• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
10
Kuruluş Osman oyuncusundan bomba itiraf!

2020-11-21 13:22:13
Kuruluş Osman oyuncusundan bomba itiraf!

Sezona zirvede başlayan ve ilk bölümüyle çok konuşulan reyting rekortmeni dizi ‘Kuruluş Osman’da heyecan tüm hızıyla devam ediyor.

#1
Foto - Diziye yeni katılan oyuncular ile birlikte karakter zenginliği ortaya çıktı.

Diziye yeni katılan oyuncular ile birlikte karakter zenginliği ortaya çıktı.

#2
Foto - Diziye Ertuğrul Bey olarak katılan Tamer Yiğit ve Cüneyt Arkın'la birlikte dizide renkli görüntüler oluşmaya başladı.

Diziye Ertuğrul Bey olarak katılan Tamer Yiğit ve Cüneyt Arkın'la birlikte dizide renkli görüntüler oluşmaya başladı.

#3
Foto - Öte yandan diziye yeni katılan isimlerden biri olan Seray Kaya, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Öte yandan diziye yeni katılan isimlerden biri olan Seray Kaya, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

#4
Foto - Yapımını Bozdağ Film’in gerçekleştirdiği, atv ekranındaki ikinci sezonda da reytinglerin zirvesinden inmeyen ‘Kuruluş Osman’ın oyuncu kadrosuna bu sezon dahil olan Seray Kaya, özel bir röportaj verdi.

Yapımını Bozdağ Film’in gerçekleştirdiği, atv ekranındaki ikinci sezonda da reytinglerin zirvesinden inmeyen ‘Kuruluş Osman’ın oyuncu kadrosuna bu sezon dahil olan Seray Kaya, özel bir röportaj verdi.

#5
Foto - Yeni sezonda usta isimleri ve yetenekli genç oyuncuları kadrosuna yerleştirerek başarı çıtalarını kayda değer ölçüde yükselten Kuruluş Osman dizisi oyuncusu Seray Kaya, sevenlerini yakından ilgilendirecek itiraflarda bulundu.

Yeni sezonda usta isimleri ve yetenekli genç oyuncuları kadrosuna yerleştirerek başarı çıtalarını kayda değer ölçüde yükselten Kuruluş Osman dizisi oyuncusu Seray Kaya, sevenlerini yakından ilgilendirecek itiraflarda bulundu.

#6
Foto - Seray Kaya, yeni dizisinde ise çok başka bir kadın karakteri ile izleyicilerin karşısına çıktı.

Seray Kaya, yeni dizisinde ise çok başka bir kadın karakteri ile izleyicilerin karşısına çıktı.

#7
Foto - Lena karakteriyle de Seray Kaya, kendisi adına iyi bir tercihte bulundu.

Lena karakteriyle de Seray Kaya, kendisi adına iyi bir tercihte bulundu.

#8
Foto - Seray Kaya, öncelikli olarak böyle bir projenin içerisinde yer aldığı için hem heyecanlı hem de mutlu olduğunun özellikle altını çizdi.

Seray Kaya, öncelikli olarak böyle bir projenin içerisinde yer aldığı için hem heyecanlı hem de mutlu olduğunun özellikle altını çizdi.

#9
Foto - Kaya, ‘Kuruluş Osman’ kadrosuna dahil olmasıyla ilgili “Projenin beni en heyecanlandıran tarafı hazırlık süreci oldu. Bu atmosfere alışmak için çok çalışıyoruz. At binmeyi öğreniyoruz, aksiyon derslerimiz oluyor. Bu atmosferde bulunmak burayı yaşamak ayrı bir heyecan veriyor” diyen Seray Kaya, ilgiyle izlenen Lena ile ilgili ise “Kayı Obası’nda bambaşka bir hatun izleyecekler. Gelecek bölümleri heyecanla bekliyorum” şeklinde konuştu.

Kaya, ‘Kuruluş Osman’ kadrosuna dahil olmasıyla ilgili “Projenin beni en heyecanlandıran tarafı hazırlık süreci oldu. Bu atmosfere alışmak için çok çalışıyoruz. At binmeyi öğreniyoruz, aksiyon derslerimiz oluyor. Bu atmosferde bulunmak burayı yaşamak ayrı bir heyecan veriyor” diyen Seray Kaya, ilgiyle izlenen Lena ile ilgili ise “Kayı Obası’nda bambaşka bir hatun izleyecekler. Gelecek bölümleri heyecanla bekliyorum” şeklinde konuştu.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23