• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
Fox TV’nin yeni ahlaki çöküş projesine darbe!

2021-10-23 10:41:30
Fox TV’nin yeni ahlaki çöküş projesine darbe!

Haftanın her gününe ahlaki operasyon düzenleyen ABD menşeili FOX TV, yine rezilliğin normalleştirildiği bir diziyle gündeme gelmişti.

#1
Foto - Toplumun aile yapısını dinamitleyen dizileri ile ahlaki yozlaşıma neden olan FOX TV’nin rezil dizisi tutmadı.

Toplumun aile yapısını dinamitleyen dizileri ile ahlaki yozlaşıma neden olan FOX TV’nin rezil dizisi tutmadı.

#2
Foto - Elçin Sangu, Şafak Pekdemir, Burcu Gölgedar ve Ceren Moray gibi isimlerin başrollerinde rol aldığı Fox TV'de ekrana getirilen Yalancılar ve Mumları dizisi reytinglerde dibi boyladı. Yayın hayatına yeni başlayan dizinin final tarihi de belli oldu.

Elçin Sangu, Şafak Pekdemir, Burcu Gölgedar ve Ceren Moray gibi isimlerin başrollerinde rol aldığı Fox TV'de ekrana getirilen Yalancılar ve Mumları dizisi reytinglerde dibi boyladı. Yayın hayatına yeni başlayan dizinin final tarihi de belli oldu.

#3
Foto - Başrollerinde Elçin Sangu, Şafak Pekdemir, Burcu Gölgedar ve Ceren Moray rol aldığı yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu'nun oturduğu Yalancılar ve Mumları dizisi beklenen reytinglere ulaşamadı. Yasak Elma, Sen Çal Kapımı gibi dizilerle gündeme gelen FOX TV'nin bu dizileri topluma kötü örnek oluyor.

Başrollerinde Elçin Sangu, Şafak Pekdemir, Burcu Gölgedar ve Ceren Moray rol aldığı yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu'nun oturduğu Yalancılar ve Mumları dizisi beklenen reytinglere ulaşamadı. Yasak Elma, Sen Çal Kapımı gibi dizilerle gündeme gelen FOX TV'nin bu dizileri topluma kötü örnek oluyor.

#4
Foto - Birsen Altuntaş'ın haberine göre; dizi 5. bölümde ekrana veda ediyor. Dizinin başta perşembe günü yayınlanması planlanmış, daha sonra Uzak Şehrin Masalı final yapınca pazara alınmıştı.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; dizi 5. bölümde ekrana veda ediyor. Dizinin başta perşembe günü yayınlanması planlanmış, daha sonra Uzak Şehrin Masalı final yapınca pazara alınmıştı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23