• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Fox'un yeni dizisi El Kızı'nda skandal! Büyük tepki gördü

2021-10-24 11:11:49
Fox'un yeni dizisi El Kızı'nda skandal! Büyük tepki gördü

Son dönemde yayınlanan dizilerle tepki çeken Fox'un son yapımı yine skandallarla doluydu.

#1
Foto - Kadına şiddeti meşrulaştırma çabası içerisinde olduğu yönünde daha önce haberleri yapılan El Kızı dizisindeki sahneler büyük tepki topladı.

Kadına şiddeti meşrulaştırma çabası içerisinde olduğu yönünde daha önce haberleri yapılan El Kızı dizisindeki sahneler büyük tepki topladı.

#2
Foto - Küçük yaşta annesini kaybederek

Küçük yaşta annesini kaybederek "öksüz" kalan Ezo'nun gerek babasından gerekse babanesinden gördüğü şiddet sahnelerinin yer aldığı dizi 'Bu kadar da olmaz ' yorumlarını beraberinde getirdi.

#3
Foto - Dizideki şiddet sahneleri bunlarla sınırlı değil. Yine dizide bir köpek vurularak öldürülüyor.

Dizideki şiddet sahneleri bunlarla sınırlı değil. Yine dizide bir köpek vurularak öldürülüyor.

#4
Foto - Sosyal medyada yapılan yorumlarda,

Sosyal medyada yapılan yorumlarda, "Dizi çok şiddet içerikli bir dizi. Kadın boynunu eğmiyor diye alkışlamak mümkün değil, hem erkek şiddeti var hem kadının kadına şiddeti var. Hem fiziksel şiddet var, hem psikolojik şiddet var. Üstüne birde hayvana şiddet var" denildi.

#5
Foto - Öte yandan geçtiğimiz Haziran ayında El Kızı'ndan teklif aldığı ve senaryodaki şiddet sahneleri nedeniyle projeyi reddettiği öne sürülen Berk Cankat'ın sözleri yeniden gündeme oturdu.

Öte yandan geçtiğimiz Haziran ayında El Kızı'ndan teklif aldığı ve senaryodaki şiddet sahneleri nedeniyle projeyi reddettiği öne sürülen Berk Cankat'ın sözleri yeniden gündeme oturdu.

#6
Foto - Birçok televizyon izleyici söz konusu sahneler için RTÜK'e çağrılarda bulundu. Dizideki şiddet sahnelerine RTÜK'ün ise nasıl tepki vereceği merakla bekleniyor.

Birçok televizyon izleyici söz konusu sahneler için RTÜK'e çağrılarda bulundu. Dizideki şiddet sahnelerine RTÜK'ün ise nasıl tepki vereceği merakla bekleniyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23