• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da olay karar! Görev Kurtlar Vadisi'nin mimarına teslim edildi

2021-10-25 13:33:24
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da olay karar! Görev Kurtlar Vadisi'nin mimarına teslim edildi

Yeni sezona giriş yapacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Konuyla ilgili gazeteci Birsen Altuntaş sürpriz haberi kamuoyu ile paylaştı.

#1
Foto - Uğur Yücel, Levent Ülgen, Nurseli İdiz, Servet Pandur, Tardu Flordun, Burcu Binici, Ragıp Savaş, Hazım Körmükçü, Erem Vurdem, Alara Turan, Serdar Deniz ve Yosi Mizrahi gibi isimler yeni sezonda dizide rol alacak.

Uğur Yücel, Levent Ülgen, Nurseli İdiz, Servet Pandur, Tardu Flordun, Burcu Binici, Ragıp Savaş, Hazım Körmükçü, Erem Vurdem, Alara Turan, Serdar Deniz ve Yosi Mizrahi gibi isimler yeni sezonda dizide rol alacak.

#2
Foto - Merak edilen en önemli konu Ozan Akbaba’nın diziden ayrılıp ayrılmayacağı oldu. Fragmanda vurulduğu görülen ünlü oyuncunun akıbetini 200. Bölümde göreceğiz.

Merak edilen en önemli konu Ozan Akbaba’nın diziden ayrılıp ayrılmayacağı oldu. Fragmanda vurulduğu görülen ünlü oyuncunun akıbetini 200. Bölümde göreceğiz.

#3
Foto - Öte yandan Hüseyin Avni Danyal ise bir bölüm rol aldıktan sonra diziden ayrılarak Yargı dizisine devam edecek.

Öte yandan Hüseyin Avni Danyal ise bir bölüm rol aldıktan sonra diziden ayrılarak Yargı dizisine devam edecek.

#4
Foto - Gelelim dizideki değişim haberine. Altuntaş’a göre dizinin yapımcısının artık atv İç Yapımlar değil, BVB Yapım olduğu öğrenildi.

Gelelim dizideki değişim haberine. Altuntaş’a göre dizinin yapımcısının artık atv İç Yapımlar değil, BVB Yapım olduğu öğrenildi.

#5
Foto - BVM Yapım bilindiği üzere dizinin eski senaristi olan ve daha önce Kurtlar Vadisi gibi fenomen bir yapımda rol alan Bahadır Özdener’e ait. Yani bu gelişmenin dizinin seyrini değiştireceğe benziyor.

BVM Yapım bilindiği üzere dizinin eski senaristi olan ve daha önce Kurtlar Vadisi gibi fenomen bir yapımda rol alan Bahadır Özdener’e ait. Yani bu gelişmenin dizinin seyrini değiştireceğe benziyor.

#6
Foto - Ünlü senarist şu sıralarda ayrıca Star TV'ye Benim Hayatım isimli bir dizi çekiyor. Kurtlar Vadisi'nin yeniden başlayıp başlamayacağı ise halen belli değil.

Ünlü senarist şu sıralarda ayrıca Star TV'ye Benim Hayatım isimli bir dizi çekiyor. Kurtlar Vadisi'nin yeniden başlayıp başlamayacağı ise halen belli değil.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23