• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Kolesterolün ilacı bu besin! İbrahim Saraçoğlu öneriyor

2022-05-21 11:53:23
Kolesterolün ilacı bu besin! İbrahim Saraçoğlu öneriyor

Kolesterol değerleri kanda yüksek seviyelerde bulunduğu zaman birçok sağlık problemine neden oluyor. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, kolesterol düşürmek için yeşil mercimeği öneriyor. İşte protein, lif ve çok sayıda mineral içeren yeşil mercimeğin faydaları…

#1
Foto - Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, kolesterol için yeşil mercimeği öneriyor.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, kolesterol için yeşil mercimeği öneriyor. "Kolesterol düşürücü olarak, yeşil mercimek yardımcı ve destekleyicidir." diyen Saraçoğlu, sağlıklı bilgileri sık sık takipçileriyle paylaşıyor.

#2
Foto - Damarları etkileyen kolesterol değerleri yükseldiğinde sağlığı tehlikeye atıyor. Kötü kolesterolü doğru besinlerle düşürebilirsiniz. Bunlardan biri olan yeşil mercimeğin faydalarını sizler için derledik.

Damarları etkileyen kolesterol değerleri yükseldiğinde sağlığı tehlikeye atıyor. Kötü kolesterolü doğru besinlerle düşürebilirsiniz. Bunlardan biri olan yeşil mercimeğin faydalarını sizler için derledik.

#3
Foto - YEŞİL MERCİMEĞİN FAYDALARI Yeşil mercimek diyabet, obezite, kanser ve kalp hastalığı gibi kronik hastalık riskinizi azaltır.

YEŞİL MERCİMEĞİN FAYDALARI Yeşil mercimek diyabet, obezite, kanser ve kalp hastalığı gibi kronik hastalık riskinizi azaltır.

#4
Foto - Bağırsakları çalıştırır, sindirim sistemini destekler.

Bağırsakları çalıştırır, sindirim sistemini destekler.

#5
Foto - Kolesterolü yönetir. Kalp atışını korur. Kan şekerini dengeler.

Kolesterolü yönetir. Kalp atışını korur. Kan şekerini dengeler.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23