası

Adı reyting rekoları kıran Kuruluş Osman dizisiyle anılan Engin Altan Düzyatan'ın, TRT1'de yayınlanacak olan Barbaros adlı dizi için yapım şirketiyle görüşmelere başladığı iddia edildi.

#1
Foto - Dizide önce Çağatay Ulusoy’un rol alacağı açıklanmış ancak Ulusoy, dizide yaşanan koronavirüs salgını ve platoların hazırlık sürecinin uzaması sebebiyle yapımla yollarını ayırmıştı.

Dizide önce Çağatay Ulusoy’un rol alacağı açıklanmış ancak Ulusoy, dizide yaşanan koronavirüs salgını ve platoların hazırlık sürecinin uzaması sebebiyle yapımla yollarını ayırmıştı.

#2
Foto - Bu gelişme üzerine ES Film dizinin cast çalışmalarına devam ederken sürpriz bir isim ortaya atıldı. Osmanlı İmparatorluğu’nun Kaptan-ı Derya’sı Barbaros Hayreddin Paşa’nın hayatının anlatılacağı dizide başrol için en son ‘Diriliş: Ertuğrul’da oynayan Engin Altan Düzyatan’ın adı geçiyor.

Bu gelişme üzerine ES Film dizinin cast çalışmalarına devam ederken sürpriz bir isim ortaya atıldı. Osmanlı İmparatorluğu’nun Kaptan-ı Derya’sı Barbaros Hayreddin Paşa’nın hayatının anlatılacağı dizide başrol için en son ‘Diriliş: Ertuğrul’da oynayan Engin Altan Düzyatan’ın adı geçiyor.

#3
Foto - Diriliş Ertuğrul dizinde gösterdiği performansla büyük beğeni toplayan Düzyatan’ı özellikle TRT yönetiminin çok istediği iddiaları sosyal medyaya yansıdı. Es Filminde gelişmeler üzerine adı Kuruluş Osman’la anılan Düzyatan'la görüşmelere başladığı öne sürüldü.

Diriliş Ertuğrul dizinde gösterdiği performansla büyük beğeni toplayan Düzyatan’ı özellikle TRT yönetiminin çok istediği iddiaları sosyal medyaya yansıdı. Es Filminde gelişmeler üzerine adı Kuruluş Osman’la anılan Düzyatan'la görüşmelere başladığı öne sürüldü.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı