• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
FOX'un isim değiştiren skandal dizisinde yeni rezalet patlak verdi! Sosyal medyada tepki yağıyor

2020-11-15 14:49:46
FOX'un isim değiştiren skandal dizisinde yeni rezalet patlak verdi! Sosyal medyada tepki yağıyor

Ekranların dizi çöplüğüne döndüğü son dönemlerde ‘aşk’ dizileri adı altında toplumun ahlaki yapısını hedef alan sözde dizilere sürekli yenileri ekleniyor. Ahlaksız yaşam biçiminin propagandasının yapıldığı rezilliklerle dolu diziler her ne kadar tepki çekse de yayınlanmaya devam ediyor.

#1
Foto - RTÜK'e yapılan şikayet sonrası, FOX'un

RTÜK'e yapılan şikayet sonrası, FOX'un "Kimsesizler" dizisinin adı değiştirilmişti.

#2
Foto - Adı 'Çocukluk' olarak değiştirilen dizide yeni bir skandal patlak verdi.

Adı 'Çocukluk' olarak değiştirilen dizide yeni bir skandal patlak verdi.

#3
Foto - 'ÇOCUKLUK' ADI ALTINDA ÇOCUK İSTİSMARI! - Ahlaksızlığın ‘aşk’ makyajıyla pazarlandığı skandal diziye verilen ‘Çocukluk’ ismi çocuk istismarı olduğu eleştirisiyle tepki çekerken son bölümde genç bir kızın arasında büyük yaş farkı bulunan yaşlı bir adamla sözde aşk yaşaması ve ahlaksız bir sahneye yer verilmesi sosyal medyada tepki çekti

'ÇOCUKLUK' ADI ALTINDA ÇOCUK İSTİSMARI! - Ahlaksızlığın ‘aşk’ makyajıyla pazarlandığı skandal diziye verilen ‘Çocukluk’ ismi çocuk istismarı olduğu eleştirisiyle tepki çekerken son bölümde genç bir kızın arasında büyük yaş farkı bulunan yaşlı bir adamla sözde aşk yaşaması ve ahlaksız bir sahneye yer verilmesi sosyal medyada tepki çekti

#4
Foto - ‘Çocuk’ adını istismar eden skandal diziye sosyal medyada büyük tepki gösterildi. RTÜK’ün ise bu türden rezalet yapımlara daha ne zamana kadar müdahale etmeyeceği merak konusu oldu.

‘Çocuk’ adını istismar eden skandal diziye sosyal medyada büyük tepki gösterildi. RTÜK’ün ise bu türden rezalet yapımlara daha ne zamana kadar müdahale etmeyeceği merak konusu oldu.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23